Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, january napisał:

Sam mam Jokicia w top10, ale te #1 to troszkę przesada, podobnie jak Lillardy, George, pseudośmieszny post CMa, KATy, Mitchelle... Liczyłem, że jakoś fajnie to wyjdzie, trochę się nie zanosi. Co innego jak january wjedzie prędzej czy później tu z Russellem, co innego jak ktoś rzuca już dziwne głosy w top5 :) 

A właśnie miałem zmienić dwóch graczy z top5.. :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zamieniłbym naszego Andrzeja na nikogo z tej ligi, nawet z workiem pikow. 

Będzie Dirkiem tej drużyny, 2-3 MVP i najpiękniejszy run mistrzowski swojej dekady. Zobaczycie. 

Plus będąc obiektywnym to umieszenie na jedynce gościa z 4 miejsca oficjalnego MVP Vote i 1st NBA nie jest wielka kontrowersja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

Nie z tr tylko z Twoja logika w przypadku westbrooka.

Chyba ze twierdzisz ze z lebronem nie da sie wygrac mistrzostwa

Co za różnica czy z Lebronem czy bez .

Lillard-Winslow-Harris-Giannis-Okafor 

January pozdrawiamy Ingrama i Russella :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Co za różnica czy z Lebronem czy bez .

Lillard-Winslow-Harris-Giannis-Okafor 

January pozdrawiamy Ingrama i Russella :)

Fajnie by bylo zrobic liste wszystkich all starow ktorzy zmienili kluby od czasu przejscia lebrona do lakers.

3 godziny temu, shevcu napisał:

Już grubo lecicie z tym trade request... Najpierw nie chcecie przemiału i odejść graczy  co chwila a ta zmiana będzie do tego prowadzić. Moze lepiej że tego Davisa puściłem bo za chwilę nawet Goberta bym za niego nie dostał. 

Dla mnie to jest chora zmiana i będę głosował raczej na nje bo nie widzę za bardzo potrzeby tej regulacji. 

Przeciez to bedzie opcja awaryjna, 2/3 glosow zeby przeglosowac.

Moim zdaniem nie moze byc tak ze duze rynki maja przywileje przy pozyskiwaniu graczy ale potem nie maja obowiazkow ktore z tego wynikaja. W rl nba jest coraz wiecej trade requestow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fluber

Harden, Beal, Drummond , T.Harris, Lillard, A.Davis (dwa razy), Beal, Westbrook(2 razy), Leonard, Cousins , DeRozan , Oladipo, Horford , Durant,Towns ,Dragic,Griffin,Wall,Paul,Gasol (2 razy)

8 minut temu, january napisał:

 

Choć wiesz, trochę nie wierzę, by SlaKB przed odejściem Giannisa za frytki oddawał^ Także pachnie to kolejnym blefem Qcinka :P 

Może blef a może to wpierdol :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

@fluber

Harden, Beal, Drummond , T.Harris, Lillard, A.Davis (dwa razy), Beal, Westbrook(2 razy), Leonard, Cousins , DeRozan , Oladipo, Horford , Durant,Towns ,Dragic,Griffin,Wall,Paul,Gasol (2 razy)

No właśnie. Lakers mieli jakieś 10 razy więcej szans tutaj na pozyskania all stara do LeBrona niż w RL NBA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.