Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, karpik napisał:

Semi Ojeleye do wzięcia za lajka pod tym postem!

E: fluber nie ma cap space, więc się nie liczy.

kiedys cena byla wyzsza...

o ile dobrze pamietam to byl pick wielkeigo specjalisty od NCAA @tangiers :D

 

chyba 19 numer

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Eld napisał:

Spokojna Twoja rozczochrana i nie uczesana broda. Gdyby nie to, że po złożeniu ofert wjechało mi coś lepszego na stół to żadnego Juancho by nie było, ale takie coś może każdego dotknąć. A o moją elastyczność się nie martw. Samych player option mam na 30M które pewnie ( no może Lyles będzie dłużej myślał ) odwalą. 

Z cap space i tak musiałem coś zrobić, a że nie miałem ochoty kopać się na FA o Elfridów Paytonów, to wolałem sprawdzonego kreatora do 2nd unitu wziąć przy okazji zostawiając swoją konkurencję z jednym PG :).

Jeśli chcesz wracać do czasów Bostonu to nie radzę bo Ci zaraz 2/3 ligi wyciągnie brudy jakie Ty robiłeś. Zresztą, jak śmiesz, jaki tupet trzeba mieć aby oceniać czyjeś trejdy po oddaniu Lillarda. 

EoT i zmień adresata bo już Cię zgasiłem parę razy do czego się nawet nie odniosłeś.

Lol, zgasiłes to tylko siebie, myślałem ze miałeś jakiś plan (przez chwile tak myślałem) ale jednak mnie nie zaskoczyłeś i po prostu zrobiłeś c***owe ruchy :) 

Nie chciales się bić o Paytona dlatego dałeś 2 rundę za Isha Smitha, brzmi logicznie :) 

Jakie brudy robiłem ? XD co to w ogóle za argument, brudami nazywasz robienie wymian które w ocenie forum były wygranymi i porównujesz to do oddania kilku pickow Nurkicia i Shaia i nie wiem co tam jeszcze za Westbrooka za którego zrzutkę rok później było trzeba dopłacać :) 

No i te 2/3 logi tylko potwierdzają ze z ta matematyka to faktycznie nie za dobrze musiało u Ciebie być xd 

Sorry Eld, ale w kwestii wymian to masz do mnie podjazd jak stary Fiat do Ferrari :D 

Miales Shai-Brown-Sabonis rok temu, a zostało Ci z tego wielkie nic, masakra, najpierw udupiles Boston a teraz robisz to samo z Thunder, bo jedyne co tam jest ciekawego w tym zespole to to co sam z sobą wymieniłeś za Westbrooka ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Qcin_69 napisał:

Lol, zgasiłes to tylko siebie, myślałem ze miałeś jakiś plan (przez chwile tak myślałem) ale jednak mnie nie zaskoczyłeś i po prostu zrobiłeś c***owe ruchy :) 

Nie chciales się bić o Paytona dlatego dałeś 2 rundę za Isha Smitha, brzmi logicznie :) 

Jakie brudy robiłem ? XD co to w ogóle za argument, brudami nazywasz robienie wymian które w ocenie forum były wygranymi i porównujesz to do oddania kilku pickow Nurkicia i Shaia i nie wiem co tam jeszcze za Westbrooka za którego zrzutkę rok później było trzeba dopłacać :) 

No i te 2/3 logi tylko potwierdzają ze z ta matematyka to faktycznie nie za dobrze musiało u Ciebie być xd 

Sorry Eld, ale w kwestii wymian to masz do mnie podjazd jak stary Fiat do Ferrari :D 

Miales Shai-Brown-Sabonis rok temu, a zostało Ci z tego wielkie nic, masakra, najpierw udupiles Boston a teraz robisz to samo z Thunder, bo jedyne co tam jest ciekawego w tym zespole to to co sam z sobą wymieniłeś za Westbrooka ;) 

 

Ostatni raz Ci odpowiadam

1. Plan jest i go realizuję.

2. Bić się o kogo? O Paytona? Paytona II? Kpisz.

3. Lillard i tyle w temacie. Poza tym nie potrafisz nic innego tylko wywlekać czasy Bostonu gdzie się uczyłem tej gry.

4. Hę?

5. Pycha kroczy przed upadkiem. Nie bój się. PG13 w PO Cię nie zawiedzie.

6. Czytałeś mój ostatni post do CM dlaczego Brown i Sabonis polecieli czy znów to co wygodne? Nie było by mnie na nich stać, a nawet jeśli, to skończył bym z mega hardcapem. Wpierw uporządkowałem finanse bo od nich w beGM zależy rozwój drużyny, no ale widocznie to dla Ciebie za trudne aby to pojąć. Sam January przy swoich podsumowaniach chwalił porządki jakie zrobiłem.

