Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2017/18


january

Rekomendowane odpowiedzi

Śmieszy mnie to ze po pierwszym słabym meczu kibice LAL bronili Balla bo to jeden mecz w SL. A po 4 meczach wklejają jego staty w porównaniu do Currego i Paula jako dowód jego zajebistości.

Ten obrazek byl raczej odpowiedzia na post Lukiego niz jaraniem sie zajebistoscia Balla.

 

Odsetek graczy, ktorzy wchodza na poziom wyzej niz allstar, jest tak maly i tak nieprzewidywalny - nawet przez kilku latach w NBA, ze ferowanie ocen w tym momencie nie ma za duzego sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj superstarem Ball nie będzie w nba sądząc po tym co na razie pokazał. Mega atleta i ogólnie dobry koszykarz, ale za ten krzywy rzut z klaty będzie nękany w lidze.

 

Ogólnie jakbym miał teraz coś próbował przewidzieć to myślę że DAR będzie miał lepszą karierę niż LB.

 

A np po tym co pokazywali Curry, Thomas w Summer League od razu wiedziałeś że będą superstarem?? Prezentuje się znacznie lepiej niż Thomas czy Curry.. Wróżka się znalazła normalnie.. czytasz to z kuli czy z ręki..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A np po tym co pokazywali Curry, Thomas w Summer League od razu wiedziałeś że będą superstarem?? Prezentuje się znacznie lepiej niż Thomas czy Curry.. Wróżka się znalazła normalnie.. czytasz to z kuli czy z ręki..?

Summer league nigdy Ci nie powie czy ktoś będzie superstarem, ale daje smak tego czy ktoś ma tak bardzo czerwone flagi, że na bycie superstarem nie ma szans.

 

Po tym co pokazuje Ball to ma szanse być Rondlem na sterydach. Jeżeli taki poziom superstarowania was zadowala to dobrze dla was, nie zawiedziecie się pewnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Summer league nigdy Ci nie powie czy ktoś będzie superstarem, ale daje smak tego czy ktoś ma tak bardzo czerwone flagi, że na bycie superstarem nie ma szans.

 

Po tym co pokazuje Ball to ma szanse być Rondlem na sterydach. Jeżeli taki poziom superstarowania was zadowala to dobrze dla was, nie zawiedziecie się pewnie.

Rondo trafiał w NCAA 0,4 trójki na mecz na 28%,a Lonzo 2,2 na 41%. Widzisz różnicę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszy mnie to ze po pierwszym słabym meczu kibice LAL bronili Balla bo to jeden mecz w SL. A po 4 meczach wklejają jego staty w porównaniu do Currego i Paula jako dowód jego zajebistości. 

 

Pomijając już to, co pisał SlaKB, słabszy mecz w lidze letniej, zwłaszcza w debiucie, może zdarzyć się każdemu. Ale to co Ball zrobił w kolejnych trzech, jest niespotykane. Jeżeli więc Ball swoją postawą doprowadził do podjarki kibiców, a przy okazji zapewnił Ci trochę śmiechu, to świetnie - wszyscy jesteśmy zadowoleni. :)

 

Summer league nigdy Ci nie powie czy ktoś będzie superstarem, ale daje smak tego czy ktoś ma tak bardzo czerwone flagi, że na bycie superstarem nie ma szans.

 

Po tym co pokazuje Ball to ma szanse być Rondlem na sterydach. Jeżeli taki poziom superstarowania was zadowala to dobrze dla was, nie zawiedziecie się pewnie.

 

Czyli uważasz, że Ball nie będzie superstarem przez to, że nie trafia trójek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Summer league nigdy Ci nie powie czy ktoś będzie superstarem, ale daje smak tego czy ktoś ma tak bardzo czerwone flagi, że na bycie superstarem nie ma szans.

