Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Zdzisław Ptak napisał:

Rudy Gobert bardzo blisko Oklahomy, gracz ma być wabikiem dla Anthonyego Davisa podczas letniej agentury

Dobra mokre sny Elda o Goberta na bok. Jeżeli Gobert odejdzie z Kings to wybierając inny klub na FA. Tyle ode mnie. Jak rozsiewacze płoty to dobrze sprawdzić dwa źródła a nie jedno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Wojnar Adrianowski napisał:

2 kluby stanęły do walki o CP3

GM Blazers został poproszony o komentarz do doniesień Wojnara Adrianowskiego. Ten zdziwiony powiedział:

"Tak? Jakie? Nic mi o tym nie wiadomo. Chris Paul czuje się dobrze i tak samo prezentuje się na boisku. Tylko dobra oferta od dobrej drużyny skusiłaby go i zarząd Blazers do rozstania."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, shevcu napisał:

Dobra mokre sny Elda o Goberta na bok. Jeżeli Gobert odejdzie z Kings to wybierając inny klub na FA. Tyle ode mnie. Jak rozsiewacze płoty to dobrze sprawdzić dwa źródła a nie jedno.

Potwierdzam, następnym razem będę dokładniejszy. 
 

W międzyczasie, Alex Caruso w New York Knicks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Wojnar Adrianowski napisał:

Kevin Love w Jazz.

 

19 minut temu, Wojnar Adrianowski napisał:

Kevin Love w Jazz.

Nie byłeś upoważniony do informowania o tej wymianie Łajzo, proszę usunąć skany wymiany bo spotkamy się w sądzie, a skądinąd wiem ze reprezentuje Cię najwieksza zakała Trójmiejskiej palestry wiec nie masz szans 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Zdzisław Ptak napisał:

Twoje niedoczekanie.

czyli sam łaku przyznajesz, że twoje zarzuty są całkowicie bezpodstawne.

George Hill na tem moment w Socie, niemniej GM tej drużyny nie będąc pewnym tegoż rozwiązania i z uwagi na swoją lakoniczną wiedzę w przedmiotowej materii, na bieżąco zasięga opinii wśród innych gm'ow (na ten moment dopiero 18 z 29), czy warto Hilla zatrzymać, czy też lepiej ściągnąć kogoś innego. Z naszych źródeł wynika, iż ostateczna decyzja zostanie podjęta dopiero po uzyskaniu opinii wszystkich gm'ow, także tych, którzy prowadzili drużyny w przeszłości (np. @LAF i brat @shevcu) jak i źródeł pozaligowych, w tym dwóch córek i wszystkich gości Ciechocińskich sanatoriów, zatem musimy jeszcze poczekać parę dni.

Jedną z alternatyw miałby być Jonas Valanciunas.

Hillem mocno zaineresowane jest Milwaukke Bucks.

Edytowane przez Wojnar Adrianowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Wojnar Adrianowski napisał:

czyli sam łaku przyznajesz, że twoje zarzuty są całkowicie bezpodstawne.

George Hill na tem moment w Socie, niemniej GM tej drużyny nie będąc pewnym tegoż rozwiązania i z uwagi na swoją lakoniczną wiedzę w przedmiotowej materii, na bieżąco zasięga opinii wśród innych gm'ow (na ten moment dopiero 18 z 29), czy warto Hilla zatrzymać, czy też lepiej ściągnąć kogoś innego. Z naszych źródeł wynika, iż ostateczna decyzja zostanie podjęta dopiero po uzyskaniu opinii wszystkich gm'ow, także tych, którzy prowadzili drużyny w przeszłości (np. @LAF i brat @shevcu) jak i źródeł pozaligowych, w tym dwóch córek i wszystkich gości Ciechocińskich sanatoriów, zatem musimy jeszcze poczekać parę dni.

Jedną z alternatyw miałby być Jonas Valanciunas.

Hillem mocno zaineresowane jest Milwaukke Bucks.

Panie Wojnarze, szybkie pytanie- ile trwało napastowanie @mac z pytaniem kogo wybrać? Bojana Bogdanovicia czy Pata Beverleya? 7dni czy dłużej? (Napastował Czlowiek_Bez_Tytulu)
 

I kolejne pytanie, jak długo męczył Wspomniany nieudolny GM, dupe GMowi Minnesoty prosząc o potwierdzenie ze oddanie Winslowa z pickiem za Marcusa Morrisa to dobry ruch?
 

Hill w Minnesocie, ale GM jak zawsze szuka lepszych rozwiązań, wiec to niekoniecznie koniec wymiany

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Lucas napisał:

Co Tatum porobił Davisa, trochę jak Zdzisław Ptak Wojnara.

c***a sie znasz, zdzislaw to moja marna podrobka. zobaczysz jak tu zaloze konto cheerlederki, to zara ten kmiot zrobi podobnie.

a z tematow waznych, ktorych nie ma opcji zebyscie dowiedzieli sie od zdziska.

deandre jordan i chris paul znow polacza sily. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wojnar Adrianowski napisał:

c***a sie znasz, zdzislaw to moja marna podrobka. zobaczysz jak tu zaloze konto cheerlederki, to zara ten kmiot zrobi podobnie.

a z tematow waznych, ktorych nie ma opcji zebyscie dowiedzieli sie od zdziska.

deandre jordan i chris paul znow polacza sily. 

Misiu, na wuj te Twoje buńczuczne posty? 
 

Byłem insiderem nim na chleb zacząłeś mówić bep, a na Dotsona prospekt. Tyle, ze nie udzielałem się oficjalnie a robił to za mnie mój zaufany człowiek @Qcin_69 - za co serdecznie mu dziękuje. 
 

Zreszta, trochę mi uwłacza, ze muszę odpisywać pseudoinsiderowi którego 2 najpopularniejsze dotąd posty to :

1) wywiad który przeprowadziłem ja sam z @MarcusCamby

2)Post w którym napisał „dzien dobry”

Niech to świadczy o Twojej renomie.

CP3 i The Andrzej faktycznie połączą siły w Blazers, są częścią wielkiej wymiany o której wiesz dokładnie tyle ile chce żebyś wiedział, moja Ty hyza marionetko.

Jakbys był taki dokładny to byś tez wiedział, ze DeRozan trafi w idealny dla siebie depresyjny fit, czyli do Cleveland, a MKG jeszcze raz spróbuje udowodnić ze nie jest bustem pod skrzydłami swojego dawnego GMa, Kucia. 
 

To tyle, więcej nie zawracaj mi głowy gdy wbijam Golda 3 w fifke, bo szkoda mi na Ciebie przerw w meczu, nie pozdrawiam.

Pozdrawiam za to @Lucas który Cię wyjaśnił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.