Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, ignazz napisał:

To nie simka ;)

Ktoś pomylił gry 

@LAF masz tablice ogłoszeń. Może jakbyś dał ogłoszenie ze za cash wrzucasz 2rd może byś ugrał więcej?

No tak, january za 4 mln kupował jeden pick 2nd z dwa lata temu , juz to mówiłem lafowi rok temu, przy okazji jego dealu z @Reikai ale jak widać Bartek ma krótka pamięć ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LAF to nie chodzi o to czy robisz dobry czy zły trade, bo to jest kwestia opinii.

Chodzi o to by komunikować innym o tym, że chcesz coś sprzedać. Gwarantuję Ci, że gdybyś napisał ogłoszenie to byś dostał lepszy zwrot. Przynajmniej ja bym się pewnie skusił. Rynek weryfikuje ceny. Jakby nikt się nie zgłosił to miałbyś przynajmniej czyste sumienie.

To wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdumiewasz mnie ze nie rozumiesz co chcemy przekazać. A już argument ze miało to być w multiway nie wiem co ma znaczyć? 
Oczywiście ze dla Ciebie może to jest kosmetyka. Ale jsk pisze Tecu tu nie chodzi o liczenie dolara tylko o modus operandii który Tobie by mógł posłużyć in plus. Pogorszenia by nie przyniosło. 
To tak jakbyś będąc na bajecznych wakacjach kupując egzotyczny owoc nie zapytał o rabat. Nic to nie kosztuje. I tu nie ma nic do tego ze byś mówił ze to wakacje, ze pan był miły czy ze byliście na straganie z kolegami. Warto pytać. A rada nie jest obraźliwa bo chodzi o to abyś zjadł dużo owoców. A widzę ze kręcisz się w towarzystwie gdzie chodzi o to żeby ktoś zjadł twoje owoce. Nie idź ta droga. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LAF napisał:

bo któraś z protekcji napewno się nie zrealizuje.
 

Moze tak, moze nie.

Fakt - top2-3 tego draftu za 8 pick i za future 1st z protekcja to imo bardzo dobry deal Knicks.
 

 

Teraz, Tecu napisał:

Myślę, że dla obydwu stron. @Principe chyba nie był przekonany, wartość brał i ją rozmienił. Ja też nie jestem przekonany co do Millera, choć oczywiście może być różnie.

Oczywiscie, nie sugeruje ze to byla zla wymiana dla Celtics. Ja bym Millera nie oddawal osobiscie, ale Hendricks wyglada legitnie do takiego zespolu jak nasi Celtics. Dobra wymiana dla obu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.