Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Nie ma sensu pastwić się nad Lucasem, bo on zawinił tylko pośrednio. Faktem jest, że Booker uchodził wtedy za takiego lepszego Lavine i opuścił znaczną część sezonu. Tobias Harris jak go nie lubię, to regularny impact all-star playera na bardzo dobrym kontrakcie w BeGM. W dużej części przyłożyłem do tego rękę, bo nawet te 18+ wydawało mi się przepłacone, a chyba tydzień później gruchnęło info, że odrzucił ofertę Clippers z 20mln na sezon. To co zaoferowali Sixers to już w ogóle jakiś komos.

Tam głównie ciała dał polishlama, który wymienił super kontrakt Tobiasa Harrisa na Otto Portera. Qcin tylko pośredniczył korzystnymi wymianami. Tu ugra asset,  tam ugra asset i potem niby płaci rynkową ofertę już nie swoimi assetami.

Chodziło mi o to, że łatwo jest u nas coś spierdzielić ponieważ Gwiazdy i potencjalne Gwiazdy latają u nas od klubu do klubu z niewiarygodną intensywnością. :) 

ja od połowy lat 90-tych jestem zakochany w stabilizacji rl Miami Heat i nie wyobrażam sobie inaczej prowadzić klubu. Fascynują mnie możliwości, jakie dają młode Gwiazdy - KAT, Mitchell i do głowy by mi nie przyszło nimi handlować. Właśnie ułożenie tego na lata wymagać będzie sporej gimnastyki, a u nas jest tendencja do przepłacania graczy, sam zresztą ciągle słyszę, że okradam graczy :( 

Odnośnie ostatniego akapitu który napisałeś - cały Qcin ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mac napisał:

Wedlug mnie kluczowe jest w tym jak lac sie potoczylo.

Czy byly takie glosy wczesniej?

Nie sielanka, promowanie siebie i pseudo trashtalking.

Potem wielki collapse to wymowki.

Harrell podobno zrodlem przeciekow.

Ja bym z lac nie chcial widziesz beverliego, lou will, morrisa i harrella i czuje ze takich głosów by nie bylo..

Irving nie mogl brac na poklad ziomkow w cavs a lbj mogl etc

No myślę, że to że Kawhi i George dołączyli do szatni, gdzie już byli liderzy szatni z poprzedniego i to zaskakująco udanego sezonu dla drużyny jest pewna różnica. Gdyby tam zbierano całkiem nowy zespół to też mogłoby to wyglądać inaczej 

Tak to Bev, Lou i Harrell zostali odstawieniu na boczny tor, a część graczy była przyzwyczajona do tego jak ten zespół funkcjonował wcześniej w kwestii relacji międzyludzkich i nie każdemu jest łatwo o taką zmianę, gdy Kawhi i PG13 byli niezwykłym upgradem sportowym nad tym co wcześniej, ale też trochę się allienowali od reszty zawodników, nagle Clippers już nie byli "koszykarska rodzina", gdzie każdy walczy za każdego.

Ja jestem w stanie kupić tę teorię, że Clippers nie zrobili tytułu w dużej mierze przez kwestie tego co zadziało się w szatni i jestem ciekawy czy te kwestie Lue ogarnie oraz czy Kawhi i George w drugim sezonie będą trochę bardziej funkcjonować jako część zespołu.

I ja tu nawet ich nie winie na zasadzie, że Kawhi i George przegrali Clippers tytuł. Po prostu funkcjonowanie w drużynie, a zwłaszcza gdy zamknięto ich w bubblu to czasem trochę więcej niż rzucanie do kosza przez 48 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MarcusCamby napisał:

A oferty i tak nie można wycofać :)

:(

Kto taki c***owy punkt wymyślił?

Ej niech ktoś mi skontruje Sarića bo nagle stał mi się niepotrzebny. Fajny PF który w RL wyskoczy w górę we wszystkich procentach przy duo CP3/Booker. Sarić ma 10/10/10 team option więc to naprawdę okazja, gdzie u mnie ma gwarantowane raptem 20M, a w RL 27M. 

17 minut temu, january napisał:

Kto u nas taki c***owy system finansowy wymyślił?

A jeszcze dziś rano pisałem, że sam wrócisz do dyskusji :).

Po ile te LeBrony i Butlery? 

