Skocz do zawartości

Cleveland Cavaliers 2017/18 w oparach absurdu


memento1984

Cleveland  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gilbert vs Griffin

    • Team Gilbert
      12
    • Team Griffin
      33
  2. 2. Wzmocnienia, wrozka

    • PG13
      5
    • Butler
      3
    • obaj
      0
    • zaden
      37
  3. 3. Gracz "zagrozony" wymiana?

    • Love
      23
    • Shumpert
      7
    • Frye
      2
    • Ryszard
      0
    • Tristan
      8
    • JR
      5


Rekomendowane odpowiedzi

enba:

"LeBron is leaving next season for nothing, so why sell the future? Cleveland is a sinking ship so they need to rebuild. Since LeBron had openly said he wants to play with CP3 and Melo, why not do a three team trade that benefits all teams?

HOU gets LeBron and Melo.

NYK gets Kyrie.

CLE gets Ryan Anderson and Joakim Noah and three first round picks from each HOU and NYK."

 

https://twitter.com/ShadowLeagueTSL/status/888488336133955584

Hehe, skąd Rockets będą mieli miejsce na kontrakt Jamesa i Melo?

Cavs dostają Andersona i Noah. Taaa wszyscy zadowoleni i przebudowa w Cavs idzie pełną parą :playful:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem może coś niepopularnego, w sezonie wartość Irvinga jest mało znacząca, w grze na wschodzie również, pokazał to cały sezon, w którym Kyrie był raczej pod formą. Tylko jakie znaczenie ma batalia z Warriors, skoro i tak nie ma szans na wygraną? Dla mnie, jako fana Lebrona na krótką metę ma to dobry sygnał, powalczy o MVP, wszyscy jego najwięksi rywale dostali duże wsparcie (Curry Duranta bądź odwrotnie, Harden CP3, Westbrook George'a, Davis Cousinsa, nawet Thomas Haywarda). Tylko obawiam się walki o MVP zamiast rok roczne, powolne wygaszanie zapędów lidera i kozaka w regularze, na rzecz walki o tytuł w PO. Tylko faktem jest, że wszyscy kibice wyciszają juz Lebrona od minimum 2 lat, kilka dni temu rozmawiałem z kolegą, który bardzo pasjonował sie jeszcze 7-8 sezonów temu, stwierdził, że Lebron jest mocny, ale mając ten wiek to za 2 czy 3 sezony się skończy, mega zdziwienie było, jak pokazałem mu staty z poprzedniego sezonu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to bam:

 

http://www.cleveland.com/cavs/index.ssf/2017/07/derrick_rose_cavaliers_agree_t.html#incart_river_index


i drugi bam:

 

http://www.cleveland.com/cavs/index.ssf/2017/07/cleveland_cavaliers_name_koby.html

 

 

czyli przetasowania wewnatrz, poprzednia pozycje Altmana,  assistant GM bierze Gansey z Canton Charge 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od głowy Derricka. Spadek z startera do rolsa z ławki to może być za wiele dla niego. Jeśli to ogarnie to może być niezłym graczem z ławy.

 

Poprawiłem.

 

Wydaje mi się, że rzeczywistość już sprowadziła go na ziemie. Przygotowywał się będąc jeszcze w Chicago na maxa, a teraz podpisał za minimum.

 

Wydaje mi się, że z ławki może być pożytecznym zawodnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawiłem.

 

Wydaje mi się, że rzeczywistość już sprowadziła go na ziemie. Przygotowywał się będąc jeszcze w Chicago na maxa, a teraz podpisał za minimum.

 

Wydaje mi się, że z ławki może być pożytecznym zawodnikiem.

Mi chodziło o jego mentalność. On sam siebie uważał, za MVPlevel gościa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od głowy Derricka. Spadek z MVP do rolsa z ławki to może być za wiele dla niego. Jeśli to ogarnie to może być niezłym graczem z ławy.

Jak dla mnie bardziej od tego wpływ mają na to jego zarobki.Minimum dla byłego mvp który jest jeszcze młody?Musi zaboleć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba jestem w mniejszości, ale Rose za 2 mln swego rodzaju steal. Jak dla mnie to bardzo dobry ruch. Co innego gdyby kosztował 15 mln, ale przecież tak nie jest. Ale zawsze sie można śmiać ze cancer i debil

 

no niestety ale to cancer i debil

 

 

na szczęście sytuacja Cavs jeśli chodzi o chemię w drużynie musi być tak c***owa, że w sumie ciężko coś jeszcze bardziej zepsuć, a jak będzie się rzucał to go zwaiverują najwyżej i po krzyku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile jest to minimum dla weterana ? Nie wiem czy dam rade kibicować Cavs, co za dół !!

 

Zależnie od stażu, dla Rose'a ciut ponad 2 miliony. W praktyce wygląda to tak, że klub płaci tylko 1,471 mln, a pozostałe -set tysięy dopłaca liga. Tak samo do salary liczy się tylko to 1,4 mln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.