Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, karpik napisał:

Kolega widzę, że zamiast walczyć na argumenty idzie w wyzwiska. Oddajcie nam dałnwołty!

nie, po prostu powinienem napisać,

"że będzie kryć gracz x bądź gracz y, w zależności które rozwiązanie będzie efektywniejsze".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

nie, po prostu powinienem napisać,

"że będzie kryć gracz x bądź gracz y, w zależności które rozwiązanie będzie efektywniejsze".

 

A nie napisałeś?:)

Cytat

wybralem ku temu najlepsze z rozwiazan jakimi dysponuje, a jesli ktos uwaza, ze mam lepsze, to prosze bardzo, wprowadzam adjustment wedlug twojego zyczenia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

nie, po prostu powinienem napisać,

"że będzie kryć gracz x bądź gracz y, w zależności które rozwiązanie będzie efektywniejsze".

 

Aha, można też wtedy skrócić gampelany do zdania: "Wybiorę takie rozwiązania, które będą w danym momencie najefektywniejsze".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, karpik napisał:

Aha, można też wtedy skrócić gampelany do zdania: "Wybiorę takie rozwiązania, które będą w danym momencie najefektywniejsze".

dokladnie.

mozesz przyblizyc co i jak, natomiast zero-jedynkowe branie zamierzen taktycznych nie ma sensu. majac na uwadze dynamike serii

13 minut temu, karpik napisał:

Kolega widzę, że zamiast walczyć na argumenty

argumenty juz zostaly wypowiedziane.

ja uwazam inaczej, Ty inaczej. life.

po czasie okazuje sie, ze pokonalbym rok temu bucks 4:0 badz 4:1

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

dokladnie.

mozesz przyblizyc co i jak, natomiast zero-jedynkowe branie zamierzen taktycznych nie ma sensu. 

Ja tam jednak biorę pod uwagę Twój gameplan, gdzie Plumlee gra ok. 14 min. z ławki, więc trudno go traktować jako primary defendera na Embiidzie. Nawet zakładając, że w pewnym momencie serii rola Plumlee wzrasta, to ja mam u siebie na starcie 2-0 dla Sixers, które są kluczowe, bo macie dość wyrównane ekipy i każdy mecz jest zacięty. Ty się z kolei próbujesz ślizgać jak polityk w trakcie kampanii i dogodzić każdemu. Miałeś pomysł z Davisem, który nie zyskał wielkiej aprobaty, to teraz starasz się z tego łagodnie wycofać. No, ale seria trwa i musisz ponieść jakieś konsekwencje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, karpik napisał:

Ja tam jednak biorę pod uwagę Twój gameplan, gdzie Plumlee gra ok. 14 min. z ławki, więc trudno go traktować jako primary defendera na Embiidzie. Nawet zakładając, że w pewnym momencie serii rola Plumlee wzrasta, to ja mam u siebie na starcie 2-0 dla Sixers, które są kluczowe, bo macie dość wyrównane ekipy i każdy mecz jest zacięty. Ty się z kolei próbujesz ślizgać jak polityk w trakcie kampanii i dogodzić każdemu. Miałeś pomysł z Davisem, który nie zyskał wielkiej aprobaty, to teraz starasz się z tego łagodnie wycofać. No, ale seria trwa i musisz ponieść jakieś konsekwencje.

nie starm sie wycofac, to moim zdaniem dalej najlepsze rozwiazanie na ta serie. 

 

i wysoce mało pradopodnbym ejst, azeby davis z rywalizacji z embiidem wyszedlby przegranym. majac na uwadze przytoczone przeze mnie fakty.

tezy a propo softowosci davisa to legendy. 

znaki zapytania ma moj rywal, czyt jak sie spisuje alavine jako glowny ballhander, thompson po kontuzji, spadek efektywnosci w po embiida (a tu na dodatek ma naprzeciw  jednego z najlepszych graczy z tych po).

mysle ze to duzo wieksze znaki zapytania, anizeli to jak sie sprawdzi tucker na lavine badz davis na embiid.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, tangiers napisał:

Hola, hola. Przeciez pisalem, ze jest kiepski w obronie i nie moze grac obok Kemby :D

Hola hola, zaraz Ci pokażę że może. Piłka jest jedna, sam pisałeś że Dipo będzie miał mało posiadan ;)

Druga sprawa to Hardaway w tym sezonie w obronie jest przeciętny/solidny raczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Aktualnie niestety nie (BMF wciąż się leni). Sytuacja skomplikowana, bo od kilku miesięcy działam sam jak chodzi o funkcjonowanie beGM (by przetrwało), a w poganianie/szukanie ludzi nie mam ochoty się bawić. Jak sytuacja się nie zmieni do +- 10 dni przed draftem to będę musiał niestety po prostu objąć Clippers jednocześnie z Lakers (ofk żadnych wymian etc między sobą), bo mają ważny offseason i nie mogą działać bez GMa.

No mi niestety poza @mac i @evitacre, którzy są debeściakami, raczej nikt nie przychodzi do głowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.