Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, kuba2419 napisał:

Irving nie bierze PO za 40+mln? @LeweBiodroSmoka

a niby po co? liczy na ostatni syty kontrakt

widzę, że jednak pierwsza głosy dają PO Conleyowi, myślę, że spokojnie mógłby sobie zapewnić kilka lat gry za przykładowe 33/3 co przy jego łamliwości i peselu byłoby raczej lepszym wyjściem, ale nie będę się o to wykłucał

podobnie Royce mógłby dostać podobne pieniądze, nawet od drużyny, która nie ma zbyt dużych aspiracji, ale potrzebuje solidnego winga do rotacji na rs :)

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

a niby po co? liczy na ostatni syty kontrakt

widzę, że jednak pierwsza głosy dają PO Conleyowi, myślę, że spokojnie mógłby sobie zapewnić kilka lat gry za przykładowe 33/3 co przy jego łamliwości i peselu byłoby raczej lepszym wyjściem, ale nie będę się o to wykłucał

podobnie Royce mógłby dostać podobne pieniądze, nawet od drużyny, która nie ma zbyt dużych aspiracji, ale potrzebuje solidnego winga do rotacji na rs :)

Irving to nie jakiś Monk czy inny cienias, spokojnie myślę że może sobie brać teraz PO i po sezonie podpisać kolejny tłusty kontrakt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

widzę, że jednak pierwsza głosy dają PO Conleyowi, myślę, że spokojnie mógłby sobie zapewnić kilka lat gry za przykładowe 33/3 co przy jego łamliwości i peselu byłoby raczej lepszym wyjściem, ale nie będę się o to wykłucał

A dasz mu taki kontrakt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kuba2419 napisał:

Irving to nie jakiś Monk czy inny cienias, spokojnie myślę że może sobie brać teraz PO i po sezonie podpisać kolejny tłusty kontrakt :)

przy obecnych stawkach te 40M to grosze,  gość ma 31 lat, poważna kontuzja i będzie problem

Teraz, karpik napisał:

A dasz mu taki kontrakt?

a to pytanie do mine? ja go przezimuje jak coś jeszcze jeden rok, to pytanie do innych czy rynek na solidnych pg jest taki bogaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

a to pytanie do mine? ja go przezimuje jak coś jeszcze jeden rok, to pytanie do innych czy rynek na solidnych pg jest taki bogaty

No raczej, z perspektywy Conleya najlepiej zostać w Denver i dalej grać o misia za dobre pieniądze. Jak ma odpuścić 17 mln, żeby se może podpisać 30/3 w Sacramento, a może nie i zostać na lodzie, to ja wolę z perspektywy Conleya trzymać się tego, co mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, karpik napisał:

No raczej, z perspektywy Conleya najlepiej zostać w Denver i dalej grać o misia za dobre pieniądze. Jak ma odpuścić 17 mln, żeby se może podpisać 30/3 w Sacramento, a może nie i zostać na lodzie, to ja wolę z perspektywy Conleya trzymać się tego, co mam.

może i racja, być może przeceniam trochę ten ostatni sezon Conleya, nie mam z tym problemu, normalnie przed tym sezonem to brałam te PO jako pewnik

6 minut temu, Reikai napisał:

W RL ma 3 mln, spokojnie moze wziac dobra dyszke, pograc jeszcze rok, rozwinac sie i za rok brac wiekszy kontrakt.

akurat jego kontrakt w realu nie ma u nas znaczenia, Vanderbilt ładnie się wypromował w Nuggets i jego postrzeganie jest o wiele korzystniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, LAF napisał:

Dobra bo widzę , że @karpik zagłosował na TAK na T.J to mam pytanie czemu ? Jak dla mnie TJ odrzuca te PO i rozgląda się na rynku. 

Dla mnie tutaj jest 50/50 w jego przypadku, a na coś się musiałem zdecydować. Raczej więcej na rynku nie dostanie, a obecnie ma rolę i zespół, w której powinien się dobrze odnaleźć, choć wiadomo, bycie w Wolves to nie jest dożywotnia sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, karpik napisał:

Dla mnie tutaj jest 50/50 w jego przypadku, a na coś się musiałem zdecydować. Raczej więcej na rynku nie dostanie, a obecnie ma rolę i zespół, w której powinien się dobrze odnaleźć, choć wiadomo, bycie w Wolves to nie jest dożywotnia sprawa.

brawo Karpik, mam nadzieje ze w kwestii głosowań będą kopiować Cię  równie często co przy bilansach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra widzę, że po braku jakichkolwiek reakcji, że ta forma opisu chyba nie jest dla Was wystarczająca i w sumie trudno się dziwić, mam trochę przegrzanie receptorów przez ostatnie wydarzenia, więc mi to wybaczcie, jutro dopiszę pełnoprawny opis, a to potraktujcie jako takie preludium, nie było moim celem nikogo ignorować ani tym bardziej iść na łatwiznę, nadrobię to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

dobra widzę, że po braku jakichkolwiek reakcji, że ta forma opisu chyba nie jest dla Was wystarczająca i w sumie trudno się dziwić, mam trochę przegrzanie receptorów przez ostatnie wydarzenia, więc mi to wybaczcie, jutro dopiszę pełnoprawny opis, a to potraktujcie jako takie preludium, nie było moim celem nikogo ignorować ani tym bardziej iść na łatwiznę, nadrobię to

Każdy już żyje draftem, a tytuły po prawdzie rozdane. 

Nie odbierałbym tego osobiście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Każdy już żyje draftem, a tytuły po prawdzie rozdane. 

Nie odbierałbym tego osobiście :)

a już sam nie wiem, wydawało mi się spoko taka forma, bo tu i tak by się skończyło pewnie na po jednym poście z każdej ze stron

dopisze coś dla czystego sumienia, nie ma co po tylu latach problemów z opisami fisiować pawianixa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.