Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Eld napisał:

@LONGER01 mam pytanie, a zarazem prośbę w imieniu chyba mogę powiedzieć całego beGM. Ponieważ nie mam dostępu do zakładki którą sam stworzyłem i sam to tam wklepywałem, czyli FA 2021, czy będziesz wstanie po zakończeniu głosowania na III tur pousuwać nazwiska które już podpisały kontrakty?

Taki jest plan 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cvbe napisał:

Lepiej zmień na odrzucenie :P

Ja tam nie odrzucam jesli nie jest to oferta która z miejsca bym jako dany gracz wyśmiał. Tak jak nie odrzuce takim Zellerom minimum bo ktos tam nie złożył mu ofertę i kisi swoje BaE, tak tego samego

oczekuje w sprawie takiego korkmaza.
 

Trzeba bylo składać oferty a nie kisicie te room MLE i bae nie wiadomo na kogo. Niektórzy wyrzucili 6 ofert na kontrakt jedną opcje, tzn oferta typu: jak nie wejdzie mi 1,2,3,4 ani 5 to biore 6.
Teraz taki @ignazz wielce odrzuca, a sam tankuje i nikomu nie składa nawet oferty psując przy tym rynek dla takich korkmazow 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, MarcusCamby napisał:

@Ashigaru @ozzy110 @LONGER01 @cvbe

Kiedy spadają niepodpisani stashed players, którzy zaliczyli minuty w poprzednim sezonie?

U mnie takim graczem jest CJ Elleby, powinien chyba zniknąć już z listy i dam głowę, że takich przypadków jest więcej.

Jeżeli dobrze pamiętam to do końca 3 tury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Eld napisał:

@ozzy110 do kiedy swobodnie można zmieniać głosy, a od którego momentu należy Cię informować, że głos został zmieniony? Znając Ciebie pewnie już to sobie zliczasz, a argumentacja niektórych jednak do mnie trafia i chciał bym zmienić głos jak to zrobiłem już przy Fluberze i Charlotte.

Akurat jeszcze nie zacząłem zliczać dopiero teraz do tego siadam.

Ja na koniec dnia zawsze sprawdzam czy któryś post był edytowany i robię ewentualne zmiany, ale miło byłoby zmianę głosu pogrubiać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, january napisał:

In an exclusive interview with Zach Harper, of the Athletic and Sirius XM radio, we spoke about the potential extensions of Ayton and Bridges. Harper has been covering the NBA for the biggest media outlets for the past several years. He did not hesitate on Ayton at all.

“You’re maxing out Ayton,” Harper said.

(...)

“Now if I’m Bridges and his agent,” Harper said. “I’m saying ‘you have to keep us together. Max me out’.

 

To chłopy nieźle odklejeni od rzeczywistości xdddd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ozzy110 napisał:

Akurat jeszcze nie zacząłem zliczać dopiero teraz do tego siadam.

Ja na koniec dnia zawsze sprawdzam czy któryś post był edytowany i robię ewentualne zmiany, ale miło byłoby zmianę głosu pogrubiać :)

Będę Cię oznaczał - na pewno zmieniłem głos u Flubera. Rozważam zmianę Noela w GSW i Toscano w 76ers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, ozzy110 napisał:

To chłopy nieźle odklejeni od rzeczywistości xdddd

Te, to, że nie jestem Radnym nie oznacza, że nie będę dbał o porządek. Spam w Media Roomie wiecie jak zwykle się kończy. Łatwiej mi usuwać niż przenosić, ale tu jeszcze zrobiłem wyjątek.

Pozdrawiam,

Pedant

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

Te, to, że nie jestem Radnym nie oznacza, że nie będę dbał o porządek. Spam w Media Roomie wiecie jak zwykle się kończy. Łatwiej mi usuwać niż przenosić, ale tu jeszcze zrobiłem wyjątek.

Pozdrawiam,

Pedant

Inaczej nie mogę odpowiedzieć bo mi wielokrotny nie działa. Ale dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska,

starym zwyczajem mimo, że nie jestem w Radzie przypominam, iż dziś jest ostatni dzień na głosowanie, a z tego co liczę brakuje 13 głosów. Stare przyzwyczajenia pozostają :P.

