Skocz do zawartości
january

beGM - Random shit.

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Wielki @Eryko niech wie, że po latach został doceniony! To on uratował Celtics! Przy skromnej pomocy Elda, ale to właśnie Eryko wynegocjował Paul George konkurując z całą masą GMów. Doszło nawet do tego, że RonnieArtestics zaczął publikować oferty.

Eryko to w ogóle by wygrał przyszłość dla Bostonu tylko Rada - co mocno krytykowałem - zablokowała mu równie dobry deal, gdzie za RFA Nurkicia dostawał Bama Adebayo - jak ktoś odkopie ten zablokowany deal to zobaczy ze to właśnie nieśmiertelny Eryko był jedynym który ograbił Sylvinho. 

No ale zdaje się ze wówczas w Radzie rezydował Wyrocznia Transferowa -Człowiek Morza - który torpedował ten deal

• Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A są głosy z serii hańby kto jak głosował? 

Btw. Czyszczę skrzynkę wiec zresetuje rozmowy aby zrobić w naszych PM jednolity system tematu każdego pm:

SPURS-HOUSTON SPURS - DALLAS itd 

będzie łatwiej pisać. 

Proszę wtedy GM do wrzucania wiadomości tylko w tym temacie wiodącym 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Każdy mądry po fakcie (czy jakoś tak)

Tak czy siak, po czasie chyba okazuję się, że moje ruchy wcale nie były złe. 

• Like 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, Eryko napisał:

Dokładnie . Ja tam broniłem mocno dealu z Wizards :P bdb ruch to był :) 

ten po PG tez był bardzo spoko, choć Fultzowi kilka osób wykreowała tutaj value na poziomie Hardena, pamietam ze nazywano ten deal kradzieżą nawet lol

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Primo, to sprawa Fultza wiadomo jaka jest. Secundo, by utrzymać cudem PG13 Celtics oddali 172 picki, swapy, Browna etc za Bricka i mają ciężką przyszłość bez picków przed sobą. Czy było warto? Czy może Conley-Smart-Brown-Randle-Nurkić i masa kasy i swoje picki + inne assety byłoby to teraz lepsze? Ciężko powiedzieć.

Niemniej przykład Cs pokazuje jak dużo daje mimo wszystko stabilność (1 GM z własną wizją), częste zmiany GMów i koncepcji powodują wiadomy burdel.

Edytowane przez january
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
27 minut temu, january napisał:

Primo, to sprawa Fultza wiadomo jaka jest. Secundo, by utrzymać cudem PG13 Celtics oddali 172 picki, swapy, Browna etc za Bricka i mają ciężką przyszłość bez picków przed sobą. Czy było warto? Czy może Conley-Smart-Brown-Randle-Nurkić i masa kasy i swoje picki + inne assety byłoby to teraz lepsze? Ciężko powiedzieć.

Niemniej przykład Cs pokazuje jak dużo daje mimo wszystko stabilność (1 GM z własną wizją), częste zmiany GMów i koncepcji powodują wiadomy burdel.

No, lepiej być GM Lakers i stać szpagatem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Eryko napisał:

Polecam przeczytanie o 5tym teamie w tym temacie :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W każdym razie pamiętajcie, że zawsze z chęcią, gdy będzie potrzeba, dołączę do zabawy

• Like 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, Eryko napisał:

W każdym razie pamiętajcie, że zawsze z chęcią, gdy będzie potrzeba, dołączę do zabawy

No to by było coś. Bedzie miał kto ze mną SGA oglądać i bronić w RL OKC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Eld napisał:

No to by było coś. Bedzie miał kto ze mną SGA oglądać i bronić w RL OKC.

gdyby nie moje stanowisko to też bym to robił :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 godziny temu, january napisał:

Primo, to sprawa Fultza wiadomo jaka jest

Primo Jasiek, to Ty za Fultza wciskałeś Butlera, nawet udostępniłeś tę odrzuconą przeze mnie wymianę, śmiejąc się wtedy niesamowicie z tego jakim to idiotą nie byłem. Rozumiem, że to było tylko szczęście? No bo przecież Eryk nie mógł zrobić dobrej wymiany ;)

I generalnie z perspektywy czasu to śmieszne, że LBS twierdził że jestem drugim kontem LAF'a z gwiazd basketu (?!), a Jasiek pisał że jestem kompromitacją. Być może nabierzecie trochę pokory.

