Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, january napisał:

Do tego momentu takie przesadzone prowokacje chyba nie mają sensu :) 

 

Fakt 1 - tracisz favorsa, Twoim zdaniem najlepszego obronce w lidze w ubieglym sezonie

Fakt 2 - Twoje najwieksze wzmocnienie to dedmon

Fakt 3 - przegrales w ubieglym sezonie w 2 rundzie

Nie za bardzo rozumiem czego sie spodziewasz. Jestes w tej komfortowej sytuacji ze juz wiesz jak gm-owie oceniaja Twoj topowy kwartet. Dlatego nie ogarniam czemu liczysz na mistrzostwo lub final. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam zainicjowałem deal po Portera i w podsumowaniu w tym dużym dealu wyjdę lekko na - z kasą, ale de facto mam więcej graczy teraz

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, january napisał:

 

Myślę, że największym wzmocnieniem będzie rozwój moich graczy. Dedmon to świetny roles, a i FA się jeszcze nie skończyło ;>

 

Jakby LeBron rok temu przy FA dostał informacje, że będziesz wzmacniał Lakers rozwojem, to by nigdy w życiu nie zgodził się tam przejść. 

W momencie, w którym w RL NBA LeBron James wymusił na Lakers oddanie całej młodzieży żeby grać o mistrzostwo, Ty masz rok po jego przyjściu w regularnej rotacji 6 rookies/sophomores. To nawet nie jest niedopieszczanie LeBrona, to jest robienie wszystkiego dokładnie na odwrót niż by sobie życzył.

 

5 minut temu, polishllama69 napisał:

nie żebym się czepiał, ale Dedmon jest lepszy na obwodzie, rim protectorem to on jest średnim

Dedmon miał gorszą obronę w Hawks przy obręczy w zeszłym sezonie niż John Collins

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Dedmon miał gorszą obronę w Hawks przy obręczy w zeszłym sezonie niż John Collins

taaa, on jest trochę za słaby fizycznie i dość łatwo można go dominować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Qcin_69 napisał:

Z czego 1 nie zagra w rl NBA w PO i będziemy musieli go oceniać na podstawie występów sprzed 2 lat

Zupełnie nowa sytuacja w jakiej się znalazłem powoduje teraz, że z graczy Jaśka poza Olynykiem będę również bronił Butlera ;) 

Real Heat raczej na bank będą w playoffs, a Ty Qcin będziesz mógł sobie w oczekiwaniu na popisy duetu Conley/Mitchell real Jazz pooglądać fantastyczną współprace duetu Winslow/Butler, której już się nie mogę doczekać ;) Tak samo zresztą czekam na duet backcourt real Jazz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

Zupełnie nowa sytuacja w jakiej się znalazłem powoduje teraz, że z graczy Jaśka poza Olynykiem będę również bronił Butlera ;) 

Real Heat raczej na bank będą w playoffs, a Ty Qcin będziesz mógł sobie w oczekiwaniu na popisy duetu Conley/Mitchell real Jazz pooglądać fantastyczną współprace duetu Winslow/Butler, której już się nie mogę doczekać ;) Tak samo zresztą czekam na duet backcourt real Jazz. 

W żadnym przypadku nie chodziło mi o Butlera :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Alonzo napisał:

Real Heat raczej na bank będą w playoffs

Pewniaki na Wschodzie to:

Sixers Bucks Celtics Raptors Pacers.

I tyle.

Nets, Heat, Pistons, Magic to cztery drużyny które powinny wejść tyle że są tylko 3 miejsca.

Plus

Bulls i Hawks mogą luźno z zaskoczenia wbić się do play-offs.

Wschód jest tak płaski na miejscach 6-11, a nawet może i 3-11 że na bank to do play-offs wejdą tylko Bucks i Sixers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Wooden napisał:

Pewniaki na Wschodzie to:

Sixers Bucks Celtics Raptors Pacers.

I tyle.

Nets, Heat, Pistons, Magic to cztery drużyny które powinny wejść tyle że są tylko 3 miejsca.

Plus

Bulls i Hawks mogą luźno z zaskoczenia wbić się do play-offs.

Wschód jest tak płaski na miejscach 6-11, a nawet może i 3-11 że na bank to do play-offs wejdą tylko Bucks i Sixers.

Ja prdl Chłopie pisz, że piszesz o RL NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Wooden napisał:

Pewniaki na Wschodzie to:

Sixers Bucks Celtics Raptors Pacers.

I tyle.

Nets, Heat, Pistons, Magic to cztery drużyny które powinny wejść tyle że są tylko 3 miejsca.

Plus

Bulls i Hawks mogą luźno z zaskoczenia wbić się do play-offs.

Wschód jest tak płaski na miejscach 6-11, a nawet może i 3-11 że na bank to do play-offs wejdą tylko Bucks i Sixers.

Z pewnością Indianę bym przesunął do tej niższej grupy. - oczywiście piszę tu o real NBA Eld ;) 

Heat mieli cały sezon problemy z kontuzjami i brakowało im go2guya - teraz jest Butler. Uwolnione minuty maja Olynyk i Adebayo, no i rotacja powinna być stabilniejsza, bo w poprzednim sezonie tam było chyba ze 40 kombinacji z pierwsza piątką, a i tak zabrakło im raptem 2-3 meczy do playoffs. Szkoda tych kontuzji pod koniec Richardsona i wcześniej Winslowa. 

Real Heat będa w playoffs ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, january napisał:

ja gram switch w D, ale on w SAS np był elite rimprotectorem, w Hawks w defensywie są że tak powiem inne problemy zaburzające staty :) 

taa, wieksza próbka go obnażyła - zresztą wytłumacz mi w takim razie jakim cudem AL25 umiał być elitarny w roli rp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, january napisał:

Odważna teza ;) Jakieś dowody? :P 

na pewno lepsze niż na Dedmona :)

 

dodatkowym utrudnieniem jest fakt, że 80% czasu gra z Collinsem :) 

 

image.thumb.png.a57b5349e6459dbaee1ef71d6f45311f.png

są to na pewno lepsze dowody niż puste pi****lenie o Russellu co niby ciągnął Nets a w PO to on i Harris byli kłodami pod nogami

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Tzn nie wiem z czego, ani czyje staty wrzuciłeś, bo troszkę za bardzo uciąłeś, ale Len grał z Collinsem jakieś 27% czasu :)

za późna godizna dzisiaj dla mnie, słuszna uwaga, jednak to wygląda dl aniego jeszcze lepiej :) 

image.png.99277e010c2303509de2d3d488046c81.png

3 minuty temu, january napisał:

Przeczytaj dokładnie co napisałem^ I przypomnij sobie s5, które bardzo ciągnął Atkinson oraz jak wtedy musiała wyglądać gra Nets w ataku w tej serii.

jeżeli chcę bajki to szukam na yt, on w serii z 76ers był tragiczny i to jest fakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Nooo tylko, że ja sam wiele razy napisałem, że DLO zawalił swoją pierwszą serię w PO, więc też nie rozumiem o co chodzi ^.^

nie czytałem tych wypocin (odniosłem się do ogólnego robienia dobrze Russellowi) :) nauczyłem się przypadkiem szybciej scrollować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

 

Nooo tylko, że ja sam wiele razy napisałem, że DLO zawalił swoją pierwszą serię w PO, więc też nie rozumiem o co chodzi ^.^

Co oznacza ze zawalil playoffs takze w begm, ingram nawet w nich nie zagral. I mogles miec za obu davisa w tym offseason.

DWA RAZY!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.