Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Qcin_69 napisał:

 

ja tam jestem zadowolony z core, uzupełniano będą już tylko rookasami i vetami, teraz mogę spokojnie napisać, ze przez najbliższe kilka lat core będzie niezmienione :) Misja ukończona.

 

Qcin! Jesteś fabryką cytatów! 🤣🤣🤣🤣

The Office Lol GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Rzeczywiście umiecie budować mistrzowskie składy. …. U innych 

przecież my takich graczy jak January za 9 mln wyciągamy z gleague xd 

sorry ale tak wykurwistego core jak obecnie z 4 allstarami to nikt nie miał w tej grze xd

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Pablo81 napisał:

W dodatku pewne przedłużenia PG i KL.

Zobaczymy. Jak się pojawi perspektywa gry z wchodzącym w swój drugi kontrakt Garlandem, z wchodzącym w trzeci rok Cunninghamem to nie jest powiedziane, że Kawhi zostanie w Bulls obok George'a, który dawno po 30 ma i szereg kontuzji za sobą.

Pamiętaj, że to będzie 2023, a nie 2019... ;)

ps. Fajnie, że chociaż plan awaryjny się pojawił, tj. Tatum 2025 😄

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

LaMelo i future odległy 1st za Aytona i George'a to finalnie jest całkiem niezły ruch Bulls, gdy mają Leonarda dodatkowo.

Natomiast Sota wydymała już drugą uznaną w lidze gwiazdę w ciągu dwóch lat i pozbawiła się jakichkolwiek szans na przedłużenie Bookera i Tatuma, piękny longterm epic fail :D 

tatum pojdzie do knicks lub clippers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

LaMelo i future odległy 1st za Aytona i George'a to finalnie jest całkiem niezły ruch Bulls, gdy mają Leonarda dodatkowo.

Natomiast Sota wydymała już drugą uznaną w lidze gwiazdę w ciągu dwóch lat i pozbawiła się jakichkolwiek szans na przedłużenie Bookera i Tatuma, piękny longterm epic fail :D 

szybko zaczynasz te kampanie xd jest 2022 dopiero, serio 3 lata będziesz o tym pierdolil? xd

juz widzę jak się Booker z Tatumem obrazili ze sprowadziliśmy im idealnego rozgrywajacego xd 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Braveheart22 napisał:

Zobaczymy. Jak się pojawi perspektywa gry z wchodzącym w swój drugi kontrakt Garlandem, z wchodzącym w trzeci rok Cunninghamem to nie jest powiedziane, że Kawhi zostanie w Bulls obok George'a, który dawno po 30 ma i szereg kontuzji za sobą.

Pamiętaj, że to będzie 2023, a nie 2019... ;)

Nie ma szans, by gwiazda poszła do młodego core. Nie było takiego przypadku w RL NBA i na szczęście póki co udało się tego uniknąć w BeGM, chociaż było blisko by Butler poszedł do sophmore Doncica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Nie ma szans, by gwiazda poszła do młodego core. Nie było takiego przypadku w RL NBA i na szczęście póki co udało się tego uniknąć w BeGM, chociaż było blisko by Butler poszedł do sophmore Doncica.

a Lebron idący do Ingrama i Kuzmy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Return za Lamelo konkretny, ale juz sama decyzja dla mnie osobliwa. Troche nie docenia sie u nas mlodych i Lamelo juz jest borderline all starem o wyjatkowym profilu(creator, scorer, dobry size). Paul George lepszy nie bedzie, a Kawhi jest na tyle dwulicowy, ze zadnej gwarancji przedluzenia nie widze. Zazwyczaj bral to co bylo najlepsze na stole. Czy w 2023 roku Paul George na maxie i Ayton to jest najlepszy stolik, ciezko stwierdzic. Kluczem bedzie co sie stanie z tegorocznym 1st. 
 

btw. rzucanie franchise playerami jest u nas bekowe :) 

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Traktujesz swoje gwiazdy z all-nba jak mięso pod wymiany? Będziesz cierpieć, bo żadna gwiazda z all-nba żadnej umowy z Tobą już nigdy nie klepnie. Dla mnie to jeden z piękniejszych dealów w NBA, wielki fan Lakers Tatum wstępnie do mnie wpada w 2025.

Boże jakim Ty jesteś małym człowiekiem xd

Lamelo jest gwiazda byczku, grał nawet w tym roku w ASG :) 

George nie grał :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie Sota za oddawanie Lillard itd zawsze jest nisko w glosowaniach wolnych agenytow.  O czym Qcin doskonale wie, ale skrzetnie unikaja walki o FA. To raczej dobra metoda, bo zazwyczaj FA to najwiekszy sciem.

W tym roku do tego grona dochodza Knicks. 

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Zobaczymy. Jak się pojawi perspektywa gry z wchodzącym w swój drugi kontrakt Garlandem, z wchodzącym w trzeci rok Cunninghamem to nie jest powiedziane, że Kawhi zostanie w Bulls obok George'a, który dawno po 30 ma i szereg kontuzji za sobą.

Pamiętaj, że to będzie 2023, a nie 2019... ;)

Cade to jest narazie lata świetlne za Mobleyem ;)

A w realu wiemy kto do kogo dzwonił :)

14 minut temu, człowiek...morza napisał:

moj wczesny bet. za 2 lata Pablo znudza sie Bulls i bedzie potrzeba szukac nowego gm'a.

a sytuacje klubu nietrudno przewidziec

Przejmowałem Bulls:

Lonzo - Bridges - PJ Washington - Jabari Parker - Biyombo

Bez własnego piku.

Bulls teraz:

Sexton - PG - Kawhi - Jabari Smith -Ayton.

Jak nawet odejdę za dwa lata to fani Bulls będą płakać, łkać i tęsknić :)

Ale nie odejdę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.