Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, człowiek...morza napisał:

dlatego sam sobie zglaszasz i dajesz bana?

 

Nie udzielam informacji kto zgłosił bana. Aktualnie wiszą dwa zgłoszenia na mnie w moderacji i również nie zamierzam ujawniać kto je zgłosił, bo mi po prostu nie wolno.

P.S - prawie cały dzień nie było mnie na forum więc nawet nie wiem co tu się działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

 Aktualnie wiszą dwa zgłoszenia na mnie w moderacji i również nie zamierzam ujawniać kto je zgłosił, bo mi po prostu nie wolno.

 

no ja zglosilem i dziwie sie, ze ich nie rozpatrujesz?

w koncu wczesniej Ci nie przeszkadzalo wielokrotnie byc sedzia we wlasnej sprawie

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

w koncu wczesniej Ci nie przeszkadzalo wielokrotnie byc sedzia we wlasnej sprawie

Ładnie z Twojej strony, że je zgłosiłeś ale też fajnie, że sam wyciągnąłeś wniosek z tego - nie zamierzam być sędzią we własnej sprawie.

A przy okazji - podasz mi przykład kiedy byłem sędzią i w jakiej własnej sprawie?

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

ja Elda nazwałem Eldem, wiec pewnie tez banik wleci

Nazwałeś mnie też chorągiewką, człowiekiem nie posiadającym własnego zdania i jeszcze parę innych tekstów było i jakoś bana nie dostałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

Nazwałeś mnie też chorągiewką, człowiekiem nie posiadającym własnego zdania i jeszcze parę innych tekstów było i jakoś bana nie dostałeś.

A Twoim zdaniem powinien być? Bo piszesz jakbyś litościwe odpuścił. Kogoś, kto nadal Ci te uprawnienia, nieźle pogrzało. Jak Ci ktoś napisze, że jesteś słabym GM to też go zbanujesz? 

 

2 minuty temu, january napisał:

Los Angeles Lakers vs wszyscy

Chciałbyś.  Za cienki Bolek jesteś:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Eld napisał:

Nie ja zacząłem, a sam po osiągnięciu WCF powinieneś czuć się urażony jak ktoś nazywa Cię pi**ą.

Mam wytyczne od góry - obraził 29 graczy beGM. Mam dać bana.

Przeprosi z jednego ze swoich fejkowych kont WSZYSTKICH - sprawę ugasimy.

Chyba jednak to nie Ty powinieneś dawać ewentualnego bana, bo jesteś stroną w sprawie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Regis napisał:

A Twoim zdaniem powinien być? Bo piszesz jakbyś litościwe odpuścił. Kogoś, kto nadal Ci te uprawnienia, nieźle pogrzało. Jak Ci ktoś napisze, że jesteś słabym GM to też go zbanujesz? 

Oczywiście, że nie. Co innego zwykła pyskówka, co innego wyzywanie które jest ogólnie zabronione w regulaminie forum. Jak napiszesz, że jestem słabym GMem to nie wiem za co miał byś dostać bana? Za swoje własne zdanie? Ale jak byś mnie nazwał matkoj***cą lubiącym brać w kichę to to już się pod bana nadaje.

3 minuty temu, Tecu napisał:

Chyba jednak to nie Ty powinieneś dawać ewentualnego bana, bo jesteś stroną w sprawie? 

Ban został zdjęty, a ja naprawdę nie mam zamiaru wdawać się w zbędne dyskusje. Natomiast skoro Wam to tak strasznie przeszkadza to, że jestem moderatorem e-nba.pl mogę w tej chwili napisać do Borysa o odebranie mi uprawnień. Naprawdę nie jest mi to do szczęścia potrzebne. 

