Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, january napisał:

  

Ignazz skończ z tymi tekstami na publicznymi forum, bo po prostu wkurwiasz ucho. Nikt Ci nie wjeżdżał co 5 sekund jak pisałeś bzdury i pierdoły o LMA, Murrayu etc.

Inaczej jest krytykować kogoś co robi 19/8 z rekordowymi rzutami za trzy i blokami i można się wyklucac a inaczej jest pierdolic jaka to perełka gdy gość się pare razy pojawiał. 
 

daj se siana 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, january napisał:

  

Ignazz skończ z tymi tekstami na publicznymi forum, bo po prostu wkurwiasz ucho. Nikt Ci nie wjeżdżał co 5 sekund jak pisałeś bzdury i pierdoły o LMA, Murrayu etc.

Minus gry w BeGM. Nic nie można napisać na ogólnym, bo zlatują się pieniacze. Dillon Brooks jest bezpardonowo atakowany przez polishlamę czy dannygd i palce świerzbią by odpisać, ale wiesz, że zaraz padną komentarze o BeClown.

W styczniu - 21,6 pts, 45,3% za trzy przy ponad 8 próbach na mecz i świetne net rankingi. Ale oczywiście całą atencje zbiera Morant.

Inna sprawa, że mógłbyś Jasiek zachwycać się też innymi graczami niż swoi właśni. Kiedyś Theis, Nwaba. Zamiast o Claxtonie, zrobić wpis o Alec Burksie, który zdrowy jest legit grajkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszxze jedno @january

dopiero teraz doczytałem na ogólnym ze mój atak w minuty Clexa zamieniłeś w atak osobisty. 
fajny z Ciebie uczestnik gry. Pogratulować. 

Ja połączyłem pewne fakty ze mamy inklinacje do pisania o swoich bez obrazy Ciebie jako fana nba  a widzę ze wybrałeś drogę otwartego podważenia moich kompetencji w ocenie graczy i zarzuciłes nieogladania nba. 

Przyznam się szczerze ze cześć meczy nagrywam z cyfry i dopiero teraz siadam do Boston Lakers. 

Po prostu nie zawsze mam czas aby zdarzyć wszystko ogarnąć. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Minus gry w BeGM. Nic nie można napisać na ogólnym, bo zlatują się pieniacze. Dillon Brooks jest bezpardonowo atakowany przez polishlamę czy dannygd i palce świerzbią by odpisać, ale wiesz, że zaraz padną komentarze o BeClown.

W styczniu - 21,6 pts, 45,3% za trzy przy ponad 8 próbach na mecz i świetne net rankingi. Ale oczywiście całą atencje zbiera Morant.

Inna sprawa, że mógłbyś Jasiek zachwycać się też innymi graczami niż swoi właśni. Kiedyś Theis, Nwaba. Zamiast o Claxtonie, zrobić wpis o Alec Burksie, który zdrowy jest legit grajkiem.

Nie zagladam do kazdego tematu w dziale NBA, ale to ze ktos go nie ceni, nie oznacza, ze wszyscy GMowie maja takie same zdanie.

Brooks w Oregon byl fajnym 2way swingmanem, w jego w ostatnin roku gral Tylerem Dorseyem(wybralem go w tej grze pod koniec 2 rundy albo na 2way, nie pamietam dokladnie), Jordanem Bellem(bym najlepszym help defenderem w tamtym sezonie) i Chrisem Boucherem z Toronto. Rzadko sie zdarza zeby az 4 gosci z jednej druzyny poszlo do NBA w podobnym czasie, z uniwerku, ktory nie jest Duke czy Kentucky. Poza tym przegrali  w polfinale turnieju 1punktem z North Carolina.

Juz wtedy Brooks dal sie poznac jako wszechstronny swingman, ktory odnajduje sie w nowoczesniej ofensywie( Oregon Altmana), ma wysokie bbal iq, gra z duzym effortem(tego sie nie da nauczyc, ale scouci na to mocno zwracaja uwage) i potrafi zdobywac punkty z dystansu, midrange i  z pod kosza. Problem byl z atletyzmem w stosunku do poziomu NBA oraz to ze nie podpadal pod schemat 3&D, bo byl zbyt niski, mial krotkie łapy i byl zbyt wolny na nogach zeby bronic nizszych i czy wyzszych od siebie. Wydawalo sie, ze bedzie jednowymiarowy na poziomie NBA. Suma sumarum to byl material na dobrego 2nd roundera.

Cieszy mnie to jak wypada w Memphis, gdzie jego scoring jak widac jest bardzo potrzebny. Obejrzalem wiele meczow Brooksa w Oregon i jeden w tym sezonie w Memphis. 
 

