Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

jedno co to brak extension, zawsze do przodu względem rl

ja mam Powella chyba w 4 ligach roto, w tym w jednej gdzie mam -14 meczów na pozycji C, bo mi się 3 pozostałych wysypało a nikt nie chciał mi po normalnej cenie oddać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiek ty chyba tracisz kontakt z rzeczywistością. Strasznie Ciebie dotknęło proste dopisanie przeze mnie uwaga uwaga słowa „beGM” ( o ile kojarzę to nazwa gry a nie obraza czy przekleństwo ) ale twoja wycieczka osobista ze „się nie znam / meczów nie oglądam / czytam i wklejam tylko b-b „ to już jest ok. 
napinasz się tam gdzie nie trzeba. 
a po wykładzie panie Profesorze jeszcze w sumie robisz obraźliwy odnośnik do innego GM. 
resume:
jest w naszej grze wielu skromnych chłopaków ogarniających grę niejako z drugiego rzędu nie wchodząc w kłótnie lub pojawiający się tylko gdy trzeba / są zmieniający się Radni oraz Eld ktory na dziś próbuje poprawić mechanikę gry najbardziej / jest osobowość skutecznego handlarza w postaci mrQ/ jest nasz orator czystej próby Fluber /w moim przypadku jest wiara w graczy których się nie lubi lub poprzez wrzucenie cyklicznego komunikatu typu Bertans bawi się świetnie ( jak gra dobrze oczyeisvie) bawię się ta gra i jest twoja Osoba która ma już za sobą dosyć kontrowersyjne zabawy z kalendarzem / tworzeniem tierow co rok z innym kryterium przypadkowo służącym interesom lakers ale przede wszystkim uważasz się za najlepszego speca od NCAA - w ocenie danej osoby ważne jest nie jak siebie widzisz tylko jak Ciebie odbierają inni. 
co lepsze wielu tu GM obiecałeś zniknięcie na jakiś czas po czym chyba robisz eskalację konfliktów przez taki pouczający ton. 
moze się mylę ale moim zdaniem mój dopisek „beGM” żartobliwy bo tyczy się młodego gracza którego „przypadkiem” masz ale który zagrał świetne 32 minuty 2 ostatnich spotkań to inny kaliber niż twoja krytyka mojej osoby personalnie. Pal licho ze tak napisałeś. Dziwie się ze teraz nie widzisz tej drobnej różnicy w zachowaniu dalej będąc egocentrykiem. W sumie nie pamietam kiedy zmieniłeś zdanie gdy ktoś Ciebie przekonywał ze jest inaczej. Może być to niepokojące. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, LONGER01 napisał:

I tak warto było sprowadzić Powella, pięknie grał gdy nie było Siakama. Praktycznie cały sezon gram w dziewicioosobowej rotacji więc jeśli nikt więcej się nie połamie na dłużej niż day to day to zmian nie będzie

Powrót Jonasa do domu, jednego z ulubieńców publiczności z Toronto, mógłby podbić słabe notowania twojego klubu pod względem kultury organizacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.