Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, bogans2 napisał:

Same spuszczenie Wooda i Haywarda bardzo spoko ale moze lepiej by na tym wyszedl gdyby spuscil tylko jednego i zachowal choc jeden 1st? bucks i tak lepszej oferty by nie dostali. Too late

Edwards + 2 picki to raczej max co tu powinno iść, Bux byli pod ścianą, a dostali zwrot jakby przebierali w ofertach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Bardzo dobry ruch Grizzlies, po ostatnich PO u nas wiadomo, że można mieć tu totalne gówno w s5, byleby mieć najlepszego grajka RL PO, więc decyzja w 100% uzasadniona by uderzyć po Giannisa, który ma szansę najlepszym zawodnikiem PO w RL być i można zrobić z dupy tytuł. Brawo kuba!

jaki odmieniony, świeżuteńki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej całej wymianie z tego co tu przeczytałem najbardziej podoba mi się ta pewność przy hot take’ach typu „X + 2 picki maks”, „ lepszej oferty nie było” „ „zwrot jakby przebierał w ofertach” „był pod ściana i coś tam” 

Qrde siedzicie na moim PM’e i komie ze to wiecie ? 8-) 

7 godzin temu, Qcin_69 napisał:

Kumam Twój entuzjazm bo i tak tanio pozyskales top2 ligi

 

3 godziny temu, Qcin_69 napisał:

Ten deal jest bardzo kiepski dla Memphis, które chyba za bardzo się podpaliło magia nazwiska Giannisa

Co tutaj się podziało przez te 4 godziny ? :) 

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qcin :D

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Za to absolutnie nie zdziwił mnie Hay w Pels, zastanawiałem się co to za trzeci Muszkieter w Dumie NO, myślałem, że jakiś kasztan, a to tylko kolejny z platynową kartą Medicover, pewne rzeczy muszą pozostać bez zmian

Ten misia wygrał na jednym Jokicu, którego dostał na początku gry i będzie teraz szpanował. Idi na c***! xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, january napisał:

Z drugiej strony, kuba chyba nie chlał tyle z spółdzielnią, a wolves wszystkie swoje ruchy transferowe, głosowania (a mają kilka głosów) i narracje (tu też od razu błyskawiczny trade-request narrację zaczęli) robią pod deal pod Giannisa. Więc może nie być tak łatwo. Czyli jednak brawo evitacre!

Niestety w dealu była klauzula: no trade to Wolves:(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Nie prawda, wydymał tez Qcina na brunsonie. 

sam się wydymalem tbh xd 

 

1 godzinę temu, kuba2419 napisał:

Niestety w dealu była klauzula: no trade to Wolves:(

 

luzik, przez myśl mi nie przeszło żeby po niego uderzać do Ciebie, patrząc po dotychczasowych Twoich ruchach dostalbys złote jajo to byś odrzucił, dostalbys gowno to byś wrócił z pełnymi ustami- ja gowna nie lubię rozdawać- to mnie różni od tych co krzyczą o Spółdzielni - zawsze gram w otwarte karty 

 

3 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Nie jestem co do tego przekonany. Na dziś ciężko znaleźć wielu lepiej zapowiadających się grajków niż Edwards, skoro Blazers celują w 4-5 picków + coś za 50letniego Lillarda, to tutaj Kuba oddał chyba zbyt wiele, sam Sochan przy tym jak szybko się rozwija realnie mógłby kosztować koło 2x1st, skoro za takiego Goberta czy Mitchella szły takie paczki, to jeśli wycenimy to realnie na tu i teraz Giannis kosztował Memphis około 8 x 1st i 3x 2nd picków to wygląda na value Giannisa chwilę po mistrzostwie, a nie po takich słabych PO naznaczonymi urazami. Może się mylę, ale coś mi się wydaje, że prime Antka zbiliża sie ku końcowi, a tutaj na tą chwilę nie ma kompletnie nic czym można by go obudować, Hay oddany za free, Wood też spuszczony (to akurat dobrze), na dobrą sprawę Giannis nie ma obok siebie gracza top50, a to nie jest tak, że teraz w następnych rundach FA wszyscy będą lecieć do Mem z klucza, nie ma już za bardzo picków, nie ma też żadnych innych klasowych assetów, nie rozumiem tego ruchu, Grizz mieli bardzo przyjemny skład pod budowanie, teraz mają Giannisa i kilku spoko rolsów. Nie było przypadku, że Bux tak długo sprzedawali Antka, po prostu nikt nie chciał przepłacić, Evi ma farta, że w końcu ktoś się taki znalazł.

