Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie dziwny ruch Elda. Sam chciałem ten pick, ale nie mogę oddać gotówki.

Dawanie w pewnie najbardziej loteryjnym sezonie w historii ligi (covid) picku bez protekcji jest moim zdaniem głupie, zwłaszcza że można było zrobić dokładnie to samo w dniu draftu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Kompletnie tego nie rozumiem. W dzień draftu u nas mógłbyś zrobić dokładnie to samo wiedząc o wiele wiele więcej o tym picku i drafcie. 

Albo o wiele mniej bo SGA może zaliczyć breakout year i wjadę na pełnej do PO i tyle by z tego było :). 

Widzicie na tu i na teraz a ja patrzę na to że za rok mam ekstra 10M luźno do zadysponowania, BaE, nie muszę i nie chce kolejnego rookasa podpisywać jak mam ich całe stado na każdej pozycji i do tego 2x 2nd zawsze mile widziane :).

2 minuty temu, Lucas napisał:

Dla mnie dziwny ruch Elda. Sam chciałem ten pick, ale nie mogę oddać gotówki.

Dawanie w pewnie najbardziej loteryjnym sezonie w historii ligi (covid) picku bez protekcji jest moim zdaniem głupie, zwłaszcza że można było zrobić dokładnie to samo w dniu draftu.

Lepszy wróbel w garści, niż gołąb na dachu. 

Poczekajcie jak zaraz Ashi zacznie picki wyprzedawać.

A no i dobrej nocy :).

Nie zapomnijcie o składaniu ofert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

Lepszy wróbel w garści, niż gołąb na dachu. 

Nikomu kontuzji nie życzę, ale każdemu mogą się zdarzyć, więc żebyś nie musiał za rok tego żałować po prostu.

Myślę że gdyby ten sam ruch zrobił nowy GM to jako radny byś ten ruch zablokował, bo oddawanie 1st bez protekcji w tym sezonie i to za cash oraz 2ndx2 jest mocno nieodpowiedzialne z perspektywy organizacji, ale Twoja organizacja Twoja sprawa.

Myślę że każdy kto mógłby ten deal po pick zrobić to powiedziałby tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu @Qcin_69 nie wiem za co cenisz Tangiersa jako GMa, bo jak dla mnie to Doncic jest otoczony takim sobie towarzystwem, często nawet przepłaconym.

Finał ligi to zajebista sprawa, ale tam doszło wiele sprzyjających okoliczności jak kontuzje w Knicks, Sixers i Magic. Wzmocnili się Raptors. Do gry po powrocie Duranta wejdą Wizards. Ciągle mocniejsi są Bucks.

Wydaje mi się, że Heat jadą tylko na atencji Doncica, ale ogólnie to jest zespół na pierwszą-drugą rundę PO i nie widzę majstersztyków w ruchach tangiersa, a podałeś go jako topowego GMa zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Lucas napisał:

Nikomu kontuzji nie życzę, ale każdemu mogą się zdarzyć, więc żebyś nie musiał za rok tego żałować po prostu.

Myślę że gdyby ten sam ruch zrobił nowy GM to jako radny byś ten ruch zablokował, bo oddawanie 1st bez protekcji w tym sezonie i to za cash oraz 2ndx2 jest mocno nieodpowiedzialne z perspektywy organizacji, ale Twoja organizacja Twoja sprawa.

Myślę że każdy kto mógłby ten deal po pick zrobić to powiedziałby tak.

Każdy z nas czegos żałuje. Ty Bol Bola np ale nie wiem co by się musialo stać abym był bottom 3 jak niektórzy tu wieszczą.

7 minut temu, fluber napisał:

Houston rok temu kupiło od Cavs pick Suns w 2 rundzie za 5.617 miliona. Nie dostałbyś mniej niż to co wziąłeś. 

A u nas za ile poszedł najdrozszy pick?

 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

nie wiem co by się musialo stać abym był bottom 3 jak niektórzy tu wieszczą.

Twoim franchise playerem jest SGA, a Thunder po opuszczeniu statku przez CP3 typuje się bycie najgorszą drużyną Zachodu.

W naszej konferencji tak śmiało to możesz się postawić przed Clippers i Grizzlies.

A to wszystko w drafcie, który ponoć zapowiada się zajebiście.

Niestety u Nas kiepsko się docenia głębie składu. Thunder nie wyglądają jak zespół na PO, a raczej kandydat do piątki najgorszych drużyn ligi.

