Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, ignazz napisał:

To zmienia zbyt mocno zasady gry. 

już pomijając to co napisałem wcześniej, to jest to zupełnie oderwane od realizmu, dodatkowa 3 runda.

Przykład:

podoisuje sobie gracza X 

ten gracz w realu łapie się do 1 rundy draftu, co by skutkowało tym, ze u nas już na poziomie FA by dostał gwarantowane kontrakty od jakiś drużyn, ale jako ze w wymyślonej 3 rundzie draftu podpisałem go ja, to może u mnie grać na TWC rok albo dwa, a potem dopiero podpisać gwarantowany kontrakt.

Jeśli coś takiego miałoby zaistnieć, to tylko pod warunkiem ze wybrany gracz z miejsca dostaje gwarantowany kontrakt na 2 lata - wtedy to mogłoby być ok, a nie ze ja sobie wybiorę X i poczekam co się wydarzy w rl NBA i wtedy podejmę decyzje. 

W begm picki 50+ ZWYKLE są na sprzedaż, wiec jak ktoś chce tutaj juciować to ok, niech te picki po prostu pozyska, tak jak się pozyskuje inne assety.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Qcin_69 napisał:

już pomijając to co napisałem wcześniej, to jest to zupełnie oderwane od realizmu, dodatkowa 3 runda.

To jest jak najbardziej realne, bo tak się dzieje w NBA.

Dwie godziny po drafcie z 10-20 graczy nie wybranych, jest już podpisanych. Na zasadzie priorytetów a nie picków. 

5 godzin temu, Qcin_69 napisał:

ten gracz w realu łapie się do 1 rundy draftu, co by skutkowało tym, ze u nas już na poziomie FA by dostał gwarantowane kontrakty od jakiś drużyn, ale jako ze w wymyślonej 3 rundzie draftu podpisałem go ja, to może u mnie grać na TWC rok albo dwa, a potem dopiero podpisać gwarantowany kontrakt.

Czyli zlikwidować drugą rundę?

5 godzin temu, Qcin_69 napisał:

W begm picki 50+ ZWYKLE są na sprzedaż, wiec jak ktoś chce tutaj juciować to ok, niech te picki po prostu pozyska, tak jak się pozyskuje inne assety

Koniec drugiej rundy zdecydowanie się u nas rozchodzi z NBA. Tam idą stashe, bo gracze, którzy by poszli, są już dogranie, że podpiszą tuż po drafcie, bo to się bardziej opłaca.

My nie rozmawiamy z graczami, nie mamy na nic wpływu, zdajemy się na ślepy los NBA. Kto dokąd trafi, w kogo uwierzą, komu dadzą minuty itd. Trzecia runda to po prostu zwiększanie sobie szans trafienia i kolejny element zabawy.

Ale klasycznie, przeciw są głównie osoby, które nic/niewiele zrobiły dla samej gry.

7 godzin temu, Qcin_69 napisał:

ale z jakiej okazji robić dodatkowe zmiany na które większość nie ma szans się nawet przygotować? 

Tak samo jak do drugiej rundy większość wybierających. Poczytamy mocki, big boardy opisy graczy highlights. Po prostu przewiniemy na następną stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Tecu napisał:

To jest jak najbardziej realne, bo tak się dzieje w NBA.

Dwie godziny po drafcie z 10-20 graczy nie wybranych, jest już podpisanych. Na zasadzie priorytetów a nie picków. 

Czyli zlikwidować drugą rundę?

Koniec drugiej rundy zdecydowanie się u nas rozchodzi z NBA. Tam idą stashe, bo gracze, którzy by poszli, są już dogranie, że podpiszą tuż po drafcie, bo to się bardziej opłaca.

My nie rozmawiamy z graczami, nie mamy na nic wpływu, zdajemy się na ślepy los NBA. Kto dokąd trafi, w kogo uwierzą, komu dadzą minuty itd. Trzecia runda to po prostu zwiększanie sobie szans trafienia i kolejny element zabawy.

Ale klasycznie, przeciw są głównie osoby, które nic/niewiele zrobiły dla samej gry.

Tak samo jak do drugiej rundy większość wybierających. Poczytamy mocki, big boardy opisy graczy highlights. Po prostu przewiniemy na następną stronę.

