Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Eld napisał:

Póki @julekstep nie odczytał Twojej wiadomości ( co zresztą widzisz nad wiadomościami do danego usera ) to możesz ją dowolnie edytować jak tam sobie chcesz i on nawet o tym nie będzie wiedział.

Ot taki protip.

No ale rozumiem, że moralność Ci nie pozwala korzystać z tej luki więc poczekaj na odpowiedź Rady :).

Julek czyta te wiadomosci przez maila wiec nie widac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, january napisał:

Ogólnie cała Rada obecnie nie ma czasu kompletnie (zdarza się), więc jak ktoś chce poświęcić trochę czasu i machnąć szablon do głosowania (część ofert dla RFA może być nieważna, nie mam czasu sprawdzać teraz) to zapraszam.

Na pewno oferta @kolader dla Portisa jest nie ważna, bo dla RFA muszą być dwa lata gwarantowane ale bez opcji. Sam się na to nadziałem w III turze FA przy DFS.

Oferta @Wooden na DFS nieważna. 

@Tecu na DFS również nie ważna. To samo na Kornetta.

@Principe dla Kaminskiego nie ważna.

@Ashigaru dla Kaminskeigo nie ważna. Również dla Laymana nie ważna.

@tangiers na Korneta też oferta nie ważna.

22 minuty temu, Eld napisał:

 

@Tecu na DFS również nie ważna. To samo na Kornetta.

 

Tecu się kapnął po deadline ale uczciwie napisał, że zmienia po czasie oferty na RFA więc tu Rada musi podjąć decyzję, czy Tecu jest dwie oferty w plecy, czy jednak dopuszczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Longer mi podbiera mojego człowieka z 2way - Dewana Hernandeza :( Celowo mu teraz nie składałem oferty, żeby go mi ktoś nie zauważył :( 

i do tego Cancara.. :( 

Chyba raczej nie podpiszę też Ponitki.. 

 

Propozycje dla RFA te minimum z PO, czy tam TO (bez różnicy) są nieważne jak słusznie napisał Eld - DFS, Kornet, Kaminsky, Layman i pewnie jeszcze ktoś. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że G. Green trafi do Portland, gdzie będzie miał solidne minuty (bo nie mam póki co SF do S5) i możliwość, że jeśli sezon pójdzie nie tak (kontuzje albo drastyczny spadek formy), to zawsze będzie mógł zostać. 

Szkoda, że o Muscalę będę musiał się szarpać... 

@Eld dzięki za uwagi. Szkoda, że to przeoczyłem, ale i tak nic lepszego nie mogłem im zaoferować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Knicks mieli tylko jednego slota w tej turze.

Czyli GOAT CM drugi raz w przeciągu 2 tygodni spaprał robotę ? No brawo Marcus , fajnego GOATa sobie znalazłeś :) 

@MarcusCamby za wczasu żeby nie było powtórki z Thomasa - tam przy Robersonie jest literówka oczywiście , ma być Roberson a nie Robertson - tak mi autokorekta z miejsca wpierdala , także sorry , ale mam nadzieje ze teraz nie będzie żadnej jebanej awantury :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, january napisał:

Właśnie.

@kucio zacznij sobie hajs zrzucać, bo Portis na 100% bierze QO, a jesteś nad hardcapem, inaczej pójdą auto-stretche.

Ja mu daje w dwa lata 7M. W trzecim roku ma PO.

Wiem, że 7M to mało w porównaniu do RL ale:

1. RL Knicks musieli przepłacać aby ktoś do nich przyszedł.

2. Przypominam, że to IV tura. Portis nic nie dostał w pierwszych trzech a w tej turze dostał tylko dwie oferty, z czego jedna nieaktualna.

3. Dwa lata ma na zagrzanie miejsca. Nie dałem mu 4 jak to było w zwyczaju, a po tym okresie może sobie decydować.

Owszem, jest kasy za rok ale Portis nie bez powodu ( przez głowę? ) jest już w trzecim klubie w RL. Chce - niech bierze marne QO LUB gwarantowane 7M ode mnie albo 11M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, MarcusCamby napisał:

Knicks mieli tylko jednego slota w tej turze.

 

W dniu 1.09.2019 o 22:15, january napisał:


New York Knicks w IV rundzie FA mogą złożyć tylko 1 ofertę na graczy, którzy nie kończyli u nich sezonu.

Chandler kończył u mnie sezon. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.