Tylko nie mówcie CM. Jedyny chętny który na żywym chorym chce nadal sprawdzać, czy system kar i punktów karnych działa czy nie :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

20.09 jest jutro;)

Jak zwykle Eld i jego kalendarz :D. U mnie czas przez robotę tak zapie**ala, że nawet nie wiem który jest.

Aż sprawdzę, czy dobrze ustawiłem temat otwarcia się tematu Wymian od 21.09 do 22.09.

W sensie automatycznego otwarcia i zamknięcia. 

---------------------------

Edit: chyba jest dobrze - otworzy się automatycznie 21 Września o 00:00, a zamknie się również automatycznie 22 Września o 23:59.

To są raptem dwa dni więc jak ktoś ma coś ważnego do przerzucenia to niech bierze to lepiej aby wziął to pod uwagę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Alonzo napisał:

. Możesz mnie Fluber za to krytykować, że nie dotrzymałem słowa, ale z drugiej strony czym różni się moje działanie od Twojego? Równiez swoje wymiany (w tym Sabonisa - swojego najbardziej perspektywicznego gracza) tłumaczysz skądinąd słusznie grożącym hard capem. Obaj szanujemy zgranie i pewne wymiany robimy dopiero jak jesteśmy do nich zmuszeni (naturalnie z różnych względów).

 

Mogę wymienić wiele przyczyn, ale skupię się na najważniejszych

1. Kazdemu z tych graczy obiecałeś, że zostaną z Tobą do końca kontraktu, obiecywałeś to podczas walki o nich na FA. Wymieniłeś wszystkich. To czyste sk****syństwo wobec tych zawodników. Ja nie złamałem żadnej obietnicy ani deklaracji, głównie dlatego, że złożyłem dotąd takie dwie, a nie składam je na każdym kroku przy każdym zawodniku. 

2. Moi Hornets nigdy nie wymienili żadnego zawodnika w trakcie sezonu. Wszyscy którzy zaczynali ze mną sezon, kończyli go ze mną. Ja nie przypominam sobie okienka bez Twojej wymiany gracza, któremu deklarowałeś lojalność.

3. Sytuacje Magic i Hornets są nieporównywalne

Ja jestem 41 milionów dolarów na minusie

Ty jesteś 29 milionów dolarów na plusie

Krew mnie zalewa jak czytam, że nasze sytuacje były podobne i obaj byliśmy ZMUSZENI do wymian. 

Ja nie miałem wyboru, czy wymienić Sabonisa czy nie, ja byłem do tego zmuszony bo spełniałem kryteria bankructwa. Rada wprost napisała, że albo robię wymianę, albo ogłaszają bankructwo i tak czy siak tracę Sabonisa

4. Mimo tego, że wisiało nade mną bankructwo to oddałem wyłącznie graczy na spadających po tym sezonie kontraktach. oddałem picki żeby się wzmocnić chociaż Wschód jest kosmicznie mocny i najłatwiej byłoby tankować, bo podpisując długoterminowe kontrakty na FA z graczami uważam, że wstydem byłoby oddać ich po pierwszym sezonie i poddać walke o play-offs chociaż bez próby walki o nie, nawet jeżeli kosztuje mnie to picki w drafcie.

5. Ja nie przyszedłem do teamu, który miał Mitchella i Tatuma na pierwszym roku kontraktu, tylko do teamu, który miał 30 milionów dolarów długu, był wśród 3 najgorszych teamów w lidze i nie miał własnego picku w drafcie. Stamtąd zaczynałem. A i tak w kontekście oszczędności, czy dbania o graczy zrobiłem 10 razy więcej niż Ty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak chcesz się licytować :)

Postaram się wieczorem odpisać, ale nie podoba mi się tu Twoja wybiórczość - deklarowałeś walkę o Ingrama chociażby.

Źle też interpretujesz mój post z Media Room bo to nie ma znaczenia, że nie miałeś wyboru oddając Sabonisa, ja po prostu nie czekałem do ostatniej chwili z ruchami kadrowymi, które i tak były nieuniknione.

wg mnie nie warto brnąć w tą dyskusję bo skończy się ona licytacją negatywną a to wg mnie do niczego dobrego nas nie doprowadzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.