Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, cvbe napisał:

Ja nawet w Twoim głosowaniu przegrałem z nimi o Noela, więc wiesz... Warriors dałeś na 2 a mnie na 5 mimo takich samych ofert :)

zaorane, wiadomo o co mu chodzi.

tylko i wylacznie zeby ujebac sote.

Roznice miedzy SOTA a LAL jest taka, ze Sota potrafi przyznac, ze jest taka sama, a tamci sie kreuja na jakis stosujacych kulturale, morale czy inne nie wiadomo co.

W przypadku PGeorga jeszcze rozmumiem, byl kluczowy dla naszego tytulu, dobrze fituje i zostal wymieniony za mlodszego ale gorszego gracza.

Co jednak nie tak z Lilardem, co byl krotko nic nie osiagnal, slabo fitowal i zostal wymieniony na ROWNORZEDNEGO gracza duzo lepiej fitujacego?

Nie pamietam nawet kto z drugiej strony wymienial PGeorga, ale czy widzici by o nich january cos pisal jak to go potraktowali ?

A chyba PGeorge zmienial nie jeden klub.

4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

i to polaka patriote!!!!!!

No to jest ciekawe fakt ktory znalazles.

My jako Polacy powinnismy jednak sie wstawic za Brogdonem i banowac wszystko co zwiazane z lal.

Ale tu pewnie wiesz, rzadza agenci i maja w dupie nasz kraj i naszych obywateli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Batum dostał od Warriors ponad 6 milionów na sezon, a mimo to wyżej miałem Lakers.

Oferta dla Noela dopiero na czwartym miejscu, tylko przed minimum dla Bucks

Theis na trzecim miejscu. Heat karani za Brooksa ( przyszłe FA też ich to notabene czeka )

Patty Mills na ostatnim miejscu przy 6 podobnych ofertach

Lou Williams na trzecim, za Thunder i Rockets, takie same oferty.

U mnie Warriors byli karani równo.

Ruch Pablo uważam za ryzykowny i raczej słaby. Z drugiej strony dobrze, że wreszcie pojawia się jakiś GM chcący zaryzykować i zagrać o wynik na już. To szanuje i tu kultura organizacji Bulls pewnie z miejsca wskoczyła do TOP10 po latach słabizny.

Tak samo ryzykowny jak pójście po Walla i Blake czy jednak trochę mniej? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mac napisał:

 

No to jest ciekawe fakt ktory znalazles.

My jako Polacy powinnismy jednak sie wstawic za Brogdonem i banowac wszystko co zwiazane z lal.

Ale tu pewnie wiesz, rzadza agenci i maja w dupie nasz kraj i naszych obywateli.

no poki nie nauczymy sie byc podmiotem, to zawsze bedziemy przedmiotem.

mam nadzieje, ze wyciagniemy na wolnej agenturze wnioski wobec lakers.

a teraz wszystkie szable na poklad Kapitana @LeweBiodroSmoka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Batum dostał od Warriors ponad 6 milionów na sezon, a mimo to wyżej miałem Lakers.

Theis na trzecim miejscu. Heat karani za Brooksa ( przyszłe FA też ich to notabene czeka )

Czemu karzesz heat za Brooksa a Lakers za duzo gorsze traktowanie wiekszej ilosci graczy i to duzo wiekszego kalibru, tak z pamieci:

ingram, capela, russel ,brogdon, (wtedy chyba nie?).

Jak zwykle double standards, i to przez osoby co sie wlasnie niby kreuja na tych je nie stosujace.

jim-carrey-puke.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, january napisał:

O, widzisz. Jak w poście wyżej - trzeba będzie przed FA poprosić Cambyego o czarną listę organizacji, bo się potem człowiek aż myli przy tylu ofertach :) 

To wystarczy zrobić listę klubów, które zasługują na szacunek, bo większość i tak się skurwiła.

Rozsprzedanie klubów półdarmo za assety, hardtankerzy, oszukiwanie 2nd rounderowców z umowami, oddawanie gwiazd.

Kluby, które zasługują na szacunek można policzyć na palach jednej ręki.

Ale tajna lista CambyGOATa notuje wszystko!

1 minutę temu, mac napisał:

Czemu karzesz heat za Brooksa a Lakers za duzo gorsze traktowanie wiekszej ilosci graczy i to duzo wiekszego kalibru, tak z pamieci:

ingram, capela, russel ,brogdon, (wtedy chyba nie?).

Lol. Jak niby te cztery nazwiska mają się do Brooksa?

Dillon Brooks w RL zarobił już 27 mln. U Nas 5. Widzisz różnicę czy po prostu przyznasz się do kolesiostwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

To wystarczy zrobić listę klubów, które zasługują na szacunek, bo większość i tak się skurwiła.

Rozsprzedanie klubów półdarmo za assety, hardtankerzy, oszukiwanie 2nd rounderowców z umowami, oddawanie gwiazd.

Kluby, które zasługują na szacunek można policzyć na palach jednej ręki.

Ale tajna lista CambyGOATa notuje wszystko!

W ciągu 5 lat jako jedyny z Alonzo tego z tej listy nie zrobiłem mam nadzieje ze odnotowałeś 😛

 

a sorry, Alonzo ma Immanuela Quickley na sumieniu ;]

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Lol. Jak niby te cztery nazwiska mają się do Brooksa?

Dillon Brooks w RL zarobił już 27 mln. U Nas 5. Widzisz różnicę czy po prostu przyznasz się do kolesiostwa?

