Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Eld mnie nie obchodzi co kto może dać, Ty na razie oddałeś 1 rundę i 2x2runde za duet Ish Smith i Bruce B. A do tego dałeś 20 mln na 2 lata Juancho, przecież to póki co są najgorsze ruchy w tym offseason ze wszystkich GMow, to nic osobistego, po prostu to są fatalne decyzje.

He. No to lecimy po kolei.

To czego mi zabrakło aby dopchać się do top 20 w zeszłym sezonie i zgarnąć ekstra 10M to właśnie rozegrania i stąd decyzja o ściągnięciu dość cenionego key res PG za raptem drugą rundę z early birdami. No po c***u drogo. Nie wiem jak ja wyżyję.

Dalej. Naucz się czytać. Bruce B przyszedł za bieda 1st pick. Już Twojemu współpracownikowi wytłumaczyłem że lepiej jest mieć 2nd roundera z zakresu 31-35 niż 1st rounder z zakresu 25-30. A wiesz dlaczego? A no dlatego że 1st MUSISZ podpisać na 120% rookie scale, a 2nd możesz podisać, możesz nie podpisać, możesz wrzucić na stash, możesz wrzucić na two way a później się okazuje że wyłowiłeś drugiego Draymonda Greena z #34. Dodatkowo, raz jezcze - naucz się czytać. Ja nie oddałem żadnych 2x 2nd, a 1x 1st i 1x 2nd ( za Bruce B. i Isha ), a jeden 2nd oddał mi January ( LAL 2027). Ale Qcin jak to Qcin widzi tylko to co chce widzieć.

Juancho? Znów wybiórcza pamięć Qcina - Thunder w T2 miała jednego wysokiego w formie. OG. Nie oddała ani Nurkića, ani Gasola mimo, że byli połamani. Wzmocniłem się przed T3 Clarkiem, Bertansem i Lylesem oraz na PG Bradem Wanamakerem z nadzieją dogonienia stawki a tu c***, T3 nie było i brakło mi po bąblu ( którego Ty dwa dni temu nazywałeś play-in ) 0,7W. 

I najlepsze na koniec. Pochwali się publicznie jak oceniałeś mój trejd po Rui Hachimurę? Miej jaja i zrób to. Wtedy zobaczymy czy moje ruchy są aż tak złe.

Wzmocniłem najbardziej newralgiczne pozycje, a Ty to nazywasz złymi ruchami. I to wszystko przy zachowaniu core.

-----------

Nudzi mnie już to oranie Ciebie i prostowanie Twoich kłamstw i przeinaczań faktów na każdym kroku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, karpik napisał:

ba, mogę nawet dać temu samemu Isaakowi nowy kontrakt, a Jazz bez roszad w składzie będą mieć finansowy problem, by wyrównać

Nie sądzę, by po takiej sytuacji, JI rozważał w ogóle ofertę od Mavs. Nie jest to atak personalny w żadnym wypadku, tylko patrzę tak z perspektywy gracza po prostu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@karpik oczywiście może wyjść na tej wymianie na plus, wszystko zależy od zdrowia Issaca. Niemniej, co widać też po komentarzach, niedoszacował trasę value obu graczy. Tym bardziej, że ten pick SAC jest tu mocno niedoceniany, imo to spokojnie może być top10. 

Ale jeśli faktycznie nastawił się tylko na pozyskanie kogoś z dwójki SGA/Bridges to nic dziwnego, że trzeba było sporo zapłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Nie sądzę, by po takiej sytuacji, JI rozważał w ogóle ofertę od Mavs. Nie jest to atak personalny w żadnym wypadku, tylko patrzę tak z perspektywy gracza po prostu. 

Było już wiele przypadków w lidze, że wymieniany gracz wkrótce podpisywał kontrakt ze swoim poprzednim zespołem. Wielu graczy wie, że to przede wszystkim biznes i nie czują urazy. 

2 minuty temu, Regis napisał:

Ale jeśli faktycznie nastawił się tylko na pozyskanie kogoś z dwójki SGA/Bridges to nic dziwnego, że trzeba było sporo zapłacić.

