Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, BMF napisał:

Otto Porter > Harris IMHO. No, kontrakt fajniejszy ma Tobias.

IMO Otto przez defensywny upside i grę bardziej pasującą do 3-5 opcji lepiej pasował do Wolves. Bo między nimi ogólnie jest znaczek równości jakościowej ale pasują im zupełnie różne role.

Za to wydaje mi się że dla Wolves ta wymiana oznacza Winslow + Harris > sam Otto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, ja o tym wiem, odnosiłem się do tego 'za grosze' Elda, bo Qcin tu poprawił finanse, a nie jakość sportową. Porter jest niedoceniany przez kombinację: max od Kings + granie w Wizards + problemy ze zdrowiem w playoffach, bo to generalnie ścisły top na półce 'starterów'.

Ale Harrisa na tym kontrakcie nawet ja chciałem, heh.

Ale generalnie poczekałbym, bo do Jazz leci kolejny gruby kontrakt, więc zobaczymy, czy to przejdzie, jeżeli Jazz nie zejdą z Paula/Haywarda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał:

Nie no, ja o tym wiem, odnosiłem się do tego 'za grosze' Elda, bo Qcin tu poprawił finanse, a nie jakość sportową. Porter jest niedoceniany przez kombinację: max od Kings + granie w Wizards + problemy ze zdrowiem w playoffach, bo to generalnie ścisły top na półce 'starterów'.

Ale Harrisa na tym kontrakcie nawet ja chciałem, heh.

Nie wydaje mi się żebym osłabił znacząco wartość sportowa , ale zgadzam się ze Porter był mega niedocenianym grajkiem, zreszta już w lutym jak go pozyskiwalem po zaniżonym trade value pisałem ze był w top10 mojej shortlisty od dość dawna. Gdyby on miał kontrakt na poziomie 17-18mln na sezon to bym się z nim nie rozstawał (ani tez by do mnie nie trafił wówczas) - myśle jednak ze Tobias to podobna wartość sportowa wiec nie przesadzajmy w druga stronę ze skoro tańszy to tez słabszy- obaj maja rożna charakterystykę , z jednej strony Otto pod względem defensywy lepiej mi się wpasowywał niż Tobias, z drugiej strony Tobias jest zabezpieczeniem na wypadek gdyby Tatum nie zrobił kroku w przód w tym sezonie i pewna druga opcja - no i to nie koniec wzmocnień Soty.

8 minut temu, BMF napisał:

Ale generalnie poczekałbym, bo do Jazz leci kolejny gruby kontrakt, więc zobaczymy, czy to przejdzie, jeżeli Jazz nie zejdą z Paula/Haywarda

To jest 3W i nauczony poprzednimi sytuacjami wysłałem deal do Marcusa za wczasu który nie zgłaszał zastrzeżeń , finansowo nic się nie zmienia w Jazz, a nawet wychodzą na plus - no i nie ja byłem inicjatorem tego dealu - choć nie ukrywam ze Tobias był na mojej shortliscie jeszcze w czasach gdy grał dla @ozzy110 w Pistonsach 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

Wyczuwam prowokację!

Dam się złapać, ale za jakiś czas :D 

Czterech sprawdzonych w zeszlym roku w playoffs gosci vs jeden swietny wystep w playoffs, jeden z najgorszych wystepow w playoffs ever i dwoch graczy ktorzy sie do playoffs nie zalapali, z czego jeden w nich nigdy nie zagral. Easy sweep bylby w zeszlym sezonie z takimi skladami ale moze Twoi sie poprawia

 

9 minut temu, january napisał:

Wyczuwam prowokację!

Dam się złapać, ale za jakiś czas :D 

Poza tym w ostatnich playoffs warriors bez bledsoe i gasola wygrali z lakers z favorsem wiec chyba opinia gm-ow na temat tego ktora druzyna jest lepsza powinna byc Ci znana. 

Warriors, nuggets i wolves na zachodzie beda faworytami w starciu z lakers w playoffs, no i ktokolwiek nie wszedlby ze wschodu do finalu to masz zerowe szanse.

Na ten moment lakers sa na poziomie orlando magic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bledsoe jest sprawdzony jak Ben Simmons w playoffach, w sensie - jest słaby, dużo tu jeszcze czeka Woodena pracy nad rosterem Warriors, żeby to miało ręce i nogi.

Gasol to w tym momencie roles w ataku, Bledsoe w playoffach nie dawał rady jako trzecia opcja, Green - wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, BMF napisał:

Bledsoe jest sprawdzony jak Ben Simmons w playoffach, w sensie - jest słaby, dużo tu jeszcze czeka Woodena pracy nad rosterem Warriors, żeby to miało ręce i nogi.

Gasol to w tym momencie roles w ataku, Bledsoe w playoffach nie dawał rady jako trzecia opcja, Green - wiadomo.

O dziwo... Zgodzę się. Z większością.

Jest robota i to w warunkach ograniczonego pola manewru w finansach i przy relatywnie małej ilości picków.

Ważne dla mnie że core ma świetny bilans atak-obrona i składa się z samych znakomicie podających graczy gotowych poświęcać się dla zespołu.

Ten team to mocny kandydat na bycie lepszym niż suma talentu poszczególnych graczy tylko patrząc na rozstrzygnięcia z poprzednich lat boję się że u nas to może nie mieć wielkiego znaczenia.

Mam w sumie dość sprecyzowany plan i choć pierwszy krok udało się zrealizować w 90% to w sumie na razie wszystko idzie całkiem przyzwoicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, fluber napisał:

 

Warriors, nuggets i wolves na zachodzie beda faworytami w starciu z lakers w playoffs, no i ktokolwiek nie wszedlby ze wschodu do finalu to masz zerowe szanse.

Na ten moment lakers sa na poziomie orlando magic. 

Orlando Magic zdają sobie sprawę z tego, że jeszcze nie są stawiani wśród faworytów ze względu na młody wiek swoich liderów i ich mniejsze doświadczenie w playoffs, u nas w przeciwieństwie do Lakers nie ma presji czasu. 

Wcześniej też czytałem o ciągnięciu real Orlando przez Vucevicia w pojedynkę ;) - otóż każdy kto ogląda real Orlando zdaje sobie sprawę z tytanicznej pracy, jaką wykonuje Aaron Gordon, żeby Vucevic miał takie fajne cyferki  :) Możliwe, że wynikało to z niedocenienia przez Toronto swojego przeciwnika w I rundzie playoffs, ale jak liczoną miałem słabą grę Lowrego wtedy, to przypominam o fantastycznej obronie Gordona na Leonardzie, co nie przeszkodziło mu być również najlepszym graczem tamtej serii w real Magic :) 

Gordon nie jakiś tam Vucevic :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.