• Like 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Eryko napisał:

Primo Jasiek, to Ty za Fultza wciskałeś Butlera, nawet udostępniłeś tę odrzuconą przeze mnie wymianę, śmiejąc się wtedy niesamowicie z tego jakim to idiotą nie byłem. Rozumiem, że to było tylko szczęście? No bo przecież Eryk nie mógł zrobić dobrej wymiany ;)

I generalnie z perspektywy czasu to śmieszne, że LBS twierdził że jestem drugim kontem LAF'a z gwiazd basketu (?!), a Jasiek pisał że jestem kompromitacją. Być może nabierzecie trochę pokory.

Pokazywałem jaki deal odrzuciłeś, a jaki klepnąłeś.

A za kompromitację uznany zostałeś, jak byłeś gotów klepnąć wymianę : Paul George <-> Crowder, Evans, Dedmon. Myślę że to kończy temat, jak chcesz się spinać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, january napisał:

A za kompromitację uznany zostałeś, jak byłeś gotów klepnąć wymianę : Paul George <-> Crowder, Evans, Dedmon. 

No, ale do tego, to chyba jeszcze jakieś picki szły przecież, prawda? Dużo? Wysokie? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, january napisał:

A za kompromitację uznany zostałeś, jak byłeś gotów klepnąć wymianę : Paul George <-> Crowder, Evans, Dedmon. Myślę że to kończy temat, jak chcesz się spinać.

Kompromitacją to jest odrzucenie pozyskania Anthony'ego Davisa za Russella i Ingrama:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, january napisał:

Pokazywałem jaki deal odrzuciłeś, a jaki klepnąłeś.

W żadnym wypadku nie mam zamiaru się spinać. Prawda, robiłem głupie ruchy, miałem nawet zamiar oddać Browna za Wigginsa. Tylko koniec końców po dłuższym czasie moje ruchy są rozpatrywane bardzo pozytywnie. Po prostu sądzę, że niezbyt przyjemnie się wtedy zachowałeś, a osobiste wycieczki powinniśmy zachowywać dla siebie. Tyle. Bo jak przeglądam stare dyskusje to fajnie się ze mnie śmialiście, ale teraz to trudno napisać, że miałem rację. Nie mam o to żalu czy coś. Bądźmy po prostu bardziej obiektywni i przyjaźni, nie każdy ma taką samą opinię czy koncepcję drużyny. A w tym dziale z tego co kojarzę powstawała masa kłótni, ale czy były one konieczne?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Alonzo napisał:

No, ale do tego, to chyba jeszcze jakieś picki szły przecież, prawda? Dużo? Wysokie? 

Nie bardzo, to był test od Tomka wtedy...

1 minutę temu, fluber napisał:

Kompromitacją to jest odrzucenie pozyskania Anthony'ego Davisa za Russella i Ingrama:)

O matko flu :P Nudzisz już :D . DLO ma no-trade clause ze względu na obietnicę GMa, EoT. (im not Danny Ainge).

3 minuty temu, Eryko napisał:

W żadnym wypadku nie mam zamiaru się spinać. Prawda, robiłem głupie ruchy, miałem nawet zamiar oddać Browna za Wigginsa. Tylko koniec końców po dłuższym czasie moje ruchy są rozpatrywane bardzo pozytywnie. Po prostu sądzę, że niezbyt przyjemnie się wtedy zachowałeś, a osobiste wycieczki powinniśmy zachowywać dla siebie. Tyle. Bo jak przeglądam stare dyskusje to fajnie się ze mnie śmialiście, ale teraz to trudno napisać, że miałem rację. Nie mam o to żalu czy coś. Bądźmy po prostu bardziej obiektywni i przyjaźni, nie każdy ma taką samą opinię czy koncepcję drużyny. A w tym dziale z tego co kojarzę powstawała masa kłótni, ale czy były one konieczne?

