Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Green grał już przed beGM w pacers, jest przywiązany ponad półtora roku do Indiany u nas i dostał szanse w zeszłym roku kiedy nikt z was go nie chciał. Naprawdę uważam ze taki weteran nie chciałby odchodzić w tym wieku do klubu który bedzie walczył o jak najlepszy pick. Przemyślcie to, Green ma u mnie jak coś obietnice kolejnego roku jesli nie postanowi kończyć kariery po tym sezonie. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Green grał już przed beGM w pacers, jest przywiązany ponad półtora roku do Indiany u nas i dostał szanse w zeszłym roku kiedy nikt z was go nie chciał. Naprawdę uważam ze taki weteran nie chciałby odchodzić w tym wieku do klubu który bedzie walczył o jak najlepszy pick. Przemyślcie to, Green ma u mnie jak coś obietnice kolejnego roku jesli nie postanowi kończyć kariery po tym sezonie. 

Oferta tego nie obrazuje, a to jest kluczowe. U mnie nie tylko ma szansę na grę, ale i jeśli zechce to zostanie dłużej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obiecywac cos greenowi.

ta gra dochodzi do absurdu. 

no ale ogolnie zajebista organizacja sa blazers. rezygnuja z PO, oddaja franchise playera, obiecuja minuty geraldowi greenowi.  naprawde ciezko to powaznie. skwitowac. to jest niepowazne.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Green grał już przed beGM w pacers, jest przywiązany ponad półtora roku do Indiany u nas i dostał szanse w zeszłym roku kiedy nikt z was go nie chciał. Naprawdę uważam ze taki weteran nie chciałby odchodzić w tym wieku do klubu który bedzie walczył o jak najlepszy pick. Przemyślcie to, Green ma u mnie jak coś obietnice kolejnego roku jesli nie postanowi kończyć kariery po tym sezonie. 

To dlaczego nie dałeś mu PO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

a od kiedy zawodnik chce isc do amatorskiego klubu, gdy moze grac w powaznej organizacji ? 

W sytuacji gdy jest zbliżającym się do emerytury graczem myślącym o zabezpieczeniem przyszłości.

Zresztą nie ma między Blazers, a Pacers jakiejś przepaści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, człowiek...morza napisał:

obiecywac cos greenowi.

ta gra dochodzi do absurdu. 

no ale ogolnie zajebista organizacja sa blazers. rezygnuja z PO, oddaja franchise playera, obiecuja minuty geraldowi greenowi.  naprawde ciezko to powaznie. skwitowac. to jest niepowazne.

Poza uczciwością i rzetelnością, widzę że także z gramatyką jesteś na bakier. 

A co do strategii… To nie będę po raz kolejny bronił swojej decyzji. Odszukaj proszę wcześniejsze moje wiadomości, zapoznaj się z nimi i przyjmij to do wiadomości.

Podjąłem decyzje o resecie i teraz buduje skład. Aż tak dziwne to jest?

W każdej turze chce brać jak najlepszych zawodników. Aż tak dziwne to jest?

Gram w otwarte karty i wszystko jest robione na czysto. Aż tak dziwne to jest?

Wiem, że dla Ciebie to niepojęte, ale patrz – można.

Poza tym czepiasz się mojej decyzji, ale zdaje się masz zaniki pamięci co do Twojej historii w zeszłym sezonie. Jeżeli mówimy o powadze, to niestety jesteś ostatnią osobą, która powinna zabierać w tej sprawie głos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Eld napisał:

A po co ma być jak tylko ja mu dałem ofertę?

Nie wiedzialem ze tylko Ty i bałem się, ze cos nie tak i Tristan nie podpiszę ze mną ;)

Godzinę temu, MarcusCamby napisał:

McConnell to raczej izi w Bucks. Kozły go pozyskały za 2nd pick i spędził tam cały sezon. SlaKB nawet odrzucał niezłe oferty za Niego. Rola zmiennika Kemby Walkera w mocnym contenderze. Pachnie no-brainerem.

Niezłe oferty? Niby jakie? Chyba nie mówisz o tej swojej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ashigaru napisał:

Poza uczciwością i rzetelnością, widzę że także z gramatyką jesteś na bakier. 

A co do strategii… To nie będę po raz kolejny bronił swojej decyzji. Odszukaj proszę wcześniejsze moje wiadomości, zapoznaj się z nimi i przyjmij to do wiadomości.

Podjąłem decyzje o resecie i teraz buduje skład. Aż tak dziwne to jest?

W każdej turze chce brać jak najlepszych zawodników. Aż tak dziwne to jest?

Gram w otwarte karty i wszystko jest robione na czysto. Aż tak dziwne to jest?

Wiem, że dla Ciebie to niepojęte, ale patrz – można.

Poza tym czepiasz się mojej decyzji, ale zdaje się masz zaniki pamięci co do Twojej historii w zeszłym sezonie. Jeżeli mówimy o powadze, to niestety jesteś ostatnią osobą, która powinna zabierać w tej sprawie głos.

nie dziwne, tylko niepowazne.

czas skonczyc z tego typu praktykami. co wiecej, nalezy je pietnowac, a jedynym do tego instrumentem jest wolna agentura.

i nie, nie czepiam sie. bo jak kazdy zacznie tak robic, to cala gra stanie sie niepowazna. 

niepowaznym jest tez, ze ktos na powaznie bierze obiecanki minut greenowi i t.johnsonowi, gdy druzyna postawila na przebudowe. toz przebudowa wiaze sie z inwestowaniem w mlodych.

no chyba, ze planem na przebudowe jest zlozenie teamu, z przecietniakow typu johnson i green. tylko czy byloby to powazne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Principe napisał:

Tak z ciekawości spytam - co kieruje agentami Farieda wysyłając go do Nuggets, gdzie świadomie spychali go do poziomu ligowego ścieku, zamiast do Celtics, gdzie od momentu przyjścia miał regularne minuty w RS? 

Dokładnie to.

Sam go ściągnąłem i grał na regularnych minutach.

Faried w Celtach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Tak, mówię chociażby o swojej.

Staje po twojej stronie, a ty jeszcze kontrujesz. A potem masz pretensje, że "zawsze jestem przeciwko Bucks"

Nie idzie Ci dogodzić :P

Z tym McConnellem to oczywiscie spoko, bo masz 100% racji, u mnie gral wczesniej, nie wymieniłem go i jeszcze ma pewną rolę. Tu się zgadzam z Tobą.

Nie zgadzam się jedynie, że Twoja oferta była niezla. Tzn. dla kogos kto się przebudowuje to moze bylaby spoko, ale nie dla contendera :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.