1. nie jest realne, bo nie dajesz graczom możliwości zmiany decyzji - Ty chcesz żeby taki gracz trafił na TWC, podczas gdy ma możliwość dostania od kogoś innego gwarantowanego kontraktu od nas gdyz FA odbywa się po SL. 

2.Równie dobrze można byłoby zlikwidować pierwsza rundę, tez nikt tu nie uczestniczy w draft combine, ani nie rozmawia z graczami osobiście- tak samo jak w przypadku 1 jak i 2 rundy wybory są oparte głównie na mockach i raportach. Wiec zupełnie nie kupuje tego argumentu który podajesz.

3. Wybacz Tecu, ale co Ty zrobiłeś do gry ze innym zarzucasz ze nic niby dla niej nie zrobili? Bo to jest chyba pierwszy raz kiedy zabierasz tutaj glos publicznie w jakiejkolwiek innej sprawie niż serie playoffowe czy opisy.

4. No, tyle ze ludzie tutaj oddają czasem mnóstwo assetow by pozyskać picki w 2 rundzie, a Ty chcesz dostać taka możliwość zupełnie za darmo, na niespełna 3 dni przed realnym draftem, to nie jest urozmaicenie zabawy, ale cynizm, bo Ty i pewnie z 4-5 innych chłopów się tym interesowało od X czasu, a pozostali nie mieli takiej zajawki- wiec jakiekolwiek zmiany, tak jak zawsze powinny być robione na kolejny sezon, a nie 2 dni przed realnym draftem, a wcześniej omówione tutaj publicznie, bo już samo to, ze priorytety maja mieć drużyny, które miały najlepsze bilanse jako wyrównywanie szans draftowych budzi mój niesmak

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Qcin_69 napisał:

nie jest realne, bo nie dajesz graczom możliwości zmiany decyzji - Ty chcesz żeby taki gracz trafił na TWC, podczas gdy ma możliwość dostania od kogoś innego gwarantowanego kontraktu od nas gdyz FA odbywa się po SL. 

To jak najbardziej do obgadania. Jak najbardziej jestem za by byli także na FA. 

28 minut temu, Qcin_69 napisał:

Wybacz Tecu, ale co Ty zrobiłeś do gry ze innym zarzucasz ze nic niby dla niej nie zrobili? Bo to jest chyba pierwszy raz kiedy zabierasz tutaj glos publicznie w jakiejkolwiek innej sprawie niż serie playoffowe czy opisy.

Forsowałem wielokrotnie pomysł głosowania tajnego, proponowałem TPE, wydaje mi się, że dawałem sporo pomysłów, które były wcielane w życie na początku gry. Faktycznie teraz nie biorę udziału w przepychankach słownych.

Ale tak, masz rację za mało robiłem/robię dla gry. Każdy z nas powinien mieć jakiś wycinek za który będzie odpowiedzialny by wszystko grało.

33 minuty temu, Qcin_69 napisał:

No, tyle ze ludzie tutaj oddają czasem mnóstwo assetow by pozyskać picki w 2 rundzie, a Ty chcesz dostać taka możliwość zupełnie za darmo

Nie ja, ale wszyscy.

Widzisz różnicę?

Do tego jestem otwarty na to jakie różnice może dawać ta trzecia runda. Możliwość proponowania takiemu graczowi, przez inne zespoły, gwarantowanego kontraktu - jestem za.

36 minut temu, Qcin_69 napisał:

już samo to, ze priorytety maja mieć drużyny, które miały najlepsze bilanse jako wyrównywanie szans draftowych budzi mój niesmak

Pisałem, że to jest do ustalenia a do tego priorytety by się zmieniały. Ja byłbym za losowaniem początkowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Tecu napisał:

To jak najbardziej do obgadania. Jak najbardziej jestem za by byli także na FA. 

Forsowałem wielokrotnie pomysł głosowania tajnego, proponowałem TPE, wydaje mi się, że dawałem sporo pomysłów, które były wcielane w życie na początku gry. Faktycznie teraz nie biorę udziału w przepychankach słownych.

Ale tak, masz rację za mało robiłem/robię dla gry. Każdy z nas powinien mieć jakiś wycinek za który będzie odpowiedzialny by wszystko grało.

Nie ja, ale wszyscy.

Widzisz różnicę?

