Skocz do zawartości

Cleveland Cavaliers 2017/18 w oparach absurdu


memento1984

Cleveland  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gilbert vs Griffin

    • Team Gilbert
      12
    • Team Griffin
      33
  2. 2. Wzmocnienia, wrozka

    • PG13
      5
    • Butler
      3
    • obaj
      0
    • zaden
      37
  3. 3. Gracz "zagrozony" wymiana?

    • Love
      23
    • Shumpert
      7
    • Frye
      2
    • Ryszard
      0
    • Tristan
      8
    • JR
      5


Rekomendowane odpowiedzi

.... ale przede wszystkim zaangażowania i radości z gry. Cleveland cały czas jest w topie i wygrywa mecze, ale to wszystko jest jakieś takie nienaturalne. Nie wiem czy problem leży po stronie trenera, czy też coś nie styka w szatni, ale dla mnie jest to widoczne nawet z perspektywy TV.

 

raz (shot at organization czy Luja?) :

"Thomas again mentioned the Cavs "don't practice" -- an apparent shot at the organization considering the number of times he's mentioned it over the past several days. He's continually cited a lack of practice as the reason he's playing his way into shape."

 

dwa:

 

"Communication between the front office and players and coaches is different -- not as frequent -- as it was when former general manager David Griffin was here, multiple team sources have said."

 

drugi komentarz to wyglada bardziej na zasadzie, ze ktos nie czuje sie pewny, czy nie bedzie pchniety gdzies w tradedzie, zadnych zapewnien ?

 

 

 

nie pamietam na przestrzeni ostatnich 3 lat, zeby JR czul sie az nie komfortowo, zeby w takim meczu przestal wogole rzucac te swoje cyrkowce z rogu, i tak jak pisalem nie mam pojecia czy to dobrze czy zle!

mam podobne spostrzezenia, jako druzyna sa tak nienaturalni, niezorganizowani, wczoraj byl mega grind - talent jest, niedopasowany, nie powinien grac niektorych lineupow, ale jest. nie ma odwagi na odsuniecie niektorych graczy. to co wycieka do prasy coraz bardziej zaczyna przypominac najazd szatni na trenera. Lue tez robi jakies wycieczki osobiste nt "ukrytych agendas zawodnikow". w takiej atmosferze bezceremonialnie wyjebano Blatta, grajacego 4 corner matzo offense...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Cavs mieliby startować po Beverleya, to równie dobrze mogą mnie podpisać do końca sezonu... Efekt ten sam, a ile taniej będzie. 

 

TT za G.Hilla lub Shump i Frye za Hilla, to są sensowne opcje, jeśli potrzeba na jedynkę kogoś do obrony, przy okazji pasującego dobrze do reszty składu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Cavs mieliby startować po Beverleya, to równie dobrze mogą mnie podpisać do końca sezonu... Efekt ten sam, a ile taniej będzie. 

 

TT za G.Hilla lub Shump i Frye za Hilla, to są sensowne opcje, jeśli potrzeba na jedynkę kogoś do obrony, przy okazji pasującego dobrze do reszty składu. 

 

Akurat przebijają się informacje, że Beverley jeździ z drużyną i może jednak wrócić w tym sezonie koło marca/kwietnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przy tym co teraz grają TT i Smith i jakie kontrakty mają nie wiem czy ktoś bez solidnej dopłaty by na to poszedł. Tutaj muszą iść dwa pierwszorundowce a na to managment na pewno nie pójdzie nie mając deklaracji LBJ.

 

Można sobie snuć transfery, bawić się trade machine ale moim zdaniem prio Gilberta to zejść z kasy teraz. Choć by nie wiem kogo ściągneli to i tak podejścia do GSW nie mają. Mooooże jedynie Unibrew.

 

Przyszły sezon to będą zupełnie inni Cavs. Bez LBJ, Wade, Frye, może Shumperta jak za bardzo w siebie wierzy, Calderona i Greena i być może też bez IT.

 

Tak mi się to widzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elf to co piszesz może się wydarzyć, chyba że Cavs pokonają Warriors wtedy zobaczymy w Ohio Duranta.