 

Po tym co pokazuje Ball to ma szanse być Rondlem na sterydach. Jeżeli taki poziom superstarowania was zadowala to dobrze dla was, nie zawiedziecie się pewnie.

Po wynikach Thomas i Curry'ego w summer league nikt nie przypuszczał, że mogą być superstarem, a parę lat później okazało się że są.. Ty oceniasz wyniki Lonzo w SL i już wiesz wszystko dosłownie, a nie zagrał żadnego meczu w prawdziwej lidze.. Gość kręci niesamowite wyniki jak na ligę letnią, a zjawia się wróżbita który widzi w przyszłość i wiem że nie będzie superstarem. Ogólnie pieprzysz jak potłuczony.. zero w tym argumentów..

 

Ja wiem, że sam mówiłem na niego pajac, ale Lavar w sumie zrobił kapitalną robotę, bo żaden debiut w NBA w ostatnich latach nie wzbudzał taki fejm i kontrowersji co Lonzo. Tak naprawdę obok Ball-a nie idzie przejść obojętnie, bo albo go kochasz albo nienawidzisz.. Ludzie mogą go nienawidzić ze względu na starego, ale tak naprawdę on grą udowadnia że ma mega potencjał i łatwość podejmowania decyzji. Lavar osiągnął to co chciał swoim postępowanie - jest zainteresowanie. Lonzo gra tam gdzie marzył. Nie sądzę żeby były jeszcze jakieś większe wyskoki starego Balla..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na wszystkie 3 posty łącznie:

 

Słabe rzucanie za 3 w lidze letniej nie ma dużego znaczenia. To samo w NCAA. Fajnie jak młodzik dobrze rzuca i tu i tu, to dobry znak ale w sumie niczego nie przesądza.

 

Problem z Ballem polega na tym, że on przy słabej konkurencji nie tylko słabo rzuca, ale też pokazuje, że jego rzut będzie ogromnym problemem w NBA. Raz, że jest z klaty, dwa że jest krzywy i wypychany z boku. Jak będzie w stanie to naprawić to propsy, ale jakoś w to nie wierzę. Samo to będzie sprawiać, że w ogóle oddanie dobrego rzutu w trudnych sytuacjach będzie dla niego niesamowicie trudne. I nie mówię tylko o trójce, również o półdystansie.

 

Nie kocham Lonza ani go nie nienawidzę, więc chyba pozostaję poza kategorią "wszystkich".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dał radę Martin rzucać 3p na blisko 40% przez całą karierę to może i dać radę Ball. Kluczowe jest to, że obaj na swoich pozycją są/byli oversized (Ball jako 6-6 PG, Martin jako 6-7 SG) więc mając przewagę fizyczną kompensują braki w technice. Niemniej wolałbym, aby ją poprawił, bo w młodym wieku spokojnie ma na to czas. https://youtu.be/wdNM20ktyXM

 

PS. Co do SL - to potwierdzam, że nie ma co wyciągać większe wnioski, bo eksperci w tym zakresie: Love rzucał na... 0%, Lowry na 11%, Gordon na 25% a taki DJ Augustin Foye, Butler na 50%, Giannsi na blisko 40% ;) Niemniej takiego rozegrania na tym etapie nie było... http://basketball.realgm.com/nba/summer/1/NBA-Summer-League/0/stats/NBA/0/Averages/All/assists/All/desc/1/Summer_League 

Edytowane przez dannygd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego kozaka?? Jedyne co przykuwa uwagę przy jego punktach to .... żałosna obrona rywali

akurat HJ sporo go krył i trudno powiedzieć aby odwalał maniane (podobnie jak LaVert na Ballu). W ogóle te zwycięstwo nad Nets jest wartościowe bo oni grali praktycznie składem z ostatnich m-cy zeszłego sezonu bez Lopeza.<br />BTW dla wszystkich hejterow Balla - chyba już każdy z rookies zaliczył mecz do zapomnienia i wyraźnie widać że match up DSJ-Ball to pojedynek zdecydowanie najlepszych graczy SL.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nets sobie wystawili skład weteranów jak na letnią ligę. RHJ to trzecioroczniak, Dinwiddie ma przed sobą czwarty sezon. Myślałem, że to wygrają.