Ogólnie z wymianą Fultz za spadającego PG13 jak napisałem - nie jest tak jednoznacznie, bo by utrzymać PG13 Eld musiał naprawdę wtedy rozbić bank po Westbrooka, który po roku ma ledwie lekko pozytywne trade value u nas. Także skomplikowana sprawa (zwłaszcza, iż case Fultza jest unikatowy w historii NBA), która dalej dla Bostonu może mieć tragiczne skutki za jakiś czas.

No jak chciałeś oddać Browna za Wigginsa, George'a za Crowdera+Evansa+Dedmona to nie chodziło przecież wtedy o koncepcję ekipy nawet ówcześnie, tylko o to że Boston zostałby totalnie zaorany i trzeba to było wtedy ratować i jeden deal (PG13, bo Alonzo przy Lou Williamsie spadającym pozyskanym za Randle'a i 1st rounder to troszkę mocno przesładza), który część uznaje za bdb George'a tego nie zmienia. Przecież jakby zamiast PG13 byli Evans, Crowder i Dedmon to inna byłaby chyba dyskusja... Okresy ochronne dla nowych GMów (sprawa hardawaya jakiegoś np) nie wzięły się znikąd. 

btw @MarcusCamby oddaj złodzieju nowemu GMowi @BMF Griffina z powrotem! Nie znał się, trzeba było go chronić!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
44 minuty temu, Eryko napisał:

Olej. Tutaj mało kto wraca do starych trejdów aby kogoś pochwalić. Najczęstszym jest "woooo, jo bym Ci wincyj doł". 

41 minut temu, january napisał:

Ogólnie z wymianą Fultz za spadającego PG13 jak napisałem - nie jest tak jednoznacznie, bo by utrzymać PG13 Eld musiał naprawdę wtedy rozbić bank po Westbrooka, który po roku ma ledwie lekko pozytywne trade value u nas. Także skomplikowana sprawa (zwłaszcza, iż case Fultza jest unikatowy w historii NBA), która dalej dla Bostonu może mieć tragiczne skutki za jakiś czas.

Wspomnieć o trade value Westbrooka, nie wspomnieć o tym jakie trade value ma teraz Paul George dzięki tamtemu "rozbiciu banku".

Januarostwo pospolite.

@Principe jak zechce i pociągnie za spust już teraz, czy nawet za rok to Boston będzie miał o wiele lepszą sytuację niż miał tylko ze swoimi pickami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
42 minuty temu, january napisał:

Nie bardzo, to był test od Tomka wtedy...

O matko flu :P Nudzisz już :D . DLO ma no-trade clause ze względu na obietnicę GMa, EoT. (im not Danny Ainge).

No jak chciałeś oddać Browna za Wigginsa, George'a za Crowdera+Evansa+Dedmona to nie chodziło przecież wtedy o koncepcję ekipy nawet ówcześnie, tylko o to że Boston zostałby totalnie zaorany i trzeba to było wtedy ratować i jeden deal (PG13, bo Alonzo przy Lou Williamsie spadającym pozyskanym za Randle'a i 1st rounder to troszkę mocno przesładza), który część uznaje za bdb George'a tego nie zmienia. Przecież jakby zamiast PG13 byli Evans, Crowder i Dedmon to inna byłaby chyba dyskusja... Okresy ochronne dla nowych GMów (sprawa hardawaya jakiegoś np) nie wzięły się znikąd. 

btw @MarcusCamby oddaj złodzieju nowemu GMowi @BMF Griffina z powrotem! Nie znał się, trzeba było go chronić!

