Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

40 mln mniej w lepszym klubie. 

W rl zrezygnował z 13.

43 minuty temu, Szulim napisał:

generalnie w RL NBA to zrezygnował z 200+ mln 

To jest tak samo prawdziwe jak stwierdzić że LeBron James w Cleveland rezygnował ze 150 milionów bo podpisywał roczne umowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko nadmienię, że Qcin ma mój pick, więc wnioski skąd jego powrót i aktywność tylko w tym temacie wyciągnijcie sami. 

Harden dostał propozycje maksymalnego kontraktu. Niezależnie od jego decyzji jest to propozycja, którą mam nadzieję zapamięta i doceni. My obdarzamy go pełnym zaufaniem, mimo tak rozczarowującego poprzedniego sezonu, wierząc że przywróci przyglasły blask organizacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Ja tylko nadmienię, że Qcin ma mój pick, więc wnioski skąd jego powrót i aktywność tylko w tym temacie wyciągnijcie sami. 

Harden dostał propozycje maksymalnego kontraktu. Niezależnie od jego decyzji jest to propozycja, którą mam nadzieję zapamięta i doceni. My obdarzamy go pełnym zaufaniem, mimo tak rozczarowującego poprzedniego sezonu, wierząc że przywróci przyglasły blask organizacji. 

oho czułem ze padnie ten inwalida argument, niestety Twój pick został już dawno odesłany za allstara :) wiec jego wartość mam w dupie, jak Harden Pelicans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

no według Twojej narracji to 35ppg sieka na luzaku, a to spokojnie wystarczy na PO

wg której narracji? tej, ze trafia na peryferia koszykówki i ma wątpliwości co do przyszłości świadomy, ze będzie musiał tam grać jeszcze z 2,5 roku nim wymusi TR? 

Czy w Nowym Orleanie w ogóle są kluby ze striptizem? 

 

Teraz, Pablo81 napisał:

W Orlando czy w Wolves?

ten pick jest w zupełnie innym miejscu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

wg której narracji? tej, ze trafia na peryferia koszykówki i ma wątpliwości co do przyszłości świadomy, ze będzie musiał tam grać jeszcze z 2,5 roku nim wymusi TR? 

Czy w Nowym Orleanie w ogóle są kluby ze striptizem? 

 

ten pick jest w zupełnie innym miejscu.

 

Są jedne z najlepszych w stanach. Dobrze trafił. 

A gdzie jest ten pick? Bo chętnie powiem „sprawdzam”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.08.2022 o 17:38, Braveheart22 napisał:

Na koniec jeszcze zapytam o jedną kwestię, może ktoś odpowie, może nawet sam Alonzo. 

Jak taki zespół jak Brooklyn ma się w końcu odbić i zrobić duży postęp? W loteriach draftu brakowało szczęścia i przez tyle lat franchise playera niestety nie trafili. Na czołowych UFA's nie mają szans, bo dostają maxy od lepszych drużyn. Na czołowych RFA's nie mają szans, bo macierzyste zespoły wyrównają oferty. O mocne wymiany też nie jest przecież łatwo, a okazje nie często spadają z nieba, a jak już to za rogiem czeka jeszcze kilku konkurentów. 

Zamienic Brooklyn na Pelicans tylko w kwestii Hardena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet, jeśli jest oddany to Qcin na pewno zastrzegł przy negocjach, że on i jego koledzy będą robili co mogli, by pick miał odpowiednią wartość. 

Ja nie będę się przepychał w tej piaskownicy. Fakty są takie, że Harden dostał potężne pieniądze, ma pełne zaufanie klubu i teraz wy jako agenci macie prawo decyzji. 

Jedyne co smuci to fakt, że część GMów kieruję się bardziej antypatią i szuka okazji do inby niż ocenia to zdroworozsądkowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

dowiesz się w przeciągu 2 miesięcy jak dealik wjedzie na pełnej 

Tak się nie będziemy bawić panie ładny. Jeżeli nawet deal może iść za dwa miesiące to rozumiem ze aby nie upadł musi być dobry pick. Czyli z Hardenem najlepiej poza Pels. Myśle ze dla dobra bezstronnego procesu wyboru JH powinieneś już się tak nie udzielać.  

1 minutę temu, kuba2419 napisał:

Myślę że to może być za mało patrząc ile ekip aspiruje przynajmniej do playin

Sporo będzie zależeć od zdrowia bo ten sezon może być kolejnym z kaszlem w tle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Nawet, jeśli jest oddany to Qcin na pewno zastrzegł przy negocjach, że on i jego koledzy będą robili co mogli, by pick miał odpowiednią wartość. 

Ja nie będę się przepychał w tej piaskownicy. Fakty są takie, że Harden dostał potężne pieniądze, ma pełne zaufanie klubu i teraz wy jako agenci macie prawo decyzji. 

Jedyne co smuci to fakt, że część GMów kieruję się bardziej antypatią i szuka okazji do inby niż ocenia to zdroworozsądkowe. 

typ jest u Ciebie od miesiąca… trafił z drużyny w której grał z Durantem do ekipy w której jedynym graczem z top50 jest Sabonis, a trzeci najlepszy gracz nie łapie się do top100,

no k**** marzenie każdego ambitnego koszykarza ;) 

Juz pomijając to, ze chyba ciężko sobie wyobrazić gorszego centra dla Hardena niż Sabonis.

Probujesz brać ludzi na litość i to wszystko, biedni Pels, tyle zaufania dali Hardenowi a później zostali oszukani przez Spółdzielnie.

Sylwek sam handlował Hardenem bo wiedział ze nie ma szans na jego utrzymanie na FA, a jego zespół był znacznie lepszy niż Pelicans.

 

3 minuty temu, ignazz napisał:

Tak się nie będziemy bawić panie ładny. Jeżeli nawet deal może iść za dwa miesiące to rozumiem ze aby nie upadł musi być dobry pick. Czyli z Hardenem najlepiej poza Pels. Myśle ze dla dobra bezstronnego procesu wyboru JH powinieneś już się tak nie udzielać.  

Sporo będzie zależeć od zdrowia bo ten sezon może być kolejnym z kaszlem w tle. 

bzdura, jakość tego picku była zbędna od początku, po prostu Minnesota nie handluje swoimi pickami wiec poszedł ten :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.