Karma is a bitch! To za DLO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lucas napisał:

No myślę, że to że Kawhi i George dołączyli do szatni, gdzie już byli liderzy szatni z poprzedniego i to zaskakująco udanego sezonu dla drużyny jest pewna różnica. Gdyby tam zbierano całkiem nowy zespół to też mogłoby to wyglądać inaczej 

Tak to Bev, Lou i Harrell zostali odstawieniu na boczny tor, a część graczy była przyzwyczajona do tego jak ten zespół funkcjonował wcześniej w kwestii relacji międzyludzkich i nie każdemu jest łatwo o taką zmianę, gdy Kawhi i PG13 byli niezwykłym upgradem sportowym nad tym co wcześniej, ale też trochę się allienowali od reszty zawodników, nagle Clippers już nie byli "koszykarska rodzina", gdzie każdy walczy za każdego.

Ja jestem w stanie kupić tę teorię, że Clippers nie zrobili tytułu w dużej mierze przez kwestie tego co zadziało się w szatni i jestem ciekawy czy te kwestie Lue ogarnie oraz czy Kawhi i George w drugim sezonie będą trochę bardziej funkcjonować jako część zespołu.

I ja tu nawet ich nie winie na zasadzie, że Kawhi i George przegrali Clippers tytuł. Po prostu funkcjonowanie w drużynie, a zwłaszcza gdy zamknięto ich w bubblu to czasem trochę więcej niż rzucanie do kosza przez 48 minut.

Jeden z najlepszych Twoich postów ever jak dla mnie Lucas. :) Brawo!

Gdzie byłeś jak tłumaczyłem Polishlamie te oczywistości, że żonglowanie składem ma znaczenie.. Może tego rodzaju tematy otworzą u nas co poniektórym GMom oczy na konsekwencje notorycznych zmian czy oddawanie Lillardów i Hardenow tej ligi ot tak co chwilę do nowego klubu.. skończy się to roto i zaczniemy doceniać stabilizację takich klubów jak Wielkich Magic oraz roli pełnionej w szatni przez takich graczy jak Udonis Haslem..

Godzinę temu, january napisał:

Kto u nas taki c***owy system finansowy wymyślił?

Oddajcie emotki!!! :D 

Utrzymanie Jasiu czwórki - LeBron, Jimmie, Ingram i Russell zaprawde Tobie powiadam jest karkołomne.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Łatwo przyszło, łatwo poszło :) 

Ja tak tylko publicznie napiszę, o czym pisałem Ci na PM, co się stało zmieniło w kontrakcie LBJ.

Tam jest dokładnie 85,5/2, ale 41M weszło w miejsce PO, które Jasiek u nas również dał LeBronowi w wysokości...41M. Więc tak naprawdę, jeśli Jasiek dołoży LeBronowi 44,5M na sezon 2022/23 ( i to nie w opcji ) to będzie to wręcz kalka z RL. 

15 minut temu, january napisał:

Nie będę :P Ale rozważam bankructwo za jakiś czas xD

Idź po korki do @Ashigaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Alonzo napisał:

Gdzie byłeś jak tłumaczyłem Polishlamie te oczywistości, że żonglowanie składem ma znaczenie.. Może tego rodzaju tematy otworzą u nas co poniektórym GMom oczy na konsekwencje notorycznych zmian czy oddawanie Lillardów i Hardenow tej ligi ot tak co chwilę do nowego klubu.. skończy się to roto i zaczniemy doceniać stabilizację takich klubów jak Wielkich Magic oraz roli pełnionej w szatni przez takich graczy jak Udonis Haslem..

 

Myślę, że przynajmniej w wypadku Clippers (choć to gdybologia + artykuł opiera się w dużej części na jednym źródłe (są fragmenty, gdy jest podkreślane, że więcej sources), więc nie można też tak ufać, że w 100% tak było, jakby to był faktycznie Harrell to no miał prawo oceniać to wszystko mocno jednoznacznie i stronniczo) to nawet nie chodzi o sam handel, a w całym tekście z Athletic można zauważyć przede wszystkim dwie rzeczy, specyfikę charakteru przede wszystkim Kahwiego, a z drugiej strony to, że Beverley, Harrell i Lou to też dość mocne charaktery.

Moim zdaniem to w przypadku takiego Lillarda (co do Hardena to już bym polemizował) to nie byłoby zgrzytów w nowej szatni, chociaż to oczywiście tylko gdybologia i jakaś tam moja opinia, której nie da się zweryfikować w zasadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.