Ruch ten wygląda fatalnie na teraz po prostu. I nie wiem jak 5mln może zmienić cokolwiek w perspektywie, zwłaszcza że ja od dawna uważam cash za niemal bezwartościowy w naszej grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

To było u nas wlasnie

Ale to był 2nd a 2nda nie musisz podpisywac. A ja bym musial podpisac 1sta i mogło by mi braknąć te 4-5M jak liczyłem.

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Twoim franchise playerem jest SGA, a Thunder po opuszczeniu statku przez CP3 typuje się bycie najgorszą drużyną Zachodu.

W naszej konferencji tak śmiało to możesz się postawić przed Clippers i Grizzlies.

A to wszystko w drafcie, który ponoć zapowiada się zajebiście.

Niestety u Nas kiepsko się docenia głębie składu. Thunder nie wyglądają jak zespół na PO, a raczej kandydat do piątki najgorszych drużyn ligi.

Ruch ten wygląda fatalnie na teraz po prostu. I nie wiem jak 5mln może zmienić cokolwiek w perspektywie, zwłaszcza że ja od dawna uważam cash za niemal bezwartościowy w naszej grze.

No tak. Nurkic który wygladał zajebiście w bubble, OG 3 and D, Powell player of the week w styczniu, Ish, Drummond w CY z ławki, Graham, Brooks. Tak. To zdecydownie kandydat do bottom 5. A w zeszłym roku w gorszym składzie zrobiłem 21 miejsce.

Cóż za konkluzja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Eld napisał:

No tak. Nurkic który wygladał zajebiście w bubble, OG 3 and D, Powell player of the week w styczniu, Ish, Drummond w CY z ławki, Graham, Brooks. Tak. To zdecydownie kandydat do bottom 5. A w zeszłym roku w gorszym składzie zrobiłem 21 miejsce.

Cóż za konkluzja.

Rok temu byłeś 21. Teraz wracają Warriors, mocniejsi są Hawks. Naciskać będą ekipy bez swoich picków jak Cavs czy Pistons. Moich Pels przetrzebionych kontuzjami wyprzedziłeś też ledwo i to po tym jak sprzedałem Milesa Bridgesa i Dillona Brooksa za niegrającego Bagleya. Ze zdrowym Wallem, Griffinem i Bagleyem powinienem być wyżej.

Ja lubię takie szerokie teamy i zawsze mocno doceniam w RS ( Hornets Flubera miałem wyżej niż przykładowo Lakers ), ale z doświadczenia wiem, że większość spojrzy na trzy twoje najlepsze nazwiska i da Ci bilans dużo poniżej oczekiwań. Myślisz, że kogoś obchodzi tu Ish Smith ciągnący drugie unity? Grałbyś tam Koszarkiem czy w c*** minusowym Dennis Smith Jr, a ludzie by Ci na to jednego wina więcej nie dali.

Czeka Cię dużo kopania z koniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Ku*wa pamiętam xD

To jest ta sama zasada dla której Raptors byli dwa razy wyżej w RS niż Heat LeBrona i Wade, a potem w PO zawsze dostawali 0-4.

Tu fluber podobnie, miał zajebisty zespół na RS, ale w PO dawałem już mu 0-4 przeciwko Heat. Zresztą w PO nie było jakiś wielkich kontrowersji z mojej strony, może tylko w przypadku pary Bucks - Heat uznałem, że SlaKB został skrzywdzony.

Miałem trochę zmieniać system oceny, ale z dwóch powodów tego nie zrobiłem:

a) 90% GMów ma totalnie wyjebane na rotacje, więc swój jeden głos uważam za małą równowagę.

b) W RL NBA zaczęło oszczędzać gwiazdy, głębia składu stała się jeszcze bardziej kluczowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegłosowalismy instytucję veta? 

Cade za cash i 2x2nd? 

Przepraszam @Eld, ale to wygląda jak ponury żart. Z każdej strony. 

Mogłeś go wymienić za 1st z innego roku + cash + 2rd a mogłeś po prostu poczekać na inne oferty, bo w środku nocy, część osób spało a Ty sam napisałeś, że padasz na twarz. 

Myślę, że @january jest na tyle uczciwy/miły, że zgodzi się na anulowanie/wstrzymanie dealu. 

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre ruchy @january, takie przyszłościowe. Za 3-4 lata jak LeBron wejdzie w prime będzie zbierał ich żniwo. 

Moim zdaniem @MarcusCamby dał za Huertera całkiem sporo, ten pick '25 SAS fajnie wygląda. No, ale jeśli wierzy w Huertera to ma to swoje uzasadnienie. IMO Pels mają szansę na awans do PO po tym ruchu. 

Wymiany @Eld szkoda komentować, najpierw oddaje top młode prospekty za bieda picki, teraz oddaje swój zajebisty pick za baaaardzo biedny pakiet. Nie wiem, gdzie tu sens i logika. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę innej opcji niż zablokowanie przez ligę tej wymiany LAL - OKC.

@Eld jeszcze wczoraj pisałeś elaboraty o tym jak rzekomo wygrzebałeś Thunder z gówna, a potem odwalasz takie coś?Przeprowadzasz jakiś eksperyment społeczny? WTF is wrong with you?

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, karpik napisał:

Nie widzę innej opcji niż zablokowanie przez ligę tej wymiany LAL - OKC.

Agreed. Tradu nie da sie wytlumaczyc i jest skrajnie niekorzystny dla Thunder. Basketball reasons.

@MarcusCamby

Wypominasz mi Clarka z pierwszego sezonu gry, a jeszcze przed rokiem zachwycales sie jak za niska cene pozyskalem Gallinariego(zagral zyciowy sezon), Tadka(swietny sezon). Vucka tez wtedy niedrogo pozyskalem i rowniez zagral zyciowke. Nikt tych graczy na rynku nie cenil, bylo prawie zerowe zainteresowanie. Tak sie podjarales Makaronem i Tadkiem, ze dawales mi pace na ponad 60 winow w tamym sezonie. Po zamianie na FA Tadka i Gallinariego na Middletona i utrzymaniu dzieki temu Vucevica czy Satoranskiego stales sie pierwszym krytykiem mojego zespolu. Mam od dawna wrazenie, ze jakby biegal u mnie przeplacony tamtym FA Tadek czy Gallo dalej bylbys zachwycony. A co do farta w PO i kontuzjach innych zespolow, to takie pieprzenie. Tez moge powiedziec, ze jakby Oladipo sie nie polamal to mialbym mistrza. Tak jak ty powtarzasz, ze ,,jakby Wall i Griffin sie nie ...””

Juz nie Goat, a DoubleStandardCamby

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, karpik napisał:

Nie widzę innej opcji niż zablokowanie przez ligę tej wymiany LAL - OKC.

@Eld jeszcze wczoraj pisałeś elaboraty o tym jak rzekomo wygrzebałeś Thunder z gówna, a potem odwalasz takie coś?Przeprowadzasz jakiś eksperyment społeczny? WTF is wrong with you?

Ja tez z bóle proszę o zablokowanie. 
 

w naszej rozgrywce i tak balans został poważnie nadszarpnięty przez to, ze niektórzy (głównie grający długo) otrzymali mnóstwo prezentów za darmo (głównie właśnie w postaci pickow). 
 

Wydaje mi się, ze ankieta w tej sprawie jest tez ok pomysłem. 
 

Plis nie dajmy okradać niewyspanych ludzi, trochę rozumu i godności człowieka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Eld napisał:

Ale to był 2nd a 2nda nie musisz podpisywac. A ja bym musial podpisac 1sta i mogło by mi braknąć te 4-5M jak liczyłem.

no będziesz mial na szczescie na isha smitha hajs

ja pi****le to jest jeden z najgorzsych ruchow w historii tej gry

juz teraz ten pick mozna oszacowac na +/- 6 

27 minut temu, tangiers napisał:

Agreed. Tradu nie da sie wytlumaczyc i jest skrajnie niekorzystny dla Thunder. Basketball reasons.

@MarcusCamby

Wypominasz mi Clarka z pierwszego sezonu gry, a jeszcze przed rokiem zachwycales sie jak za niska cene pozyskalem Gallinariego(zagral zyciowy sezon), Tadka(swietny sezon). Vucka tez wtedy niedrogo pozyskalem i rowniez zagral zyciowke. Nikt tych graczy na rynku nie cenil, bylo prawie zerowe zainteresowanie. Tak sie podjarales Makaronem i Tadkiem, ze dawales mi pace na ponad 60 winow w tamym sezonie. Po zamianie na FA Tadka i Gallinariego na Middletona i utrzymaniu dzieki temu Vucevica czy Satoranskiego stales sie pierwszym krytykiem mojego zespolu. Mam od dawna wrazenie, ze jakby biegal u mnie przeplacony tamtym FA Tadek czy Gallo dalej bylbys zachwycony. A co do farta w PO i kontuzjach innych zespolow, to takie pieprzenie. Tez moge powiedziec, ze jakby Oladipo sie nie polamal to mialbym mistrza. Tak jak ty powtarzasz, ze ,,jakby Wall i Griffin sie nie ...””

Juz nie Goat, a DoubleStandardCamby

a co z ojeleye'u z 18 numerem?

czarna karta na zycioryse Tangiersa i nawet sie nie odniosl, zamiata pod dywan....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.