 

Swoją drogą, kto układał terminarz? Finaliści mogą grać nawet 5 meczów w 6 dni, w tym back-to-back-to-back.

 

Mavs jeszcze dali trochę odpocząć Smithowi, grając nim tylko 16 minut.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli skoro Smith gra 25 minut to jest jakimś wyznacznikiem? Możesz to jakoś rozwinac?

 

pisze o tym ze niektóre druzyny grają całym składem bo to śmieszne SL, a niektóre katują gre S5. Oczywiście każda druzyna moze mieć inne cele, takie Nets np zgrywają swój skład :D Smith jest tylko przykładem, możesz go sobie wymazać z poprzedniej wypowiedzi coby nie zaburzał ogólnego oglądu na temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fani maja prawo do tego by sobie pisac to, co im sie wydaje, ze jest fajne. lub moze byc fajne, moze stac sie prawda itd.

 

po 2 latach gry dangelo russella ciezko powiedziec na co tego dzieciaka stac.

a my tu piszemy o lonzo ballu, ktory nie rozegral jeszcze 1 meczu na parkietach nba. oczywiscie mamy do tego prawo

 

ale

 

ale szanse na to, ze bedzie bustem, czy randle'm na sterydach sa takie same jak to, ze stanie sie 2 wcieleniem magica, jak to powiedzial ostatnio lavar, i ze przebije osiagnieciami legende lakers

 

wiec wysmiewanie tego co pisza o ballu fani lakers ma taka sama racje bytu jak wysmiewanie tego co pisza ci z 2 strony barykady. tak bylo jest i bedzie...

 

btw.

kyle kuzma! mowilem, ze to moze byc fajny grajek jako stretch 4 w szybkim systemie!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fani maja prawo do tego by sobie pisac to, co im sie wydaje, ze jest fajne. lub moze byc fajne, moze stac sie prawda itd.

 

po 2 latach gry dangelo russella ciezko powiedziec na co tego dzieciaka stac.

a my tu piszemy o lonzo ballu, ktory nie rozegral jeszcze 1 meczu na parkietach nba. oczywiscie mamy do tego prawo

 

ale

 

ale szanse na to, ze bedzie bustem, czy randle'm na sterydach sa takie same jak to, ze stanie sie 2 wcieleniem magica, jak to powiedzial ostatnio lavar, i ze przebije osiagnieciami legende lakers

 

wiec wysmiewanie tego co pisza o ballu fani lakers ma taka sama racje bytu jak wysmiewanie tego co pisza ci z 2 strony barykady. tak bylo jest i bedzie...

 

btw.

kyle kuzma! mowilem, ze to moze byc fajny grajek jako stretch 4 w szybkim systemie! :smile:

BB, ale o jakiej drugiej stronie barykady mówisz? Możesz poszukać tutaj moich postów z ostatnich lat o rookiech Lakers. DARa od początku lubiłem i zazdrościłem Lakers, że go mają. Ingrama też chwaliłem i myślę, że on ma papiery na bycie kimś w lidze.

 

Od początku za to uważałem Randla i teraz uważam Balla za kandydatów na przeciętniaków. Bo prostu zbyt dużo wad na bycie kotem w tej lidze.

 

Czy może być drugim Magicem? Wątpię i to mimo faktu że Magic dziś w lidze miałby dużo ciężej ze swoimi wadami. Byłby według mnie gwiazdą ale na pewno nie taką jak kiedyś. W ogóle tak jak kiedyś byli dwaj z Birdem postrzegani jako dwie największe gwiazdy w lidze tak teraz uważam że jakby grali dziś to mocno by się różnili w klasie i produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.