Tak było, za SGA Thunder mogli dostać górę złota i pięć kontenerów z platyną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrzcie jaka sytuacje ma jazz po wymianie:

dolozyli do sałary teraz pare mln za niegrajacego gracza czyli osłabili się na dziś co może odbić się na wyniku finansowym

za rok mając +100M Do podpisu Balla i Isaaca robi im się lekko 125,000,000 na 9 graczy gdzie nominalnie 3 to centrzy Love Ayton Isaac a jest jeszcze Bryant 

ryzyko ze zdrowiem w bonusie 

pick świetny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, karpik napisał:

Było już wiele przypadków w lidze, że wymieniany gracz wkrótce podpisywał kontrakt ze swoim poprzednim zespołem. Wielu graczy wie, że to przede wszystkim biznes i nie czują urazy. 

W takich okolicznościach, gdzie chłopak przed CY łapie poważną kontuzję? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Braveheart22 napisał:

W takich okolicznościach, gdzie chłopak przed CY łapie poważną kontuzję? 

Teraz już mocno zawężasz krąg poszukiwań. Sam się zastanów ilu graczy w historii o randze Isaaka miało takiego pecha.

Ja tylko mówię, że oddanie Isaaka wcale nie oznacza, że nie może liczyć on na ofertę ode mnie latem. Nie będę miał żadnego bonusu przy okazji, ale jeśli będzie atrakcyjna finansowo, to nie wiem czemu JI miałby opory, żeby wrócić. A w razie czego Jazz wyrównają i tym samym dzięki mnie Isaac dostanie lepszą umowę w nowym zespole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadnych opini na temat historycznego "robinson" trade?

3 godziny temu, ozzy110 napisał:

Pistons - Sixers - Knicks

Pistons in: Justin Robinson, 2nd round pick NYK 2027
Pistons out: 200k

Sixers in: Duncan Robinson, 417 k, prawo do swapu, better 1st round pick DEN/MIL better 2021 / 1st round Knicks 2021
Sixers out: Mitchell Robinson

Knicks in: Mitchell Robinson, worse 1st round pick DEN/MIL better 2021 / 1st round Knicks 2021
Knicks out: Duncan Robinson, 217 k,  2nd round pick NYK 2027

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lucas napisał:
 

No ja pisalem juz, ze super trade Philly ;)

gdzie?

nie docenaisz mitchella

3 minuty temu, fluber napisał:

Mitchell pasuje intelektem do malika i irvinga:) 

irving to jeden z bardziej inteligetnych typow wl idze

pierwsze z brzegu

Cytat

Brad Stevens calls Kyrie Irving one of the smartest players he has ever been around

 

nie wiem tez co maja pozaboiskowe przygody (domniemywam, ze do nich pijesz a propo beasleya) do intelektu

https://bleacherreport.com/articles/2799951-its-not-what-kyrie-irving-sees-its-how-he-sees-it

Cytat

Jaylen Brown calls Irving "a great teacher." Tatum admires him as "an intellectual individual." Horford lauds him as "down-to-earth." Rozier calls him "very genuine" and "a funny guy."

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, człowiek...morza napisał:

 

irving to jeden z bardziej inteligetnych typow wl idze

pierwsze z brzegu

 

nie wiem tez co maja pozaboiskowe przygody (domniemywam, ze do nich pijesz a propo beasleya) do intelektu

https://bleacherreport.com/articles/2799951-its-not-what-kyrie-irving-sees-its-how-he-sees-it

 

Czyli nie zgadzasz się że mną bo Kyrie i Malik nie są głupi? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Eld napisał:

He. No to lecimy po kolei.

To czego mi zabrakło aby dopchać się do top 20 w zeszłym sezonie i zgarnąć ekstra 10M to właśnie rozegrania i stąd decyzja o ściągnięciu dość cenionego key res PG za raptem drugą rundę z early birdami. No po c***u drogo. Nie wiem jak ja wyżyję.

Dalej. Naucz się czytać. Bruce B przyszedł za bieda 1st pick. Już Twojemu współpracownikowi wytłumaczyłem że lepiej jest mieć 2nd roundera z zakresu 31-35 niż 1st rounder z zakresu 25-30. A wiesz dlaczego? A no dlatego że 1st MUSISZ podpisać na 120% rookie scale, a 2nd możesz podisać, możesz nie podpisać, możesz wrzucić na stash, możesz wrzucić na two way a później się okazuje że wyłowiłeś drugiego Draymonda Greena z #34. Dodatkowo, raz jezcze - naucz się czytać. Ja nie oddałem żadnych 2x 2nd, a 1x 1st i 1x 2nd ( za Bruce B. i Isha ), a jeden 2nd oddał mi January ( LAL 2027). Ale Qcin jak to Qcin widzi tylko to co chce widzieć.

