Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, Eld napisał:

Jeśli tak jest w regulaminie i było w latach wcześniejszych to oczywiście, że zaokrąglamy. 

A ok. O tą drugą część zdania. 

Ja tam sobie bardzo cenię uznanych userów w beGM, a BMF na pewno się do nich zalicza. A uważam tak dlatego, że powinien poprowadzić jakiś niespartolony team za to, że z wielką cierpliwością sprzątał tą całą stajnię Augiasza przez 2 lata, którą pozostawił po sobie LAF.

Fultz-Culver-Porter, #1 w drafcie i czyste salary :P Memphis to było moje top3 zespołów do prowadzenia latem żeby mieć fun z gry :P Memphis,Jazz i Dallas najfajniejsze zespoły latem imo do budowania/obudowania/skoczenia poziom wyżej :P 

Tymczasem Memphis zrobione po macoszemu imo 😛 teraz wolałbym już prowadzić Clippersow :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Tymczasem Memphis zrobione po macoszemu imo 😛 teraz wolałbym już prowadzić Clippersow :P 

Ale co masz do Memphis teraz? Boisz się, że za rok mając 70M cap space podwędzą Ci jakiegoś FA czy co? Jak dla mnie Edwards to logiczna #1, trejd ze mną z dopłatą i wciśnięciu mi większej kasy. Trade z Wizzards na takie +4. Nie zawalone salary i masa cap holdów. Kto wie co @BMF kombinuje i jakie snt ma przygotowane choć by Clarksona czy DMC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Eld napisał:

Ale co masz do Memphis teraz? Boisz się, że za rok mając 70M cap space podwędzą Ci jakiegoś FA czy co? Jak dla mnie Edwards to logiczna #1, trejd ze mną z dopłatą i wciśnięciu mi większej kasy. Trade z Wizzards na takie +4. Nie zawalone salary i masa cap holdów. Kto wie co @BMF kombinuje i jakie snt ma przygotowane choć by Clarksona czy DMC.

Meh, nie rozumiesz xq 

Memphis miało bardzo fajne assety by już w tym roku powalczyć o PO i tego se spodziewałem po tym zespole a nie kolejnego roku tankowania :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Qcin_69 napisał:

Z archiwum Spółdzielni :P 

8219D44E-6029-45EF-843A-99E090E8C00D.png

 Dzięki bardzo. Było sporo deali wiec chciałem sobie zrobić mały rachunek sumienia, co spierdolilem, a co poszło git i w sumie chyba na pewno można już powiedzieć, ze lepiej niż w Bulls mi idzie xd

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MMM2121 napisał:

 Dzięki bardzo. Było sporo deali wiec chciałem sobie zrobić mały rachunek sumienia, co spierdolilem, a co poszło git i w sumie chyba na pewno można już powiedzieć, ze lepiej niż w Bulls mi idzie xd

Zdecydowanie można tak powiedzieć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.11.2020 o 00:53, MarcusCamby napisał:

Ja byłem akurat przeciwko powrotowi Klay Thompsona, a dostawałem odpowiedzi, że gość od kwietnia rzekomo do gry jest gotowy i na dalsze rundy PO to on już nawet nie jest zardzewiały.

Nie Knicks czy Magic, a Raptors - Najbardziej oszukanym klubem podczas PO!

Dziękuję wszystkim za wyrazy współczucia. Dziękuję także tym, którzy powstrzymali się w takiej chwili przed wbijaniem szpileczek.

Chciałbym tylko przypomnieć, że ta aktualna kontuzja jest związana z inną nogą niż tamta, czyli nie odnowiła się kontuzja a pechowo kontuzjował inną. To mogło zdarzyć się każdemu, nikomu tego nie życzę i w każdej chwili. Po prostu pech. Klay trenował i były ku temu przesłanki by mógł grać, oczywiście nie do zweryfikowania, bo Warriors nie grali, więc nie dało się tego na 100% sprawdzić, ale taka jest specyfika tej gry, że gracze grają w PO a w realu są na rybach i odwrotnie. I nie rzekomo a było o tym dużo informacji a nie było żadnej która temu zaprzeczała.

Nikt nikogo nie oszukał, głosujemy wszyscy i miejmy do siebie szacunek za swoje głosy. Nikogo nie namawiałem, każdy głosował jak chciał za każdy głos bardzo dziękuję, ale nie róbmy z wolnych głosów jakiegoś spisku czy oszustwa. Szanujmy siebie. Ja szanuję każdy głos.

Ten sezon miał być ostatnim atakiem na mistrza w takim składzie. Teraz muszę wszystko przemyśleć, choć skłaniam się do tego, ze nie zostawia się rannych żołnierzy. Ale nie wykluczam niczego w tym także tego, co przechodzi mi czasami przez myśl, żeby zrezygnować lub rozprzedać wszystko za picki i zostawić sobie najprzyjemniejszą/najspokojniejszą część gry, czyli draft. I śmiać się z innych - żartuję, nigdy bym czegoś takiego nie zrobił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Tecu napisał:

Chciałbym tylko przypomnieć, że ta aktualna kontuzja jest związana z inną nogą niż tamta, czyli nie odnowiła się kontuzja a pechowo kontuzjował inną.

To akurat może nie być kwestia pecha. To jest BARDZO częsta sytuacja w sporcie, że ktoś wraca po długiej przerwie i strzela "ta druga" noga. Podejrzewam, że to kwestia dużo mocniejszych obciążeń na tej zdrowej nodze podczas trwania kontuzji, a później zapomnienie o niej podczas rehabilitacji i zbyt mocne zaangażowanie w odbudowanie kontuzjowanej nogi, przez co później robi się zaburzona równowaga... To tylko tak w ramach "coś tam wiem to napiszę" bo wiem, że to nie tego dotyczyła wypowiedź ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MMM2121 dzięki @Sylvinho. dopisałem Ci właśnie jeden pick 2nd roundowy. Zauważył ( na swoją szkodę ) to on, że nadal ma w arkuszu WAS 2nd round 2023, który to należał się Tobie zapewne przy okazji snt Duranta.

Bardzo propsuje takie zachowanie Sylwek, bo raz - grasz fair, a dwa - pokazujesz tym doskonale, jak łatwo można pilnować swoich picków.

 

giphy.gif?cid=ecf05e47wy2iue1ay07pydk01t

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.