Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

 

Czekam na rotacje obwodowych bez Mike. Nie ma opcji, by na jego kontuzji zyskali.

No właśnie, kto tam nad tym chaosem będzie panował?

Jeśli twoimi głównymi kreatorami są Rose, Barton i Randle to wiedz ze masz problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie posty, że Pacers są lepsi bez Conleya to poziom abstrakcji jakimi były posty, że Hornets są lepsi bez Westbrooka. Znajmy umiar.

Co do Pacers to wrócę do tematu wieczorem jak będę miał dostęp do notatek. Ale Jokic na prawdę do grudnia był słabiutki i przejechał się na plecach kolegów. Nie przeceniałbym jego roli w ofensywie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulls w ataku mają bardzo dobry fit (Lonzo i Kevin rzucają naprawdę dużo za 3 i dość celnie), Ariza tak samo. Otwiera to masę miejsca Derozanowi, który ma przezajebisty trymestr. 26 punktów, 6 asyst co mecz, na 0,670 Ts%. Top ligi w ofensywie. 
W obronie Hassan też jest mocno niedoceniany (dalej) każda zawansowana statystyka pokazuje, że jest bardzo dobry/świetny w obronie DBPM 3.2. D-PIMP 2.02, 538 raptor 2.7. 

Bulls obecnie mają dwa problemy. Gra ławki (słaba/bardzo słaba) i połączenie Love + Hassan (nie są najbardziej mobilni, ale pod koszem nadrabiają siłą i zasięgiem. Chociaż, jeśłi Bulls chcą być bardziej mobilni to spokojnie Love może, siadać na dłużej i grać 5 Nickie-Lonzo-Demar-Ariza-Hassan. A w tym zestawieniu jest, aż tech ludzi potrafiących coś zrobić z piłą.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, polishllama69 napisał:

ja, dlatego zgodnie z zapowiedzią urżnę w tym trymestrze zwycięstwa Ignazzowi jeśli mi się coś zgadzać nie będzie 

Miałeś się zająć swoim zespołem a nie tu mi straszysz bilansem ;) 

liczba mnoga znaczy ze nie wyjdę z 10. 
mam nadzieje ze się chociaż gra LMA podoba. Nie rozumiem dlaczego LMA i Wigginsa tak skrycie podziwiasz ;) 

tymczasem zupełnie w cieniu ( dosyć szerokim wymiarowo kwadratowo ) Pan LeMarcus zepsuł debiut debiutantowi 

LMA: 32/14/2/1/2 bloki 12/20 1/4 7/8 

Inni spurs w nocy grali sporo w zdrowiu 

Murray 13/5/2 5/11 1/2 trójki 

John Collins 33/16/2/3 12/22 3/6 trójki 6/6

Len 7/7

Reddish 10/8 bez trafionej trójki niestety 

Bertans 24/1/4  8/18 4/12 4/5 

Monte 11/2/3/3 przechwyty 4/7 2/4 za trzy 

Wiggins 25/5/9 ( asyst !) 10/19 4/10 trzeba przyznać ze trochę mądrzej gra gdy ma wysokiego obok 

niestety przykra wiadomość na koniec - wracający po zatruciu Brogdon po zdobyciu 5 punktów i 3 asyst dostał strzał w głowę i nie wrócił na parkiet w 2Q. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, polishllama69 napisał:

kłóciłeś się, że miałeś łatwy kalendarz, więc potem musiał nadejść trudny, czyli cięcia :D 

a o mój zespół się nie martw, wzmocnienia są planowane

Przecież się przyznałem ze się pomyliłem i ten łatwy kalendarz jest teraz. Mieliście racje ze w tym T1 była rzeź i mnie wypunktowaliście. ;) 

Przecież paru z Was mi odejmowali a pewien zacny Jokiciowic to mi chyba 14:14 dał. 

To znowu mam mieć odejmowane? To chyba opisu nie zrobię po prostu. Wielu z Was pokazało ze się to bardziej opłaca a chyba nie takie były założenia tej gry ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.