Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

Tangiers chyba ma jakiesnhaki na człowieka morza że ten tak walczy o polepszenie picku dla tangiersa ;)

No ja też tego nie rozumiem, wiem ze Knicks celują w za jakieś 3 lata ale i tak takie wejście do play in by im bardziej pomogło przez finanse niż te picki które zgarnął w tym okienku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

No ja też tego nie rozumiem, wiem ze Knicks celują w za jakieś 3 lata ale i tak takie wejście do play in by im bardziej pomogło przez finanse niż te picki które zgarnął w tym okienku. 

Jednak ten ruch z holmesem może się w przyszłości mocno opłacić, bo jestem fanem Richauna i wierze ze się w przyszłym sezonie odbuduje (oby poza Kings) 

 

@kolader coś mocno przegapił sell high moment holmesa, latem chyba odrzucił 1st rounder i fillery ode mnie z tego co pamietam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

 

@kolader coś mocno przegapił sell high moment holmesa, latem chyba odrzucił 1st rounder i fillery ode mnie z tego co pamietam :)

Pewnie chciał dostać cokolwiek, bo problemy z plecami u centra przed trzydziestką to poważny red alert, zwłaszcza kiedy przekłada się na taki spadek formy jak w przypadku Holmesa. Cena dla Knicks niewielka w każdym razie, warto zaryzykować zwłaszcza jak nie grasz już o nic w tym sezonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie chce mi się tego komentować. No ale tak to jest jak głos zabiera gm co jego największym sukcesem jest minimum dla pata canughtona. 

Knicks oczywiście maja lepszy zespół od hornets i wchodzą do playin. 

Chyba ze nagle westbrook przestanie być dennisem smithem jr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie u nas trudno dostawać dobre zwroty i wydaje mi się ze dużo mniej się przestrzeliwujemy. Zagadka jest dla mnie największa tej gry skuteczność w szybkiej wymianie najważniejszych graczy przez Qcina. Owszem modus operandi to same ze robi to zawsze z „nowymi” GM ale jest to dla mnie niezwykle ze większość z tych deali nie stara się na sprawdzenie przez druga stronę realnej wartości alternatywnej oferty o bardzo szerokim pójściu w rynek nie wspominając. Tu nie można odmówić talentu bigQ ze robi to od lat tak samo. Albo masowo spina multiwaya i przesuwając nieznane dla ogółu obrazy całościowo kosi picki albo atakuje bardzo skuteczne nowych. Te zabawy z pickem człowieka to niewinna igraszka choć śmierdzi dogadaniem. 

Mobley za to jest już rzeźnikiem wybornym 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

 

Knicks oczywiście maja lepszy zespół od hornets i wchodzą do playin. 

No ale niby jak? Miałeś gorszy bilans w poprzednim trymestrze i jeszcze się oslabileś.

Wybrałeś picki i przyszłość, spoko, ale nie licz na jakieś cuda, zwłaszcza że sporo gm-ow powinno jeszcze cofnąć Ci w 3T parę winow za grającego od dwóch trymestrow Simmonsa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

No ale niby jak? Miałeś gorszy bilans w poprzednim trymestrze i jeszcze się oslabileś.

Wybrałeś picki i przyszłość, spoko, ale nie licz na jakieś cuda, zwłaszcza że sporo gm-ow powinno jeszcze cofnąć Ci w 3T parę winow za grającego od dwóch trymestrow Simmonsa. 

Bo nie zabrałem głosu i poszła za pewne twoja narracja. A drużyna nie jest słabsza. Osman i beasley nie miel jakiś spoko trymestrze. Spokojnie ja wiem, co knujesz. Ja natomiast spokojnie czekam. Nie jesteś godzien rozmowy. Teraz na sekundę jedynkę  zszedłem z piętra goata. Do zobaczenia za półtora miesiąca 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, ignazz napisał:

Ogólnie u nas trudno dostawać dobre zwroty i wydaje mi się ze dużo mniej się przestrzeliwujemy. Zagadka jest dla mnie największa tej gry skuteczność w szybkiej wymianie najważniejszych graczy przez Qcina. Owszem modus operandi to same ze robi to zawsze z „nowymi” GM ale jest to dla mnie niezwykle ze większość z tych deali nie stara się na sprawdzenie przez druga stronę realnej wartości alternatywnej oferty o bardzo szerokim pójściu w rynek nie wspominając. Tu nie można odmówić talentu bigQ ze robi to od lat tak samo. Albo masowo spina multiwaya i przesuwając nieznane dla ogółu obrazy całościowo kosi picki albo atakuje bardzo skuteczne nowych. Te zabawy z pickem człowieka to niewinna igraszka choć śmierdzi dogadaniem. 

Mobley za to jest już rzeźnikiem wybornym 

Lamelo był na błocku przecież, myśle ze George i Ayton za Lamelo to jest gruba przeplata z mojej strony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Jednak ten ruch z holmesem może się w przyszłości mocno opłacić, bo jestem fanem Richauna i wierze ze się w przyszłym sezonie odbuduje (oby poza Kings) 

 

@kolader coś mocno przegapił sell high moment holmesa, latem chyba odrzucił 1st rounder i fillery ode mnie z tego co pamietam :)

Bo liczylem na lepszy sezon w wykonaniu części moich podopiecznych. Ze nie wyszlo - trudno. Holmesa nie chciałem oddawać w ogole, niemniej wsparłem sąsiada zza miedzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.