Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, january napisał:

Nie bardzo się nic nie zmienia. Dotychczas (na kredyt gwoli ścisłości podczas FA) szedłeś w "kulturę HeatMagic" - Haslem etc. Dostajesz wcale nie tak zły bilans jak na swoje problemy i porzucasz to co chciałeś nas przekonać, że budujesz.

Z ataków "koszykarskich" (mniej lub bardziej prawidłowych, bo te kwestie Oubre, KATa, Mitchella, Gordona, Zellera są przesadzane trochę czasem przez krytykantów) będziesz teraz (w sumie słusznie) dostawał w negatywny sposób za "kulturę organizacji", która miała być Twoim atutem (latem 2019 chciałeś dostać na to kredyt podczas FA!!! I co teraz z tamtą argumentacją...?).

Bardzo, bardzo duży błąd. Zwłaszcza, że nagroda niewielka.

Rozwinę na spokojnie jak @Qcin_69 wrzuci deal i córka mi dziś na to pozwoli :)  

 

1 minutę temu, polishllama69 napisał:

no i kultura organizacji wymianą Zellera została położona kompletnie

GM w każdej chwili jest gotowy złożyć rezygnację :) 

Abstrahując od straty Codiego uważam, że sportowo domknąłem właśnie roster pod contendera..

Tak..

 

.. Andre Drummond rozpoczyna swoją krucjatę 🤨

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Deal będzie wrzucony wieczorem, bo czekamy jeszcze na Człowieka_Bez_Tytulu  by mógł przehandlować dalej Caruso, ale wszystko pod kontrola :D deal się w międzyczasie rozszerzył o Magic i Clippers także jesteśmy blisko Dealu na 20 zespołów :D 

a ja slyszalem, ze czekamy na deal Lillarda xd

o caruso nic nie wiem.

poza tym samozwanczy insider nr 1 Zdzisiek pisal, ze caruso w knicks wiec wtf ?

ktoś tu kłamie, albo zdzisiek albo qcin

 
Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Deal będzie wrzucony wieczorem, bo czekamy jeszcze na Człowieka_Bez_Tytulu  by mógł przehandlować dalej Caruso, ale wszystko pod kontrola :D deal się w międzyczasie rozszerzył o Magic i Clippers także jesteśmy blisko Dealu na 20 zespołów :D 

trzeba kiedyś zrobić deal na 30 zespołów XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

a ja slyszalem, ze czekamy na deal Lillarda xd

Ja nic nie wiem

Teraz, polishllama69 napisał:

trzeba kiedyś zrobić deal na 30 zespołów XD

Zrobiłbym :D ale nie oddam Winslowa :D 

1 minutę temu, january napisał:

To zaraz będzie Lakers vs 29 zespołowa spółdzielnia... :( 

Tjaaa mój Ty pokrzywdzony Misiaku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

btw ten pierwowzór edytowany dealu to by trza wywalić z tematu wymiany, bo tam jeden potwierdza, drugi nie, trzeci potwierdzi jak coś się zmieni.

Burdel straszny, wypi*****ić to trza w pizdu wszystko, wrzuć raz, a porządnie tam deal (najlepiej próbną wersją choćby do tego tematu, by ktoś mógł protestować) i wszyscy mają potwierdzić. Nie ma czegoś takiego, że ktoś napisze "potwierdzam", a później edycja poszła, w ogóle nie można edytować wrzuconych wymian, to jakaś parodia.

bylaby beka, jakby jeden z 20 gm'ow nie potwierdzil dealu i wszystko poszloby w pizdu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

btw ten pierwowzór edytowany dealu to by trza wywalić z tematu wymiany, bo tam jeden potwierdza, drugi nie, trzeci potwierdzi jak coś się zmieni.

Burdel straszny, wypi*****ić to trza w pizdu wszystko, wrzuć raz, a porządnie tam deal (najlepiej próbną wersją choćby do tego tematu, by ktoś mógł protestować) i wszyscy mają potwierdzić. Nie ma czegoś takiego, że ktoś napisze "potwierdzam", a później edycja poszła, w ogóle nie można edytować wrzuconych wymian, to jakaś parodia.

Yep, popieram.

Ogolnie można by było na chwile zrobić nowy temat dla tego dealu żeby wszyscy tam potwierdzili bo przy 18 GMach łatwo będzie się pogubić zwłaszcza ze w międzyczasie są tez inne deale wrzucane

Teraz, człowiek...morza napisał:

bylaby beka, jakby jeden z 20 gm'ow nie potwierdzil dealu i wszystko poszloby w pizdu :D

Nie byłoby xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.