 

Sam żeś jest Elf ;)

 

Cavs mogą wyrwać 1, góra dwa mecze. Duranta w Ohio obstawiam że zobaczymy na pewno! Raptem 2, góra trzy razy. W game 3 i 4 i mooooże game 6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nie miałem czasu pisać, ale oglądałem wszystkie spotkania. W każdym razie można się złapać tylko za głowę, kiedy wg niektórych użytkowników forum ratować Cleveland mają kontuzjowany do końca sezonu Beverley lub Wes Matthews i Marvin Williams.

 

Nie będę się cofał do ostatnich łomotów, ale dzisiaj Cleveland znowu zagrało słabo, ale miało to szczęście, że przeciwnikiem było słabe Orlando. W trakcie meczu naszło mnie takie przemyślenie, że LeBron wcale nie różni się jakoś mocno od Bryanta w jego ostatnich latach gry. Zakol James może nie oddaje takiej ilości rzutów, co Kobe i nie zdobywa tylu punktów, ale też ciągle chce grać duże minuty oraz robić dużo punktów i asyst, aby linijka statystyczna wyglądała fajnie dla januszy. Zakol James powinien zacząć grywać po 28-32 minut na większej intensywności ze statami typu 22 punkty, 6,5/7 asyst oraz 5-6 zbiórek. Mógłby wtedy grać lepiej w obronie i mieć więcej mocy na wjazdy. Ale Lue to leszczu i nic z tym nie zrobi, bo się boi LeBrona, a LeBron też nie jest Wadem i nie odpuści. Przydałby się tutaj Popovich, który szybko sprowadziłby go do pionu i naprostował. 

 

Nie jestem też na razie fanem gry Karakana Thomasa dla Cavs. Jego gra zależy od skuteczności, kiedy nie trafia jest zabójczy dla swojej drużyny, bo w obronie jest dziurą. Dzisiaj Orlando pod koniec meczu po nietrafionym wolnym przez Karakana na 10 sekund do końca specjalnie nie wzięli czasu, aby Karakan był na boisku i poszła zagrywka na niego. Minusem też jest, że Karakan totalnie zablokował czas gry dla Jose "Żula" Calderona.

 

Mecz z Orlando był wg mniej do ogarnięcia o wiele szybciej, ale właśnie niepotrzebnie Zakol James niepotrzebnie się wpieprza i włazi na parkiet. Rose - Wade - Korver - Green: fajnie sobie pykali i mogli zagrać razem więcej minut. W ogóle to bardzo fajny powrót Derricka Rose'a do składu i dzisiaj dawał radę.

Edytowane przez Wyparlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie LeBron gra w tym sezonie straszną chu*nię od dłuższego czasu.

Jedzie na reputacji, a jak słyszę go w dyskusji o MVP to to jest komiczne. On naprawdę od dobrego miesiąca jest beznadziejny w defensywie (tzn opierdziela się jak E.Curry).

Rozumiem, ze tak samo bawi Cie rozwazanie Hardena w kontekscie MVP? :D

 

edit - dobra w temacie o nagrodach widze ze jedziesz Hardena wiec chociaz uczciwie podchodzisz. Inna sprawa, ze nie chce wiedziec jakie katusze przezywales jako fan Lakers przez ostatnie +/- 10 sezonow Kobaska :)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Cavs robią rozpoznanie bojem co mecz.

To nie można robić lekkich treningów, tylko regeneracja dominuje nad wszystkim? 

James jest tak zajebisty jako zawodnik, że aż rodzi to masę pytań. Np., jakie miałby portfolio dokonań, gdyby w swojej karierze trafił na dłuższy czas pod skrzydła trenera typu Jax, Popovich, Riley. Takich długodystansowców znanych z budowania na silnych podstawach autorytetu i metod. Bo po raz kolejny pojawia się ten sam scenariusz. Najpierw LeBron ma świetną drużynę, a jak sukcesy nie przychodzą (lub się kończą), to z tych kompanów się robi szrot. Czy on ich robi lepszymi, a potem oni odlatują w samouwielbienie, czy mało twardzi trenerzy pozwalają na to, by inni zawodnicy po czasie wieźli się na LeBronie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz zgadzam się z @januarym w dyskusji o LeBronie, miał słaby start sezonu, potem wymiatał i wydawało się, że będzie okej, w trakcie grudnia ten slump Cavs jednak trochę otarł ze złudzeń.

 

Za to kompletnie nie mam zaufania do podnoszenia poziomu w playoffach, ale tu już trochę defetyzm się wkrada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.