Za to absolutnie nie zdziwił mnie Hay w Pels, zastanawiałem się co to za trzeci Muszkieter w Dumie NO, myślałem, że jakiś kasztan, a to tylko kolejny z platynową kartą Medicover, pewne rzeczy muszą pozostać bez zmian ;)

 

 

tl:dr 

 

2 godziny temu, evitacre napisał:

W tej całej wymianie z tego co tu przeczytałem najbardziej podoba mi się ta pewność przy hot take’ach typu „X + 2 picki maks”, „ lepszej oferty nie było” „ „zwrot jakby przebierał w ofertach” „był pod ściana i coś tam” 

Qrde siedzicie na moim PM’e i komie ze to wiecie ? 8-) 

 

Co tutaj się podziało przez te 4 godziny ? :) 

yep, pozyskanie Giannisa imo dalej jest ok, pisałem wyżej, jak cytujesz to w całości, bez wyrwanego kontekstu.

Super deal dla Ciebie - dobry dla Kuby- o ile będzie handlował umiejętnie ( w co nie wierze) Giannisem- nie robiąc tego jest to c***owy deal dla niego

 

2 godziny temu, mac napisał:

Macs i Sota to to samo

Sota więcej niż rodzina 

 

2 godziny temu, january napisał:

Z drugiej strony, kuba chyba nie chlał tyle z spółdzielnią, a wolves wszystkie swoje ruchy transferowe, głosowania (a mają kilka głosów) i narracje (tu też od razu błyskawiczny trade-request narrację zaczęli) robią pod deal pod Giannisa. Więc może nie być tak łatwo. Czyli jednak brawo evitacre!

Nie

 

2 godziny temu, january napisał:

Bardzo dobry ruch Grizzlies, po ostatnich PO u nas wiadomo, że można mieć tu totalne gówno w s5, byleby mieć najlepszego grajka RL PO, więc decyzja w 100% uzasadniona by uderzyć po Giannisa, który ma szansę najlepszym zawodnikiem PO w RL być i można zrobić z dupy tytuł. Brawo kuba!

piękny pstryczek w stronę Nuggets- popieram, ale są tacy co tego nie wychwycili i otworzyli japke mimo ze na nich splunales - piękne, w moim stylu, propsuje

 

2 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

oj przestań, Cambus przecież ja Ci kibicuje jak mało komu, Hay fajny pickup tylko musi być zdrowy

Ktoś mnie zapytał na priv- kogo pozyskał Camby ze się tak wozi- moja odpowiedz - pewnie jakiegoś kasztana typu DeRozan - zobaczyłem Hayward - i cóż, zaskoczony specjalnie nie byłem

///

a teraz śmiało, atakujcie człowieka z przyszłości 

NIEDOJDY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Qcin_69 napisał:

Super deal dla Ciebie - dobry dla Kuby- o ile będzie handlował umiejętnie ( w co nie wierze) Giannisem- nie robiąc tego jest to c***owy deal dla niego

Bardzo ciężko będzie dostać coś lepszego niż sam oddał, a nawet gdy mu się to uda zostanie bez swoich niechronionych picków w miejscu w którym był przed wymianą. Oczywiście nie życzę aby tak się stało, ale ciężko tu o większy optymizm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Bardzo ciężko będzie dostać coś lepszego niż sam oddał, a nawet gdy mu się to uda zostanie bez swoich niechronionych picków w miejscu w którym był przed wymianą. Oczywiście nie życzę aby tak się stało, ale ciężko tu o większy optymizm.

nie będzie aż tak ciężko jak mówisz, starczy ruszyć głowa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Reikai napisał:

Paul George juz nagrywa podcast o tym, ze czeka w blokach startowych do wymiany :D

to co byłbyś gotów oddać skoro PG byłby z miejsca Twoim najlepszym graczem? 

