Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

On obecnie wyglada bardzo dobrze i moim zdaniem nie ma niespodzianki ze akurat Miami gościa przytulili. To może być jedno z objawień sezonu po cichu liczę obok Reddisha. Gość rok temu idealnie wykorzystał dane szanse. Doceniam takich cichych gości. 

4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

mysle, ze gracz w typie brooksa byl najmniejsza potrzeba tej druzyny.

Moim zdaniem odwrotnie. Doncic ma teraz partnerów aby wykazać się w swoim czuciu gry. A to przecież druga linia i to bardzo bardzo tani gracz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

News: 2 days agoBrooks produced 24 points (10-15 FG, 4-8 3Pt), four assists, four rebounds and a blocked shot across 23 minutes in Thursday's 128-106 win over the Hawks.

Spin: Now a mainstay in the starting lineup, Brooks really turned things on in the Orland bubble, whee he averaged 20-1 points, 3.6 rebounds and 2.7 assists. He also played an average of 33.1 minutes per game in the nine-contest restart. The 2017 second-round pick is poised to have a breakout year alongside J

Gość jest na fali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, tangiers napisał:

January, CM pierwsi do krytyki ;) Niespodzianka. 

Dzisiaj jest CFB, jak odespie jutro to uzasadnie ten deal. 

Nie jestem przekonany czy Dilon miał minimalny kontrakt a wiesz co to oznacza?

@MarcusCamby? Ty go podpisywałeś.

14 minut temu, ignazz napisał:

Darowałem sobie jakiekolwiek zachwalanie obu sprzedanych graczy. Widocznie maja swoją wartość. I cieszę się ze obaj trafili do świetnie zarządzanych klubów. @tangiers @fluber dziękuje za rzeczowe negocjacje. 

Najlepsze jest to, że przez 1,5 miesiąca i to w zasadzie do mojego przedwczorajszego wkurwu, gdzie napisałeś "potwierdzaj z innymi, ja się zgadzam" a później zacząłeś rakiem chodzić to sam do nich przekonania nie miałeś. Jak mówiłem, że mają swoją wartość to nie wierzyłeś a później jeszcze po 15 minutach piszesz, że najlepsze co masz to 4x 2nd, ale i tak GM się wycofał.

A tu nie minęły 24h i Ignazz dostaje 2x 1st za Brooksa i Grahama. A co pisałem wcześniej? Pisałem: cierpliwości.

Cieszę się, że ostatecznie w Twoich oczach wyszło na jaw i wyszła prawda, że miałem rację o ich wartości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Eld napisał:

Nie jestem przekonany czy Dilon miał minimalny kontrakt a wiesz co to oznacza?

 

Raczej ma, ale jako gracz z 4-letnim stażem po nadchodzącym sezonie na pewno nie będzie RFA, więc w arkuszu ten kolor się nie zgadza. Spora cena za roczne wypożyczenie Brooksa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, karpik napisał:

Raczej ma, ale jako gracz z 4-letnim stażem po nadchodzącym sezonie na pewno nie będzie RFA, więc w arkuszu ten kolor się nie zgadza. Spora cena za roczne wypożyczenie Brooksa.

 

Brooksa podpisywał MJ1 i jestem tego pewien, że robił to w ostatnim momencie gdy mógł zaoferować 3+1 po stashu, więc na bank po sezonie będzie RFA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ignazz napisał:

To może być jedno z objawień sezonu po cichu liczę obok Reddisha. Gość rok temu idealnie wykorzystał dane szanse. Doceniam takich cichych gości. 

Słodkie pierdololo. Jakoś nie byłeś taki skory do zachwytów jak grał u mnie w Pels wyciągnięty z totalnej otchłani po rocznej kontuzji.

Tak czy siak daleki 1st pick niemal bez protekcji za Dillona?

Bardzo zaskoczył mnie @tangiers bo często rozmawiamy, a jakoś nigdy nie cmokał nad moim Brooksem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Słodkie pierdololo. Jakoś nie byłeś taki skory do zachwytów jak grał u mnie w Pels wyciągnięty z totalnej otchłani po rocznej kontuzji.

Tak czy siak daleki 1st pick niemal bez protekcji za Dillona?

Bardzo zaskoczył mnie @tangiers bo często rozmawiamy, a jakoś nigdy nie cmokał nad moim Brooksem :)

Bo wtedy był na innym etapie kariery. Wartość pokazał w bąblu. Wiec o czym dyskutujemy? O tym ze nie gdybalem bez podstawie wcześniej? Przecież to parkiet weryfikuje a to wstępnie bardzo nastąpiło jak go oddales. 

Możesz oczywiście mieć satysfakcję ze wypatrzyłeś go wcześniej. Gratuluje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ignazz napisał:

Bo wtedy był na innym etapie kariery. Wartość pokazał w bąblu. Wiec o czym dyskutujemy? O tym ze nie gdybalem bez podstawie wcześniej? Przecież to parkiet weryfikuje a to wstępnie bardzo nastąpiło jak go oddales. 

Możesz oczywiście mieć satysfakcję ze wypatrzyłeś go wcześniej. Gratuluje. 

Przecież Brooks najlepszy okres miał grając u mnie i zapewne dlatego, tangiers w Niego zainwestował :)

Ja się zastanawiam Ignazz czy ty sam wierzysz w to co piszesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brooks pokazał swoją wartość przed podpisaniem kontraktu. To spora próbka była, bo jakieś 30 meczów, gdzie robił bardzo fajne liczby, a Grizzlies byli na fali i wygrywali. Pamiętam jak Lama pisał na forum, że po podpisie zaliczy zjazd i rzeczywiście tak było :)

W bańce miał dobry mecz z OKC i kapitalny z Bucks, i może solidny play-in przeciwko Blazers. Reszta spotkań raczej słaba, a np. 1 połowa przeciwko Raptors tragiczna. 

Jednak w dobrze określonej roli warto w chłopaka inwestować, bo skillset dosyć fajny i podobno etyka pracy dobra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.