Nie wiem co to ma do rzeczy, bo widze że masz sobie jakies wlasne kryteria.

Jednak skoro tak, to wsomniany Batum.

A ile w RL zarobił Batum w tym roku?

(mam nadzieję że liczysz kontrakt charlotte)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, cvbe napisał:

Nie dopisałem "prawie" :( Mavs i Wolves mają PRAWIE wszystkie talenty a Knicks mają jeden :D

no i najwiekszy. a to dosc znamienne znaczenie

i nie wiem czemu do grupy nie zaliczasz simmonsa

pamiec widze krotka

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, człowiek...morza napisał:

wielki problem ligi jest taki, ze w zasadzie trzy druzyny zmonopolizowaly czolowych grajkow przyszlosci.

knicks, mavs, wolves.

ciezko bedzie przebic ten mur.

Lol, widzę że niektórzy tutaj ostro lecą na jakiś dopalaczach xD co takie mavs posiada oprócz Tre? Ziona któremu bliżej do boosta niż allstara 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoja droga już widze jak George po zdobyciu Misia i leczenia kontuzji 1/2 reszty czasu woła o pomstę do nieba bo go przenieśli do Chicago z Minnesoty

wprawdzie Kanye równy chłop ale do policjantki z Fargo pewnie miał spory sentynent

no i bardzo lubił jak mu jaja do dna jeziora przymarzały

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pablo81 napisał:

Hornets po prostu mają sporo lepszy bilans bez Lamelo niż z nim.

No, z nim 28-30, bez niego 4-3, po prostu przepaść :)

Godzinę temu, Pablo81 napisał:

A z takim poczciwym Haywardem Hornets są dużo lepsza drużyną. O Lamelo ciężko to powiedzieć

Ale wiesz, że Lamelo ma 20 lat i pogra jeszcze 10+ lat? Może nawet się poprawi, kto wie ;)

Godzinę temu, Pablo81 napisał:

Dodatkowo Lamelo poszły fg%, a jego mechanika rzutu jest dalej dość specyficzna

Lamelo zwiększył volume względem rookie year, fg% poszło w dół, ale mam nadzieję, że w 2022 nie muszę już nikomu tłumaczyć, że fg% nie jest najważniejsze, zwłaszcza, gdy 3p% i ft% poszło w górę, a ts% pozostał bez zmian. Ty go chyba po prostu nie lubisz, bo czepianie się mechaniki rzutu u gościa, który trafia >40% catch and shoot 3 oraz 87% FT w wieku 20 lat, to jest szukanie dziury w całym.

Godzinę temu, Pablo81 napisał:

Ja oddałem Allena tanio, Ty też. Wielu tu twierdzilo, że nie nadaje się do nowoczesnego basketu, a jest Allstarem. Nikt nie ma szklanej kuli.

Tylko ja i tak bym tego Allena nie utrzymał i go świadomie zamieniłem na ryzykownego prospecta, który akurat zaczyna pokazywać, że być może to był dobry ruch (tak, koniec śmichów z Poku, on właśnie wszedł na półkę niezłego gracza). Ty tymczasem rozmieniłeś Allena na drobne z czego Ci zostało late 1st z 2022, a kilka miechów później pozyskujesz gracza o podobnych umiejętnościach oddając potencjalny #1 w 2022. Dla mnie brakuje Ci konsekwencji i cierpliwości w budowie drużyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, karpik napisał:

 

Tylko ja i tak bym tego Allena nie utrzymał i go świadomie zamieniłem na ryzykownego prospecta, który akurat zaczyna pokazywać, że być może to był dobry ruch (tak, koniec śmichów z Poku, on właśnie wszedł na półkę niezłego gracza). Ty tymczasem rozmieniłeś Allena na drobne z czego Ci zostało late 1st z 2022, a kilka miechów później pozyskujesz gracza o podobnych umiejętnościach oddając potencjalny #1 w 2022. Dla mnie brakuje Ci konsekwencji i cierpliwości w budowie drużyny.

Jak oddawalem Allena to nie był na poziomie Aytona. Nie miałem wtedy szklanej kuli. Niektórzy przeceniają potencjał. Lamelo może będzie Superstarem, może skończy jak Biała czekolada, a może podzieli los Ziona. Co do bilansu Lamelo, to ciekawe, jak liczysz mecze, w których zagrał kilka minut.

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

 

@tangiers szacun za Barnesa!

Dziękuje przyjacielu za mile słowa, choć Crowder 3T ma już lepszy i pewnie za chwile zalozy pierscien. Winning bias moze sie liczyc przy glosowaniach. Jakkolwiek Barnes sieka w tym roku z tego co sprawdzalem ostatni raz ponad 48% za 3 z cornerow, co przy Luce/Middletonie/Brooksie powinno dac kilka zwyciestw.

Jutro wraca Dipo, Dragic juz wrocil. Miami nadal sa i beda team2beat na wschodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, tangiers napisał:

Dziękuje przyjacielu za mile słowa, choć Crowder 3T ma już lepszy i pewnie za chwile zalozy pierscien. Winning bias moze sie liczyc przy glosowaniach. Jakkolwiek Barnes sieka w tym roku z tego co sprawdzalem ostatni raz ponad 48% za 3 z cornerow, co przy Luce/Middletonie/Brooksie powinno dac kilka zwyciestw.

Jutro wraca Dipo, Dragic juz wrocil. Miami nadal sa i beda team2beat na wschodzie.

tez o nim myślałem jak pisałem po Crowdera xd 

małe niestety się kontrakty by nie spięło, Saric jest za tani!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.