Ingrama nie chce, Lavina nie chcieli nawet tankerzy- co dalej będziesz hojrakowal i smieszkowal? 

Sprawdzam

Blef

Nara,

jestes goły 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

to co byłbyś gotów oddać skoro PG byłby z miejsca Twoim najlepszym graczem? 

Ingrama nie chce, Lavina nie chcieli nawet tankerzy- co dalej będziesz hojrakowal i smieszkowal? 

Sprawdzam

Blef

Nara,

jestes goły 

Za Georga z tym kontraktem?

No tak z dwie paczki maczug może i lm niebieskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał:

Za Georga z tym kontraktem?

No tak z dwie paczki maczug może i lm niebieskie.

taki kontrakt jak George zaraz będzie miał ~Wiggins

Zapisz sobie te docinki, poczytujesz je na koniec przyszłego sezonu, gdy PG będzie świętować drugi tytuł w barwach Wolves, będziesz miał okazje wysłać mu pocztówkę z gratulacjami z pstrągami z Lake Merced po odpadnięciu w playinach/1r PO 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

taki kontrakt jak George zaraz będzie miał ~Wiggins

Zapisz sobie te docinki, poczytujesz je na koniec przyszłego sezonu, gdy PG będzie świętować drugi tytuł w barwach Wolves, będziesz miał okazje wysłać mu pocztówkę z gratulacjami z pstrągami z Lake Merced po odpadnięciu w playinach/1r PO 

Wiggins nie będzie zarabiał 55 mln za sezon, a przynajmniej oferty u nas w 1 turze na to nie wskazują.

Pocztówkę Georgowi oczywiście z przyjemnością wyślę, wszak nabrałem sympatii do chlopa przez jego podcasty, tylko chyba mogę mieć problem z ustaleniem jego adresu, nie wiem czy znowu nie zostanie gdzieś pognany DHLem 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał:

Wiggins nie będzie zarabiał 55 mln za sezon, a przynajmniej oferty u nas w 1 turze na to nie wskazują.

Pocztówkę Georgowi oczywiście z przyjemnością wyślę, wszak nabrałem sympatii do chlopa przez jego podcasty, tylko chyba mogę mieć problem z ustaleniem jego adresu, nie wiem czy znowu nie zostanie gdzieś pognany DHLem 😕

nie martw się, Sota nie handluje swoimi legendami jeśli nie jest zmuszona przez jakiś c***osystem finansowy.

Finanse uporządkowane, Legendy zostają, ale faaaaaakt, lepiej się przypierdalac z wszechstronnie do Minnesoty, a hołubić Lakersow i im współczuć ze musieli rozbić drużynę - chlip chlip- 

Minnesota obiecała utrzymać Booker-Tatum po wsze czasy i to czyni, mimo ze musiała poświecić Lamelo, ukochanego syna- obiecał odzyskać Georga i to zrobiła, mimo ze przepłaciła.

Jebac

Sota więcej niż klub, więcej niż rodzina

Sota to Idea

Kluby upadaja

Rodziny umieraja

Idee trwają wiecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, ernie9005 napisał:

Jalen Johnson mi sie przyda jako drugi obok Keyonte Johnsona back up dla Cama Johnsona.

może i tak, ale chyba powinieneś wyciągnąć ciut więcej za gracza pokroju Powella, @fluber się zbroi pod pick Knicks i znowu udaje mu się to robić minimalnym kosztem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.