Tylko weźcie pod uwagę, że mimo, iż tego nie widzicie wciąż dużo robię dla beGM nie będąc w Radzie, co myślę @ozzy110 Wam potwierdzi: 

  • podpinanie tematów
  • odpinanie tematów
  • zamykanie  oraz otwieranie tematów
  • ustawianie automatycznych godzin otwarcia i zamknięcia tematów
  • przenoszenie tematów do Archiwum
  • przenoszenie postów
  • łączenie tematów

Wszystko to się dzieje, ale tego nie widzicie, więc skoro taki Regis twierdzi, że kogoś pogięło, że dał mi moda to jeszcze kilka takich głosów i da się to załatwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Eld napisał:

Oczywiście, że nie. Co innego zwykła pyskówka, co innego wyzywanie które jest ogólnie zabronione w regulaminie forum. Jak napiszesz, że jestem słabym GMem to nie wiem za co miał byś dostać bana? Za swoje własne zdanie? Ale jak byś mnie nazwał matkoj***cą lubiącym brać w kichę to to już się pod bana nadaje.

Ban został zdjęty, a ja naprawdę nie mam zamiaru wdawać się w zbędne dyskusje. Natomiast skoro Wam to tak strasznie przeszkadza to, że jestem moderatorem e-nba.pl mogę w tej chwili napisać do Borysa o odebranie mi uprawnień. Naprawdę nie jest mi to do szczęścia potrzebne. 

Tylko weźcie pod uwagę, że mimo, iż tego nie widzicie wciąż dużo robię dla beGM nie będąc w Radzie, co myślę @ozzy110 Wam potwierdzi: 

  • podpinanie tematów
  • odpinanie tematów
  • zamykanie  oraz otwieranie tematów
  • ustawianie automatycznych godzin otwarcia i zamknięcia tematów
  • przenoszenie tematów do Archiwum
  • przenoszenie postów
  • łączenie tematów

Wszystko to się dzieje, ale tego nie widzicie, więc skoro taki Regis twierdzi, że kogoś pogięło, że dał mi moda to jeszcze kilka takich głosów i da się to załatwić.

Ale ja kibicuję Tobie w byciu moderatorem, bo masz do tego pasję i chęci. Dobra robota. 

Po prostu w takich sytuacjach, jako osoba zaangażowana w begm, to ktoś inny powinien dawać ewentualne bany. 

Po prostu. 

A tak przy okazji to @Eld - nie działaj pod wpływem emocji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MarcusCamby napisał:

A no to grubo się Panowie bawicie w kolesiostwo. 

Po co tu wracałem? 

spokojnie, to nie nie kolesiostwo, gdybym miał takich kolegów to bym się musiał własnoręcznie zajebać

a Ty Eld jak zwykle nie potrafisz zamknąć japy i jeszcze mnie atakujesz, no trudno, trzeba będzie sprawę wyjaśnić aby wszyscy wiedzieli jak było i dlaczego nie jesteś żadnym partnerem do jakichkolwiek rozmów, tak ku przestrodze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Eld napisał:

Oczywiście, że nie. Co innego zwykła pyskówka, co innego wyzywanie które jest ogólnie zabronione w regulaminie forum. Jak napiszesz, że jestem słabym GMem to nie wiem za co miał byś dostać bana? Za swoje własne zdanie? Ale jak byś mnie nazwał matkoj***cą lubiącym brać w kichę to to już się pod bana nadaje.

Ban został zdjęty, a ja naprawdę nie mam zamiaru wdawać się w zbędne dyskusje. Natomiast skoro Wam to tak strasznie przeszkadza to, że jestem moderatorem e-nba.pl mogę w tej chwili napisać do Borysa o odebranie mi uprawnień. Naprawdę nie jest mi to do szczęścia potrzebne. 

Tylko weźcie pod uwagę, że mimo, iż tego nie widzicie wciąż dużo robię dla beGM nie będąc w Radzie, co myślę @ozzy110 Wam potwierdzi: 

  • podpinanie tematów
  • odpinanie tematów
  • zamykanie  oraz otwieranie tematów
  • ustawianie automatycznych godzin otwarcia i zamknięcia tematów
  • przenoszenie tematów do Archiwum
  • przenoszenie postów
  • łączenie tematów

Wszystko to się dzieje, ale tego nie widzicie, więc skoro taki Regis twierdzi, że kogoś pogięło, że dał mi moda to jeszcze kilka takich głosów i da się to załatwić.

Czy ty naprawdę nie widzisz, że przypominasz  praktycznie codziennie a nawet kilka razy o tym Czego To dla nas nie robisz? ;] 


może zrobmy znowu głosowanie czy elf dalej powinien podpinać tematy ?