Do tego jestem otwarty na to jakie różnice może dawać ta trzecia runda. Możliwość proponowania takiemu graczowi, przez inne zespoły, gwarantowanego kontraktu - jestem za.

Pisałem, że to jest do ustalenia a do tego priorytety by się zmieniały. Ja byłbym za losowaniem początkowym.

1. To jaki sens jest by ich zaklepując sobie teraz skoro będą i tak na FA? Przecież to jedyne do czego doprowadzi to do późniejszych płaczy GMow, ze :” jak to, nie chce podpisać ze mną na 1+TO, skoro dałem mu priorytet, a te 5 mln od Wolves? U mnie oni są zawsze na końcu listy za to co zrobili Lillardowi!”

2.Głosowanie tajne to nie jakiś świeży pomysł, ale coś co dziwnym trafem cały czas jest pomijane- oficjalnie by rozbudzić dyskusje, nieoficjalnie by skopiować głosy Karpika, lub poczytać elaboraty Alonzo- w zależności od tego co jest dla Ciebie ważniejsze

3. No tak, wszyscy w teorii będą mieli taka możliwość, tyle ze jak doskonale się orientujesz, trzeba poświecić mnóstwo czasu by sobie pooglądać takich graczy z końca mockow - sam straciłem niemal 30 minut życia by poscoutowac Jaqueza, potem Johnsona a na koniec Baileya- a żaden z nich nie był anonimowym graczem (jeszcze 2 minuty na tego ziomeczka od Ozzyego, Omari Moora czy jakoś tak) - jak za rok coś takiego wejdzie to codziennie sobie odpalę jakiegoś ziutka po te 5 minut i tego nie odczuje, jakbym miał teraz do oglądania ligi australijskiej dołożyć jeszcze scoutowanie graczy z NCAA to by mi doby zabrakło, stad takie zmiany od przyszłego sezonu ale po dyskusji publicznej w celu ustalenia szczegółów i ich dopracowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Qcin_69 napisał:

To jaki sens jest by ich zaklepując sobie teraz skoro będą i tak na FA?

Jak nikt im nie zagwarantuje kasy to mogą być podpisani przez ten zespół na 2wayu.

I tak, wyobrażam sobię, że w przypadku równej kasy na FA, to może być argument dla kogoś przy głosowaniu. Nie musi.

17 minut temu, Qcin_69 napisał:

2.Głosowanie tajne to nie jakiś świeży pomysł

Potwierdzam, pewnie z 3-4 lata forsuję 😀

18 minut temu, Qcin_69 napisał:

straciłem niemal 30 minut życia by poscoutowac Jaqueza,

To niewiele więcej niż napisanie tych dwóch postów 😀

Poza tym przypominam, to jest zabawa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The NBA has informed teams that the 23-24 salary cap is projected at $136 million, which is $2 million higher than their previous projection.

The luxury tax will be set at $165 million, which is $3 million higher than their previous projection.

The salary cap for the 22-23 season was set at $123.655 million.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, LAF napisał:

The best cities in Zion Williamson's opinion: "Toronto, New York, and Dallas...Dallas is amazing. I don't want to be there [in response to Brandon Ingram's inquiry, "Why Dallas?"], but Dallas is amazing.

Taka ciekawostka.

No to musza być tam niezłe dzidy. To by się nawet kleiło z tym tekstem ze tam nie chce być tylko pewnie „bywać” lub bawić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

No to musza być tam niezłe dzidy. To by się nawet kleiło z tym tekstem ze tam nie chce być tylko pewnie „bywać” lub bawić 

Na bank, Ingram go wtedy mocno wysmial dopytujac o to Dallas, pewnie jedna z jego panienek jest z Dallas ;)

 

Pytanie, czy nie powoduje to u nas sytuacji, w ktorej Zion chce uciekac z Mavs? Czasami lepiej miec kogos na boku, odskocznie niz na miejscu na codzien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Reikai napisał:

Kiedy FA?

I TURA FA:

06-10.07 Oferty

11-14.07 Kontroferty

15-17.07 Reoferty

18-24.07 Głosowanie

25-26.07 Okienko między turami

Tak było rok temu, więc pewnie będzie podobnie. Ja w niedzielę po egzaminie uzupełnię cały arkusz i przygotuję na nowy sezon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.