Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, człowiek...morza napisał:

ja polecam patrzec na siebie i nie kumac sie z nikim.

 

odechciewa sie grac jak czytam tu o tych kolesiostwach

pizdy, a nie gm'y 

Sarkazm z mojej strony?

Ale niestety takie tematy też się zdarzają.

Podpytywanie o wysokość kontraktu czy inne parametry umowy jest ok. Nieformalne rozmowy z agentem przed wystosowaniem oficjalnej oferty.

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

człowieku, straciłem Holidaya bo typ, który siedzi w Radzie i z nosem w CBA od lat nie potrafił skleic poprawnej oferty, a Ty mi łaskawie piszesz, że nie chciałeś kręcić afery, choć się przed chwilą i tak sprułeś

 

1. Typ nie siedzi w radzie.

2. Typem to nazywaj sobie kogo innego. 

3. Nad transferem siedzą zwykle dwie strony - Ty miałeś wyjebane jajca.

4.  Ten typ złożył dobrą ofertę, ale Karpik i tak na luzie by ją przebił przez CBA.

5. I teraz najważniejsze i przeczytaj to z uwagą: Jrue straciłeś sam przez siebie, bo jako jedyny mogłeś mu dać raise 8%, a nie jak Karpik czy ja, raise 5%. Więc postaw sobie typie pytanie - dlaczego sam nie złożyłeś oferty Jrue, a później go nie wymieniłeś z zajebistym zyskiem?

Odpowiem za Ciebie. Czasami masz tak wyjebane na beGM, że kompletnie się nie zdziwię jak za dwa lata i Jokića w składzie nie będzie.

Więc radzę, mnie w to nie mieszaj.

 

----------------------------------------

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Eld napisał:

1. Typ nie siedzi w radzie.

2. Typem to nazywaj sobie kogo innego. 

3. Nad transferem siedzą zwykle dwie strony - Ty miałeś wyjebane jajca.

4.  Ten typ złożył dobrą ofertę, ale Karpik i tak na luzie by ją przebił przez CBA.

5. I teraz najważniejsze i przeczytaj to z uwagą: Jrue straciłeś sam przez siebie, bo jako jedyny mogłeś mu dać raise 8%, a nie jak Karpik czy ja, raise 5%. Więc postaw sobie typie pytanie - dlaczego sam nie złożyłeś oferty Jrue, a później go nie wymieniłeś z zajebistym zyskiem?

Odpowiem za Ciebie. Czasami masz tak wyjebane na beGM, że kompletnie się nie zdziwię jak za dwa lata i Jokića w składzie nie będzie.

Więc radzę, mnie w to nie mieszaj.

jestesicie siebie warci xd

choc fakt jest taki, ze powinienes w c*** zrekompensowac lbs'owi nieprawidlowa oferte, no ale to trzeba miec honor

 
  •  
Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

jestesicie siebie warci xd

choc fakt jest taki, ze powinienes w c*** zrekompensowac lbs'owi nieprawidlowa oferte, no ale to trzeba miec honor

 
  •  

Ty dalej nie rozumiesz o co chodzi i dlaczego transfer nie doszedł do skutku.

Za to mam dla Ciebie nowinkę. Właśnie wpłynęło na Ciebie zgłoszenie za nazwanie nas pi*dami.

A co do rekompensat to gdybym ja żądał od niego za każde przypomnienie o głosowaniu, opisach jakiejś rekompensaty to by typ musiał do drugiej robo iść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Tobie polecam jeszcze wkodowanie sobie kiedy jest ta 4 tura FA, by Knicks nie grali jakimiś Łukaszami Koszarkami ;) 

Już nie przesadzajmy w V turze FA z Knicks zapewne z przyjemnością podpiszą Jeff Teague, Dwayne Bacon, Ben McLemore, Timothe Luwawu, Stanley Johnson, Harry Giles, a może i C_M przystealuje też z Frankiem Ntilikiną, czy DeAndre Jordanem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, karpik napisał:

Zaparz se lepej meliskę, bo chyba to wszystko idzie nie w tę stronę, w którą powinno.

Nie ja zacząłem, a sam po osiągnięciu WCF powinieneś czuć się urażony jak ktoś nazywa Cię pi**ą.

4 minuty temu, january napisał:

Chyba sobie żartujesz z tym banem.

Mam wytyczne od góry - obraził 29 graczy beGM. Mam dać bana.

Przeprosi z jednego ze swoich fejkowych kont WSZYSTKICH - sprawę ugasimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"obrazilem" tylko tych co sa w kolesiostwie,

rozumiem @Eld, ze nalezysz do grupy, ktora gra nieuczciwie, skoro poczules sie urazony?

pytanei w takim razie co bardziej zasluguje na bana...

hanba

abstrahujac od tego, ze nikogo nie obrazilem, ale to trza miec pare szarych komorek by zrozumiec

Edytowane przez chris haynes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, karpik napisał:

A jak się nie czuję, to co?

Czy się czujesz, czy nie to nie moja sprawa.

7 minut temu, Regis napisał:

Przecież nie obraził wszystkich, nazwał tak Ciebie i Tobie podobnym parających się parszywym procederem kolesiostwa, na temat którego mam podobne zdanie jak @człowiek...morza :)

Wystarczająco dużo ludzi wstawiło się za CM. Skoro się nie czujecie urażeni, za 30 sekund CM będzie mógł pisać ze swojego normalnego konta. Ja natomiast jego zaczepki od dawna mam w tylnej jamie ciała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.