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tecu napisał:

A tak przy okazji to @Eld - nie działaj pod wpływem emocji. 

Wierz mi, a znasz mnie troszkę więc liczę, że mi uwierzysz. Siadłem przed kompem i pierwsze co widzę to jak CM używa stwierdzenia "p**dy nie GMy," oraz zgłoszenie na ten tekst, więc co miałem zrobić jak mam jasne wytyczne od Borysa?

Swoją drogą wkurzające są te wykrzykniki ze zgłoszeniami. Aktualnie wiszą mi trzy - wszystkie trzy na mnie. LoL.

 

1 godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

a Ty Eld jak zwykle nie potrafisz zamknąć japy 

@Regis - jesteś ekspertem. Jak mam to odebrać?

 

1 godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

i jeszcze mnie atakujesz

Tobie chyba naprawdę coś się miesza. Pierwszy mnie nazwałeś "typem z rady co siedzi z nosem w CBA" tym samym mnie wywołując

 

1 godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

aby wszyscy wiedzieli jak było i dlaczego nie jesteś żadnym partnerem do jakichkolwiek rozmów, tak ku przestrodze 

Było tak, że Karpik i tak by nas obu załatwił swoim cap space. Dziękuję - dobranoc. Ciężko to zrozumieć? 

 

1 godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Czy ty naprawdę nie widzisz, że przypominasz  praktycznie codziennie a nawet kilka razy o tym Czego To dla nas nie robisz? ;] 

Po pierwsze to wczoraj chyba tego nie zrobiłem. Przed wczoraj też na pewno nie.

A zresztą nawet wypisanie tego nie miało przypomnieć "co robię dla beGM", tylko czego nie będę robił jak nie będę adminem. Rozumiesz różnicę?

Nie napisałem tego w celu "przypominania".

 

---------------------------------------

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

spokojnie, to nie nie kolesiostwo, gdybym miał takich kolegów to bym się musiał własnoręcznie zajebać

a Ty Eld jak zwykle nie potrafisz zamknąć japy i jeszcze mnie atakujesz, no trudno, trzeba będzie sprawę wyjaśnić aby wszyscy wiedzieli jak było i dlaczego nie jesteś żadnym partnerem do jakichkolwiek rozmów, tak ku przestrodze 

Lol, Pacers tez nie polecają tego allegrowicza jak coś 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał:

Lol, Pacers tez nie polecają tego allegrowicza jak coś 

A ten dalej swoje. Syndrom zaciętej płyty.

Nie wiem - może jak Ci ktoś inny napisze, że:

  1. Transfer i tak by nie przeszedł przez CBA.
  2. Odszedłeś sam każąc mi szukać kogoś innego. Nie było Cię dwa tygodnie, a ja miałem czekać czy dogadasz się z Radą czy nie tracąc po kolei pojawiające się okazje. Nie wspomnę już o tym, jak do pewnego momentu stałem za Tobą i Ci pomagałem, ale to akurat jest niewygodne dla Ciebie. Gdybyś nie dostał piany tego pamiętnego 2 Sierpnia gdzie zwyzywałeś pół beGM, a obwiniłeś tylko Radę, z pewnością znaleźlibyśmy jakieś rozwiązanie.

To może to w końcu do Ciebie dotrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Eld napisał:

A ten dalej swoje. Syndrom zaciętej płyty.

Nie wiem - może jak Ci ktoś inny napisze, że:

  1. Transfer i tak by nie przeszedł przez CBA.
  2. Odszedłeś sam każąc mi szukać kogoś innego. Nie było Cię dwa tygodnie, a ja miałem czekać czy dogadasz się z Radą czy nie tracąc po kolei pojawiające się okazje. Nie wspomnę już o tym, jak do pewnego momentu stałem za Tobą i Ci pomagałem, ale to akurat jest niewygodne dla Ciebie. Gdybyś nie dostał piany tego pamiętnego 2 Sierpnia gdzie zwyzywałeś pół beGM, a obwiniłeś tylko Radę, z pewnością znaleźlibyśmy jakieś rozwiązanie.

To może to w końcu do Ciebie dotrze.

To tylko moja opinia, mam Do Niej prawo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.