Z doswiadczenia przy ocenie mlodych w NBA czy NCAA konieczny jest eye test, bo same staty bez odpowiedniego podparcia niewiele tu daja. Ingram przeciez przez pierwsze 2 lata w statch wygladal fatalnie, ale jak ktos mecz po meczu go ogladal jak January to widzial w nim talent i potencjal.

Podsumowujac, ta gra to nie jest opinia 2 czy 3 userow, wiec licze ze tu zostaniesz. 

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Minus gry w BeGM. Nic nie można napisać na ogólnym, bo zlatują się pieniacze. Dillon Brooks jest bezpardonowo atakowany przez polishlamę czy dannygd i palce świerzbią by odpisać, ale wiesz, że zaraz padną komentarze o BeClown.

W styczniu - 21,6 pts, 45,3% za trzy przy ponad 8 próbach na mecz i świetne net rankingi. Ale oczywiście całą atencje zbiera Morant.

ot, nie lubię typa, nie jestem fanem jego talentu jak jak np. Hollinger, ale za ostatni okres powinien być względnie chwalony (to faul ratio to jakiś żart), ot od powrotu Morant i Clarke'a oraz wrzucenia do rotacji Meltona wszystko zaskoczyło, to co dziwić się, że to łatwiej połączyć. Nie mniej jak o nim ostatnio pisałem na fb to napisałem jak jest

zresztą Ty na każdym kroku deprecjonujesz tak świetnego rolesa jakim jest Melton, nie wiem czy celowo, czy dlaczego, to i ja się za  Brooksem wstawiać nie będę, chociaż nie mam problemu z obroną graczy, których nie lubię

Cytat

Warto również zatrzymać się przy Dillonie Brooksie. Gdy rzuca przynajmniej 20 punktów zespół nie przegrał jeszcze meczu. W styczniu to on był najlepiej punktującym zawodnikiem i notował 19.6 punktu na mecz. Trafia na 38.5% zza łuku oraz dysponuje bardzo dobrą skutecznością z dwupunktowych pull-upów, rzucanych jako drugi kreator. Bardziej od zdobywanych punktów cieszy fakt, że rozwinął się jako podający i częściej znajduje dobrze ustawionych kolegów. Problematyczne w jego przypadku są z pewnością zbyt częste faule (6.4 na 100 posiadań), ale ostatecznie obok Jae Crowdera jest najlepszym obwodowym obrońcą zespołu. Po sezonie zostanie Dilon zastrzeżonym wolnym agentem, a graczem o tym profilu może być zainteresowanych wiele zespołów.

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiek ale Ty jesteś lajza :D 

Cianalem bekę z Ciebie :P opis dałem przecież na koniec :P to, ze nie był tak rozbudowany jak Twój, cóż, ja nie mam problemu z napisaniem ze nie jestem w tym temacie tak dobry jak Ty, stad dziwie się czemu Ty się boisz napisać o sobie ze jesteś c***owym GM :) bawimy się w zarządzanie zespołem a nie pisanie rozprawek koszykarskich :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, january napisał:

To dalej nie jest opis łajzo:)

A tam. Wyjąć z mojego teamu LeBrona i dalej bym Cię pojechał :P Zresztą liczę, że to przetrwa jeszcze długie lata i zobaczymy jak to się potoczy :D Umiejętności okradania masz na pewno świetne i ludzie się pewnie znów nabiorą na Qcina pośrednika ;* 

Brawo, właśnie napisałeś ze DAR-Ingram-Butler-Olynyk to lepszy zespół niż Lillard-Booker-Tatum-Drummond, brawo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, january napisał:

 

Ja będę pisał o kim chcę i gdzie chcę. O Claxtonie mogłem napisać tu, mogłem w temacie Nets. Nie widzę żadnego problemu, poza durną reakcją innego uczestnika naszej gry, który postanowił se tam wjechać "beGM". Ostatnio po uszach dostał słusznie za taką akcję (+ manipulowanie ostre zmianą cytatu) dostał fluber, dziś ignazz i tyle.

Mozesz pisac gdzie chcesz i o kim chcesz ale nie dziw sie ze mamy beke z tego ze wpadasz do begm power ranking napisac ze claxton jest zajebisty, za chwile do dzialu inne z komentowaniem na zywo ze claxton jest zajebisty, do dzialu z nets ze claxton jest zajebisty i jeszcze do trading block wrzucic ze bruce brown jest na trading blocku bo nietykalni sa tylko ludzie dajacy zajebiste value np. Claxton:) zwlaszcza ze mozna od reki wymienic sporo graczy ktorzy w 2 polowie sezonu potrafia wygladac zajebiscie tylko dlatego ze nie sa zmeczeni jak ci co graja na okraglo od poczatku sezonu i dzieki tej swiezosci wygladaja na znacznie lepszych niz sa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.