Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Sylvinho. napisał:

Rozumiem o co chodzi ale jak dla mnie George jest dość łagodnie mówiąc zniesmaczony, że jego ziomek, z którym miał zdobyć tytuł został wymieniony.

A nie cieszy się, że będzie miał z kim pograć?

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

no powiem szczerze ze wymienić Randla na Leonarda to majstersztyk, gratuluje @bogans2 

Ale którego? Tego co gra czy tego co nie gra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

Ta?

A w realu tak bardzo mało prawdopodobne jest, że Ayton nigdzie nie odejdzie?

Nie wiem czy odejdzie, bo dwa dni temu znowu darli na siebie mordy z Montym na lawce :] no i on zostal przez Suns wyrownany bardziej po to, zeby nie stracic go za darmo niz dlatego ze go tak szanuja. Troche jednak inna sytuacja.~

Tu mamy budowane core w lato, dwa podpisy ktore zakladalem sa na lata, Bulls oddajacy Lamelo by isc w fajny core George - Kawhi - Ayton. Po czym zostaje to rozwalone nie do konca wiem dlaczego, tzn czaje chec poszerzenia rotacji, ale nie wiem czy zwyczajnie nie za wczesnie taki ruch, bo nie dales im nawet pograc i zobaczyc na co ich stac razem, biorac za to zwrot ktory jest niby fajny, ale jednoczesnie bardzo streaky. 

Ale ogolnie tak jak mowie, mam na razie WTFi moze zmienie zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pablo81 napisał:

A nie cieszy się, że będzie miał z kim pograć?

Ale którego? Tego co gra czy tego co nie gra?

Według mnie w NBA relacje między zawodnikami są ważne, szczególnie, że głównym argumentem na przedłużenie umowy w realu przez George’a była obecność Leonarda w zespole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Qcin_69 napisał:

no powiem szczerze ze wymienić Randla na Leonarda to majstersztyk, gratuluje @bogans2 

Nom OKC wygryw mocno tutaj. Jeszcze z Shaiem on tak fituje ze o ja pi****le, do tego pozbyl sie chlop tloku na PF z Draymondem.

Shai Wagner Kawhi Draymond Capela huh.

Plus w pizdu gotowki na 24/25.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

Ayton w rl nie może być użytym argumentem w obronie oddawania gracza podpisanego na maxa. Tak jak wyżej. To było taktyczne wyrównanie aby handlować dalej a nie podpis z wizja zespołu. 

I co w związku z tym?

Mój pierwszy oddane maxy. Jak patrzę ile Spurs robili wymian kilka sezonów temu, to nawet ci simkowi nie mają podjazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.