Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem raport od julekstepa i martwi mnie, że tak mało głosów jest.

Czy ludzie pamiętają, żeby wysyłać chociaż informacje o braku ofert?

Zresztą jest kilku GMów, którzy taką ofertę muszą przedstawić albo dać sygnał, że przyjmują jakiś zły kontrakt z assetami i dlatego nie składają, bo inaczej rada wejdzie z butami i sama ofertę w waszym imieniu złoży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Tecu napisał:

Pytanie do agentów Simmonsa o kwotę do extension.

Jestem ciekaw zwłaszcza głosów tych którzy go tak krytykowali, tak jechali po nim zwłaszcza w PO. Niegrywalny itd.

Liczę na obiektywną wycenę a nie hipokryzję.

Pozdrowienia znad morza 😀

 

Każde extension poniżej maxa dla tych Ingramów, Simmonsów nie wchodzi w grę z jednej prostej przyczyny. Za rok schodzą kontrakty z 2016 i będzie tyle kasy że ci fracze dostaną swoją kasę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, shevcu napisał:

Każde extension poniżej maxa dla tych Ingramów, Simmonsów nie wchodzi w grę z jednej prostej przyczyny. Za rok schodzą kontrakty z 2016 i będzie tyle kasy że ci fracze dostaną swoją kasę. 

Plus planowany jest wzrost sc do 117kk. To moze choc nie musi dac nawet 6 maxow dla draftu 2016: simmons, ingram, brown, murray, levert i siakam. Bardzo mocny byl ten draft.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

Plus planowany jest wzrost sc do 117kk. To moze choc nie musi dac nawet 6 maxow dla draftu 2016: simmons, ingram, brown, murray, levert i siakam. Bardzo mocny byl ten draft.

To już osobny temat, dlatego Tecu czy jasiu dadzą maxa albo za rok trzeba będzie swoje wyrównać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, MarcusCamby napisał:

Co i raz słychać głosy, że chcielibyście skrócić czas głosowania, a tymczasem nie ma ofert prawie 2/3 na dzień przed końcem deadline

Chcesz powiedzieć, że tylko 10 graczy na dzień przed zamknięciem złożyło oferty? No to grubo gramy... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Mój błąd, przepraszam. Prawie 2/3 złożyło, co nie zmienia faktu, że wciąż ponad 10 ofert brakuje

Poza tymi ktorzy nie beda dawac ofert to raczej na ostatnia chwile ludzie beda wrzucac bo pewnie jeszcze jakies negocjacje trwaja i goraczkowe ostatnie rachunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.