Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Oświadczam ze Jak JesCze raz bedzie błąd w arkuszu przez pół roku i stracę przez to rachubę to składam rezygnacje. Begm jest spoko ale jak to ma ode mnie wymagać pamiętania takich rzeczy, to ja odpadam. 

ja za podobne dostałem karę 6 milionow, tylko że to nie je nawet deal wykonywałem...

gdzie wtedy byles?

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grał za dużo, ale tego typu sprawy jak kontuzje w przypadku Klaya są u nas ciężkie do oceny.

Ja tam początkowo nikogo nie chciałem liczyć z tych co nie przyjechali do bańki, z drugiej strony była szansa na to, że ktoś mógł być zdrowy, a mój Spencer nie grał mimo braku kontuzji xd

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

@Eld to niech teraz ignazzowi da pick ktoś kto jest odpowiedzialny za arkusz... 

 

3 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

Także możecie się jako rada zlozyc na 2nd round dla ignazza.

 

Ozzy i Eld wykonują od cholery niewdzięcznej roboty, a przy tym FA to już w ogóle, by spiąć wszystko na czas.

A ty jeszcze chcesz, by po jakimś niedopatrzeniu oni Ci pickami płacili?

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Oświadczam ze Jak JesCze raz bedzie błąd w arkuszu przez pół roku i stracę przez to rachubę to składam rezygnacje. Begm jest spoko ale jak to ma ode mnie wymagać pamiętania takich rzeczy, to ja odpadam. 

Nikt od Ciebie nie wymaga pamiętania, ale jak masz takie warunki stawiać, by się ludzie poświęcający swój wolny czas nie robili żadnych błędów to może od razu złóż rezygnacje. Ja nie wiem jak można być tak roszczeniowym.

Powinieneś napisać "ok, nie ma problemu, wymieniam pick na inny" i temat powinien się zakończyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, mac napisał:

Przypomni ktoś ile on tam grał tutaj minut w PO ? :o

Ja byłem akurat przeciwko powrotowi Klay Thompsona, a dostawałem odpowiedzi, że gość od kwietnia rzekomo do gry jest gotowy i na dalsze rundy PO to on już nawet nie jest zardzewiały.

Nie Knicks czy Magic, a Raptors - Najbardziej oszukanym klubem podczas PO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, MarcusCamby napisał:

Nie Knicks czy Magic, a Raptors - Najbardziej oszukanym klubem podczas PO!

Tu walka nie była tylko o przejście pierwszej rundy ale także o bankructwo które groziło Sixers gdyby odpali

W dniu 18.10.2020 o 11:06, january napisał:

Philadelphia 76ers @Tecubrak hardcapu. KONIECZNY RESET. GMowi udało się w udanych PO uratować ekipę przed wymuszonym Armagedonem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LONGER01 napisał:

Tu walka nie była tylko o przejście pierwszej rundy ale także o bankructwo które groziło Sixers gdyby odpali

Tak, wszyscy to pamiętamy. Po kontuzji Ben Simmonsa zaczęły pojawiać się komentarze, że Sixers w PO to wolny los. Potem w RL NBA przegrali 0-4 i jednak Tecu wywalczył awans do finału i uratował ten srogo opłacony team przed bankructwem.

Ale teraz jest znowu w cholernie trudnej sytuacji, bo Klay stał prawdopodobnie się właśnie najgorszym kontraktem w lidze.

Dużo pracy przed Tecu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, MarcusCamby napisał:

Ale teraz jest znowu w cholernie trudnej sytuacji, bo Klay stał prawdopodobnie się właśnie najgorszym kontraktem w lidze.

Jak nie walczysz o PO za rok, to może spróbuj kupić low, coś Walla za Klaya lub Blake za Klaya etc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą Ronnie chce odejść, a tam Indiana ma sens tankować w 2027 roku :D Keldon Johnson i Tre Jones jako podstawa core.

Nie wiem, kto by chciał to przejąć. Chyba tylko @Qcin_69 by mógł postawić ten team na nogi.

Chyba wyprzedaż Pacers powinna nastąpić i ostry tank w tym drafcie z nadzieją, że trafią kota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Swoją drogą Ronnie chce odejść, a tam Indiana ma sens tankować w 2027 roku :D Keldon Johnson i Tre Jones jako podstawa core.

Nie wiem, kto by chciał to przejąć. Chyba tylko @Qcin_69 by mógł postawić ten team na nogi.

Chyba wyprzedaż Pacers powinna nastąpić i ostry tank w tym drafcie z nadzieją, że trafią kota.

qcin nie jest zainteresowany.

Moze jak za rok IND bedzie miec top3 pick to BMF sie skusi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.