A tekst, że udupiłem Boston a teraz to samo robię z Thunder odbieram bardzo personalnie, wręcz obraźliwie i wcześniej czy później dam temu stosowny upust.

I uszanuj jak ktoś pisze EoT a nie zachowuj się jak chory psychicznie z tzw. syndromem zaciętej płyty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

 

6. Czytałeś mój ostatni post do CM dlaczego Brown i Sabonis polecieli czy znów to co wygodne? Nie było by mnie na nich stać, a nawet jeśli, to skończył bym z mega hardcapem.

Jakbyś klepnął Sabonisa na podobnym extension, co ja, to myślę, że na FA taki all star za 17 milionów mógłby być bardzo fajnym magnesem na wolnych agentów. Brown na maksymalnej umowie już raczej niekoniecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Jakbyś klepnął Sabonisa na podobnym extension, co ja, to myślę, że na FA taki all star za 17 milionów mógłby być bardzo fajnym magnesem na wolnych agentów. Brown na maksymalnej umowie już raczej niekoniecznie.

Miałem wtedy 134M w salary i repater tax bo poprzednikowi nie chciało się zejść a chyba z 600k poniżej tax line. 

Krzyż na drogę, sznur na szyję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

No ale extension weszło dopiero od tego sezonu, a teraz chyba miałeś trochę kaski.

Ale po jakich gimnastykach i rozmienieniach. Gibsona którego od Ciebie dostałem rozmieniłem np na Hezonje. Hezonje do posłałem do Jazz za jakieś bolca. Z transferu za Jaylena przyszedł Moore który poleciał za 2nd roundera. Batuma ściągnąłem z Memphis oddając im więcej kasy, po czym wysłałem go do Portland w trójstronnnym trejdzie po KCP ( kolejne 7M oszczędzone ). Tylko zejście do 109,1M ratowało mnie przed grubym hard capem. Oddałem Lou, przyjmując o 5M niższego Normana Powella. 0,5M oszczędziłem na ruchu Lyles - Exum. 

Po prostu uporządkowanie finansów i obrona picku z którego wyciągnąłem Okoro były celami nadrzędnymi.

Rzeźbienia było co niemiara.

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

 

Ostrzegałem.

Przegiąłeś pałę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

LOL będziesz usuwał posty gdzie ktoś Cię krytykuje?:D niesamowite :D

Znajdź sobie inny cel ok?

Nie rozumiem dlaczego mnie się przypierdoliłeś jak siedzę cicho, a 90% czasu jaki poświęcam na beGM to pi****lenie się z tabelkami, punktami, tematami, przenoszeniem różnych rzeczy, porządkowaniem, poganianiem, przypominaniem, moderowaniem i sprawianiem aby to płynnie działało.

Aż tak Ci ciężko to zrozumieć nieomylna ekscelencjo, że wypadało by uszanować czyjąś robotę i zaangażowanie? Nawet CM miał tyle klasy w sobie, że potrafił podziękować za wczorajsze rozwiązanie sprawy, a Ty jak by z drzazgą w fiucie czepiasz się mnie od kilku dni. Bo co? Bo Ci wypominam Lillarda? Sam sobie jesteś winien. Poza tym nie tylko jak Ci go wypominam, więc z łaski swojej, weź się odpierdol szczególnie teraz kiedy w beGM od strony zaplecza tyle się dzieje, że nawet sobie najmniejszej sprawy nie zdajesz ile jest klepania, zmieniania, wymyślania, główkowania przez skrócony offseason, a szczególnie w perspektywie, że zaczyna on się za równe dwa tygodnie, a my jesteśmy dopiero w połowie FA.

No ale dla Ciebie c*** z tym. Gówno Cię to obchodzi. Czekasz jak wszystko będzie zrobione i jak się samo zrobi. Otóż wyprowadzę Cię z błędu. Samo się k**** nie zrobi, tylko ktoś za tym stoi i nie raz poświęca ciężkie godziny abyś Ty teraz miał ubaw. I Ty zamiast odpuścić, będziesz z bananem na gębie drążył dalej a dwukrotnie napisane przeze mnie "eot" wydrukowałeś sobie na papierze i dupę tym podtarłeś. 

Śmiałem się odezwać, że oddałeś top10 gracza ligi, a Ty mi wypominasz że oddałem dwóch allstarów, kiedy tymi allstarami jeszcze nie byli a zrobiłem to by ratować Thunder. No ale jak to, jakim prawem bez konsultacji z Bogiem Qcinem śmiałem ratować się przed bankructwem? Fuck logic, listen Qcin. Na ratuszu w Oklahomie to kazać wykłuć? Ktoś skrytykował Sotę której nawet nie jesteś GMem to jedziesz z nim równo, każąc mu odpowiadać za błędy poprzedników. Raz, że to samo w sobie jest nie fair, dwa, też chciał bym mieć choć trochę funu z tej gry (  na razie to nawet niektórym nie miałem czasu od rana odpisać na PMki ) a nie tylko w przerwie pomiędzy excelem a tematem rady odpowiadać na Twoje durne, mijające się z prawdą kłamstwa i wybiórcze podejście. To co Ci pasuje - podkolorujesz kredeczkami i wywalasz, a to co Ci nie pasuje, albo sam popełnisz gafę - nawet o tym wspomnisz. 

I jeszcze jedno. Nawet jak lubisz wkręty i żarty to mój Świętej Pamięci Ojciec, który zmarł w wieku 51 lat mawiał mi zawsze: "żart jest wtedy, kiedy śmieją się z niego obie strony".

Możesz być pewien, że ja się teraz na pewno nie śmieję.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lucas napisał:

Btw Suns juz raczej bez ruchów, kwetsia tylko podpisania / stashu Maledona, ktora wyjasnia RL Thunder, wiec jak tam powerrankingi? B| 

Tak w ogóle to sezone regularny to będzie jakieś astronomiczne tempo, a 3/4 kontenderów ma po 5 graczy, którzy się nadają do jakiejkolwiek sensownej rotacji ( a topowe gwiazdy możliwe, ze będą grać po 50 meczów w sezonie żeby się nie ujechać), także może być bardzo ciekawie jeśli chodzi o powerrankingi a rzeczywistość:)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Qcin_69 napisał:

Eld ale co ma Twoja praca do Rady z ocena Twoich wymian bo nie widzę wspólnego mianownika :) czy ja gdzieś krytykowałem Twoje zaangażowanie? Oceniam jedynie wymiany bo od tego jest ten temat :) 

Skoro tyle razy mnie zaorales to powinieneś wiedzieć ;) 

O to, żebyś się teraz do niego nie przypierdzielał, bo w BeGM jest teraz mnóstwo spraw organizacyjnych i po prostu ktoś to musi zrobić :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Qcin_69 napisał:

Eld ale co ma Twoja praca do Rady z ocena Twoich wymian bo nie widzę wspólnego mianownika :) czy ja gdzieś krytykowałem Twoje zaangażowanie? Oceniam jedynie wymiany bo od tego jest ten temat :) 

Skoro tyle razy mnie zaorales to powinieneś wiedzieć ;) 

To ze atakowany musi tracić czas nie tam gdzie teraz potrzeba. Nie każdy ma dwóch gm aby w stereo jechać trollowanie 24ha na dobę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

O to, żebyś się teraz do niego nie przypierdzielał, bo w BeGM jest teraz mnóstwo spraw organizacyjnych i po prostu ktoś to musi zrobić :) 

Ale co to ma wspólnego z tym co ja pisz? Oceniam tylko wymiany z mojej perspektywy, jeszcze dodaje xD żeby mógł scrollowac co przecież napisał. 

nigdy w życiu nikogo nie zaatakowałem, jestem spokojny z natury, napisałem tylko ze c***owe deale porobione przez Thunder a tu k**** epopeja godna serii Knicks-Magic się pojawiła :D 
Cambyego jebie tez regularnie od kiedy pamietam i mnie wyzywa na PW ale potem chce pic wódkę i nigdy mi postów nie kasował za wyrażenie opinii o jego ruchach, co to w ogóle za nowa maniera żeby nie moc wypowiedzieć się o jakimś dealu :) Przecież to jest esencja beGM, dyskusje <wjeżdża_sentymentalna_muzyka> 
 

Mam prawo wyrazić swoją opinie na temat danej wymiany tak samo jak Eld się z nią zgodzić lub nie, ci którzy mnie czytają i wyciągają wnioski zyskują, wiec lepiej słuchać mądrzejszych niż udawać ze się jest najmądrzejszym. 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Ale co to ma wspólnego z tym co ja pisz? Oceniam tylko wymiany z mojej perspektywy, jeszcze dodaje xD żeby mógł scrollowac co przecież napisał. 
 

moja wymiane bys ocenil, skoro inni gardzą fachową wiedzą (a to trzeba Tobie oddać, na wymianach się znasz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Alonzo napisał:

O to, żebyś się teraz do niego nie przypierdzielał, bo w BeGM jest teraz mnóstwo spraw organizacyjnych i po prostu ktoś to musi zrobić :) 

 

37 minut temu, ignazz napisał:

To ze atakowany musi tracić czas nie tam gdzie teraz potrzeba. Nie każdy ma dwóch gm aby w stereo jechać trollowanie 24ha na dobę. 

Dobrze, że inni to rozumią

@Qcin_69 zajmij się tym co ja robię. W trybie natychmiastowym. A ja się pobawię w Ciebie.

Zobaczymy, czy Cię c*** nie będzie strzelał.

Tylko szybko, zanim 30 GMów wyśle mi po 6 ofert, co da łącznie 180 ofert + 3 reoferty x 30 GMów = 90 reofert. Kontrofert nawet nie liczę. Lekką ręką liczę około 350-400 ofert/kontrofert/reofert. Myślisz, że to się samo policzy? 

To mnie czeka przez najbliższe dwie tury, a Ty już wiesz jak wszystko u mnie w Thunder zafunkcjonuje, mimo że nie znasz dalszych ruchów, nie pamiętasz jaki tu był bajzel, jak blisko byli bankructwa ale do oceniania jesteś pierwszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Eld napisał:

 

Dobrze, że inni to rozumią

@Qcin_69 zajmij się tym co ja robię. W trybie natychmiastowym. A ja się pobawię w Ciebie.

Zobaczymy, czy Cię c*** nie będzie strzelał.

Tylko szybko, zanim 30 GMów wyśle mi po 6 ofert, co da łącznie 180 ofert + 3 reoferty x 30 GMów = 90 reofert. Kontrofert nawet nie liczę. Lekką ręką liczę około 350-400 ofert/kontrofert/reofert. Myślisz, że to się samo policzy? 

To mnie czeka przez najbliższe dwie tury, a Ty już wiesz jak wszystko u mnie w Thunder zafunkcjonuje, mimo że nie znasz dalszych ruchów, nie pamiętasz jaki tu był bajzel, jak blisko byli bankructwa ale do oceniania jesteś pierwszy. 

Nie pierwszy tylko najlepszy, to różnica :D 

Ale dobrze Eld, w spokoju pracuj obiecuje już Cię nie krytykować do końca 3 tury FA byś w spokoju mógł pilnować ofert;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Qcin_69 napisał:

Nie pierwszy tylko najlepszy, to różnica :D 

Ale dobrze Eld, w spokoju pracuj obiecuje już Cię nie krytykować do końca 3 tury FA byś w spokoju mógł pilnować ofert;) 

Lepiej złóż je poprawne, bo każdemu z 28 GMów jak tylko błąd wyłapię to dam znać, że do poprawy, ale w Twoim przypadku na to nie licz. Masz poradnik, masz cbafaq. Radź sobie zastępco GMa.

A i czwartą turę też prowadzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Eld napisał:

 

Dobrze, że inni to rozumią

@Qcin_69 zajmij się tym co ja robię. W trybie natychmiastowym. A ja się pobawię w Ciebie.

Zobaczymy, czy Cię c*** nie będzie strzelał.

Tylko szybko, zanim 30 GMów wyśle mi po 6 ofert, co da łącznie 180 ofert + 3 reoferty x 30 GMów = 90 reofert. Kontrofert nawet nie liczę. Lekką ręką liczę około 350-400 ofert/kontrofert/reofert. Myślisz, że to się samo policzy? 

To mnie czeka przez najbliższe dwie tury, a Ty już wiesz jak wszystko u mnie w Thunder zafunkcjonuje, mimo że nie znasz dalszych ruchów, nie pamiętasz jaki tu był bajzel, jak blisko byli bankructwa ale do oceniania jesteś pierwszy. 

Nie będzie tak zle. Sporo ekip już ma domknięte składy albo złoży mniej ofert niż 6. Ale nasi contanderzy będą w tej i kolejnej rundzie mega aktywni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.