Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

47 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Pytanko do Agenta Joe Harrisa ;) 

 

czy myślicie ze przy braku podwyżek propozycji od innych klubów joe harris skusiłby się na full MLE jak pacers obiecają mu miejsce w s5 ? ;)

Ode mnie pojdzie podwyżka na 100% więc jak zwykle coś w naszych relacjach sie ochłodzi ;)... :(

 

@Eld z Rubio chyba żartujesz... 

Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Eld napisał:

No i jeszcze na dokładkę.

Brak ofert dla VanVleeta, Portisa to też lekki zonk dla mnie. Choć z drugiej strony się cieszę bo MLE czeka na III turę FA.

 

4 minuty temu, ozzy110 napisał:

No właśnie, że Fred nie dostał żadnej oferty. To jest trochę zdziwko

Właśnie w celu uniknięcia ofert MLE zarząd Orlando po podpisaniu kontraktu z KATem, chciał pokazać Kellemu, jak bardzo go cenimy i już pierwsza oferta zaproponowana naszemu młodemu graczowi pierwszej piątki jest od MLE wyższa. Ewentualny brak oferty dla Kellego w II rundzie FA, mógłby być przez gracza źle odebrany, a my w Orlando nie chcielibyśmy naturalnie dopuścić się takiego faux pas. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Moje sources mówią, że Kawhi jest blisko trade request jak straci kolejnych dwóch graczy z mistrzowskiego teamu, więc oczekuje tu grubej reoferty od NYK dla Morrisa i Rubio!

Chciałem tylko przypomnieć, że Rubio i Marcus Morris, to kolejni gracze po Gobercie i Sariciu, którzy mogą przenieść się z mistrzowskich Knicks do Kings. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Moje sources mówią, że Kawhi jest blisko trade request jak straci kolejnych dwóch graczy z mistrzowskiego teamu, więc oczekuje tu grubej reoferty od NYK dla Morrisa i Rubio!

spokojnie.

Knicks po to mocno inwestowali w scouting, ażeby zabezpieczyć się na wypadek odejścia kluczowych dla drużyny zawodników.

Dlatego teraz przyjdzie czas na takich zawodników jak Juancho Hernangomez czy DJ Wilson, którzy już w zeszłym sezonie udowodnili, że drzemie w nich fajny potencjał.

Ponadto NYK w razie odejścia Rubio i Morrisa dysponować będą pełnym mid-level, które gm klubu nie omieszka wykorzystać.

3 minuty temu, Alonzo napisał:

Chciałem tylko przypomnieć, że Rubio i Marcus Morris, to kolejni gracze po Gobercie i Sariciu, którzy mogą przenieść się z mistrzowskich Knicks do Kings. 

i forbesie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, january napisał:

@Tecu  : Twoja oferta na Simmonsa extension : liczy się przy maxie jako podstawę 25% z sezonu 20/21. Ofk jak Simmons np będzie w all-nba to ta oferta sama w sobie też podrośnie. Więc jest to na chwilę obecną około 170/5.

Wiem jaki kontrakt dostał Simmons.

Oficjalnie salary na sezon 20/21 będzie ogłoszone za rok, więc to spekulacje, dlatego jeżeli musiałem to wpisałem kwotę z salary aktualnie obowiązującego a nie z czegoś co jest niewiadome.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@january kurde skad cytat?

Teams are permitted to sign their own free agents using the Non-Bird exception for a salary starting at 120% of the player's previous salary, 120% of the minimum salary, or the amount of a qualifying offer (if the player is a restricted free agent), whichever is greater. Contracts can be for up to four years, with 4.5% annual raises.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli VanVleet, Iguodala, Ibaka, Bazemore i pewnie Ross mocno się rozczarują po drugiej turze FA. Ale i tak powinni mieć lepsze humory niż Markieff Morris.

Przy okazji @fluber. Markieff chciał by Ci złożyć wizytę i porozmawiać o paru sprawach bo to głównie Ty cisnąłeś na NIE w zeszłym roku:

W dniu 18.09.2018 o 10:55, fluber napisał:

Jeżeli za rok będziesz nadal go chciał zatrzymać, to na pewno będziesz mu musiał dać więcej, bo MLE od kogoś na pewno dostanie. Właśnie największy problem jest w tym, że Twoja oferta to jest dokładnie tyle, co przyszłoroczne MLE. Jakby było chociaż te 5 mln więcej to pewnie bym klepnął, ale Morris jest teraz w prime, dobrze pasuje do współczesnej koszykówki, w RL NBA ma pewne minuty w rotacji całkiem niezłego zespołu i MLE przy rosnącym salary dostanie na pewno, możliwe nawet, że ode mnie, jeżeli będę takowe posiadał.