Ziom, nie zapominaj, że jak pozyskałem PG miałem DMC rozgrywającego świetny sezon. Moje późniejsze ruchy były skutkiem kontuzji DMC (Lou, Barnes). Przecież gdyby nie kontuzja DMC byłbym jednym z głównych faworytów do przynajmniej ECF, a George prawdopodobnie by został. Gdyby nie kontzuja DMC, Eld nie miał by problemów by zatrzymać PG.

A co do koncepcji i wizji zespołu - chodziło mi l ogół naszej społeczności beGM i żeby nie tworzyć kłotni przez decyzje różnych gm'ów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, january napisał:

ale Randlea też po sezonie trzeba było przedłużyć, podobnie jak Lou Wiiliamsa. Wg zasady (nieco parafrazując) - jak nie możesz kogoś pokonać, to go pozyskaj - ruch po Lou Williamsa mi sie bardzo podobał .Chwile wcześniej Eryko pozyskał Barnesa, a miał tez Miroticia, zatem w takiej sytuacji oddanie Randlea nie było niczym nieprzewidywalnym. Możliwe, ze nie było potrzeby oddawać 1st picku (tu przyznaję, przy opisie tego wszystkiego mogłem to podkreślić), ale okazał się on dość szczęśliwie jednym z ostatnich w I rundzie draftu, gdyż Eld i Principe wygrali wtedy 58 meczy. Eryko pozyskał tez prawa Birda do Lou, razem z graczem przecież i mógł go spokojnie przedłużyć. 

Natomiast o ewentualnym pozyskaniu Evansa, Crowdera i Dedmona za Georgea - nie bardzo chce mi sie wierzyć, ze Eryko by na coś takiego poszedł .Przecież to niepoważny trade. Brown za Wigginsa też nie jest zbyt dobrym pomysłem ale real Wolves byli chyba wtedy w playoffs, możliwe, że były jeszcze osoby, które cały czas wierzyły w Wigginsa. No i okazuje się Jasiu, że tez mógłbyś wtopić - Fultz za Jimmiego ;) 

Fultz wygląda naturalnie na busta, ale jeszcze cały czas możemy się łudzić, że będzie grał. W lutym Magic oddali za niego słaby 1st pick jednak jakby na to nie patrzeć. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Eld napisał:

Wspomnieć o trade value Westbrooka, nie wspomnieć o tym jakie trade value ma teraz Paul George dzięki tamtemu "rozbiciu banku".

Januarostwo pospolite.

Nie wiemy jakie ma u nas, w RL Clippers z godfather offer pozyskiwali też Kawhiego. A Brown+Nurkic+Lou+brak kontroli swych picków 22-25... Ciężka sytuacja Bostonu, niektórzy o trade-request PG13 się już dopominali.

1 godzinę temu, Eryko napisał:

Ziom, nie zapominaj, że jak pozyskałem PG miałem DMC rozgrywającego świetny sezon. Moje późniejsze ruchy były skutkiem kontuzji DMC (Lou, Barnes). Przecież gdyby nie kontuzja DMC byłbym jednym z głównych faworytów do przynajmniej ECF, a George prawdopodobnie by został. Gdyby nie kontzuja DMC, Eld nie miał by problemów by zatrzymać PG.

A co do koncepcji i wizji zespołu - chodziło mi l ogół naszej społeczności beGM i żeby nie tworzyć kłotni przez decyzje różnych gm'ów

Kłótnie tu będą zawsze, ale są na lepszym poziomie już :P Też się uspokoiłem (i nie tylko ja). Nah, nie uważam, by DMC był aż takim gamechangerem wtedy.

10 minut temu, Alonzo napisał:

Natomiast o ewentualnym pozyskaniu Evansa, Crowdera i Dedmona za Georgea - nie bardzo chce mi sie wierzyć

No to uwierz :),  dlatego to nie jest tak, że Eryko ukrzyżowany został ówcześnie za nic.

10 minut temu, Alonzo napisał:

No i okazuje się Jasiu, że tez mógłbyś wtopić - Fultz za Jimmiego ;) 

Ano mogłem, sprawa Fultza to jest wiadomo jaki mindfuck, u nas, ale przede wszystkim in RL :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi