Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Lucas napisał:

Niech rada lub ktoś kompetentny się wypowie, bo chyba wszyscy mamy już dość dyskusji Magic z Knicks.

Karpik już wyżej się wypowiedział. 

Nie będę ukrywał, że już kiedyś tą kwestie wyjaśniałem u nas z jednym członkiem Rady na Priv. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Sylvinho. napisał:

Chociaż jeden plus tego wieczoru LM :)

Ja tam już szukam pocieszenia, że Liga Europy, że finał w Gdańsku, że może kibice będą ;) 

No i w sumie mnie to piłka nożna z każdym rokiem mniej interesuje oprócz Lecha, bo jak kiedyś ogladałem też każdy mecz United i Sportingu oraz jeszcze jakieś hity z innych lig tak teraz zwykle już tylko każdy mecz Lecha i do tego United i Sporting jakoś raz na miesiąc, a mecze innych drużyn to już w ogóle (oprócz Ekstraklasy xD) olewane, wiec az tak nie boli jak bolałoby pare lat temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Lucas napisał:

W sumie chyba wolę to czytac niz ogladac United odpadajacych z grupy LM

Tutaj można się uśmiechnąć czasem, jak oglądasz United to nic oprócz lekkiego smutku/zmęczeni nie poczujesz. Nie wiem czy jest gorzej zarządzany jakiś „topowy klub” No oprócz Barcy ofc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

No na razie mistrz zamiast się wzmacniać to rozmienia się na picki i gorszy graczy, zobaczymy co January wykombinował na FA, ale nie wygląda to jakoś super :P

Szybko wywieszona biała flaga, na pewno FA będą walili oknami i drzwiami 

 

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

fajna wymiana dla pelikanow, bardzo dobry fit, ktorego brakowalo na sg/sf

ogolnie jest szansa na PO

jak wszyscy będą zdrowi to na pewno Pels będą gdzieś kolk 5-14 miejsca na Zachodzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny do odejścia to w sumie typowalbym Seth Curry, jemu ktoś może bardzo fajna ofertę złożyć w trzeciej rundzie.

Teraz, Qcin_69 napisał:

Szybko wywieszona biała flaga, na pewno FA będą walili oknami i drzwiami 

Trochę będą na pewno, bo to nadal mistrz i nadal zespół z LeBronem, ale te ruchy wyglądają na razie mocno średnio. Choć ja się nie znam na finansach, więc oceniam to czysto sportowo.

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

ja tam sie wzmocnilem.

kyrie zdrow

Kyriego miałeś też w poprzednim sezonie, tak jak i Bojana, a teraz tylko jeden z nich będzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.