MLE za rok ma gwarantowane, więc to co za rok ma właściwie pewne, nie postąpiłby jak chyba żaden gracz NBA. 

 

W dniu 16.09.2018 o 23:26, fluber napisał:

Jakim cudem markieff miałby nie dostać mle za rok? 40/3 plus player option to jest mle za rok.

 

W dniu 17.09.2018 o 00:32, RonnieArtestics napisał:

Dla mnie on jest dwa razy lepszy niż jabari, wiec tak Eld :)

Tak jak ktoś pisał, MLE dostanie na 200% ;)

 

Były oczywiście też głosy rozsądku.

W dniu 17.09.2018 o 22:58, MarcusCamby napisał:

W sumie to nie wiem na jaką umowę czeka Markieff Morris. Solidny roles po przeciętnym sezonie i prawie 30 na karku.

 

jak widzę realia naszej ligi to nikt nie daje graczom w tym wieku długich umów, a Morris to typowy gracz, który dziś się kręci na granicy

startera, a jak jutro wypadnie z ligi to nikt nie zauważy.

 

Tu ma gwarantowane 40mln na stole. Na jego miejscu bym brał.

 

W dniu 23.09.2018 o 22:27, BMF napisał:

Dziwi mnie, że zagłosowaliście na nie. Jestem skłonny założyć się, że za rok nikt nie da Morrisowi lepszej umowy. 

 

No i mój komentarz po przegranej 13-14. Mam nadzieję, że zapamiętacie i w przypadku moich ofert do extension będziecie inaczej podchodzić.

W dniu 23.09.2018 o 22:56, Eld napisał:

To była wyjątkowo fair propozycja właśnie dla 29-latka. A w zasadzie dla 30-latka bo od wtedy zaczynało by mu się extension.

Nie załatwiliście mnie, a Markieffa :).

 

Przy okazji. @january nie jaki Taj Gibson coś mi mamrotał o Lakers jak zobaczył, że Favorsa nie zatrzymasz. Zapraszam do rozmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, shevcu napisał:

@Eld z Rubio chyba żartujesz... 

Nie trawię gościa. Serio. Może z tym mniej niż 10M przesadziłem, bo pewnie że jest więcej wart ( napisałem, że ja bym mu tyle nie dał tylko ). Nie mniej szczerzę życzę Ci aby sportowo się to obroniło.

21 minut temu, january napisał:

@Tecu  : Twoja oferta na Simmonsa extension : liczy się przy maxie jako podstawę 25% z sezonu 20/21. Ofk jak Simmons np będzie w all-nba to ta oferta sama w sobie też podrośnie. Więc jest to na chwilę obecną około 170/5.

Czy to by nie oznaczało tego, że u nas działa Rose rule?

2 minuty temu, fluber napisał:

@Eld podziekowania przyjmuje na priv:)

Już Ci Markieff Morris odpowiednio podziękuje. Inni FA też będą zapewne inaczej patrzeć na Twoją opinię 😉.

1 minutę temu, january napisał:

O tym, że Favorsa nie zatrzymam na 99% (zakładam tu wspaniałą walkę TOR vs SAS w reofertach) to wiedziałem jak sprowadzałem Dedmona, więc za Gibsona podziękuję :) 

Zaoferuj go CMowi, bo ten ma problem z złożeniem s5 :D 

Z GMem Knicks akurat relacje się bardzo poprawiły, więc jeśli tylko wyrazi wolę - z pewnością i miłą chęcią usiądę do rozmów. Dodatkowo - wspólnie z @człowiek...morza opracowaliśmy bardzo fajny trejd który jeszcze bardziej poprawia nasze relacje jak i PR New York Knicks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ozzy110 napisał:

Rubio to nawet o sign&trade nie myśli tylko od razu leci do Sacramento, więc tam nie kombinuj @człowiek...morza

ja widze cos czego wy nie widzicie.

dlatego to ja* zdobylem mistrzostwo.

zatem prosze uprzejmie o udzielenie odpowiedzi :)

 

*wooden

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Wooden zdobył. Ty rozwalasz ten team i masz bliskie trade-requesty i odejście za rok Davisa :D 

musisz sie c***a znac na swojej robocie, skoro przyjscie top10 grajka stanowi dla cb rozwalenie teamu :P

dlatego zrob nam, a przede wzystkim lakers te przyjemnosc i podaj sie w koncu do dymysji. daj im szanse na gre o mistrzostwo, bo z toba u steru to c*** dupa i kamieni kupa!

ale ogolnie @shevcu odjebales maniane :D Tak sie nie robi

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, człowiek...morza napisał:

sign-and-trade moga byc 3-stronne?

w sensie ze rubio dajmy na to do kings,

zdzich z klubu x do mnie.

krzysiek z kings do klubu x

 

tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.