Juancho? Znów wybiórcza pamięć Qcina - Thunder w T2 miała jednego wysokiego w formie. OG. Nie oddała ani Nurkića, ani Gasola mimo, że byli połamani. Wzmocniłem się przed T3 Clarkiem, Bertansem i Lylesem oraz na PG Bradem Wanamakerem z nadzieją dogonienia stawki a tu c***, T3 nie było i brakło mi po bąblu ( którego Ty dwa dni temu nazywałeś play-in ) 0,7W. 

I najlepsze na koniec. Pochwali się publicznie jak oceniałeś mój trejd po Rui Hachimurę? Miej jaja i zrób to. Wtedy zobaczymy czy moje ruchy są aż tak złe.

Wzmocniłem najbardziej newralgiczne pozycje, a Ty to nazywasz złymi ruchami. I to wszystko przy zachowaniu core.

-----------

Nudzi mnie już to oranie Ciebie i prostowanie Twoich kłamstw i przeinaczań faktów na każdym kroku. 

Takimi postami to orasz siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Qcin_69 napisał:

Takimi postami to orasz siebie :)

W sensie? Że prostuję Twoje niedomówienia i piszę cały ciąg zdarzeń, a nie tylko wybrane i wygodne dla siebie argumenty?

Transfer po Ruiego nie chwaliłeś? Sam pisałeś, że zajebisty deal.

Miałem mega problemy w zeszłym RS z PG i wysokimi? Miałem. No to w tym roku się zabezpieczyłem odpowiednio.

Kłamałeś, że oddałem 2x 2nd? Kłamałeś. Bo oddałem 1x 2nd a jeden dostałem od Januarego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

placisz za ish'a, ktoremu nikt nie dalby aktualnie wiecej niz minimum.

brown w realu poszedl za mniej, za rok trzeba mu placic. dales sie nabrac bajkopisarzowi januaremu.

deale byly zle. tlumaczenia wskazuja, ze wgl nie ogarniasz tematu.

@Qcin_69 ma całkowita racje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Eld napisał:

W sensie? Że prostuję Twoje niedomówienia i piszę cały ciąg zdarzeń, a nie tylko wybrane i wygodne dla siebie argumenty?

Transfer po Ruiego nie chwaliłeś? Sam pisałeś, że zajebisty deal.

Miałem mega problemy w zeszłym RS z PG i wysokimi? Miałem. No to w tym roku się zabezpieczyłem odpowiednio.

Kłamałeś, że oddałem 2x 2nd? Kłamałeś. Bo oddałem 1x 2nd a jeden dostałem od Januarego.

Stary, przecież tego Juancho to już połowie ligi proponowałeś i się tym dealem tylko elastyczności pozbawiłeś na przyszły FA na który byłeś napalony + deal po Ruiego dobry oczywiście ze tak, ale Ish za capspace z dopłata + ten deal z Lakers słabe, 20mln dla Juancho bardzo słabe. 
W ogóle bez pomysłu, deale dla deali a dalej masz zespół na miejsca 8-11 na Zachodzie i to tylko dlatego ze masz Shaia którego... sam wymieniłeś będąc w Bostonie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Stary, przecież tego Juancho to już połowie ligi proponowałeś i się tym dealem tylko elastyczności pozbawiłeś na przyszły FA na który byłeś napalony + deal po Ruiego dobry oczywiście ze tak, ale Ish za capspace z dopłata + ten deal z Lakers słabe, 20mln dla Juancho bardzo słabe. 
W ogóle bez pomysłu, deale dla deali a dalej masz zespół na miejsca 8-11 na Zachodzie i to tylko dlatego ze masz Shaia którego... sam wymieniłeś będąc w Bostonie :) 

Spokojna Twoja rozczochrana i nie uczesana broda. Gdyby nie to, że po złożeniu ofert wjechało mi coś lepszego na stół to żadnego Juancho by nie było, ale takie coś może każdego dotknąć. A o moją elastyczność się nie martw. Samych player option mam na 30M które pewnie ( no może Lyles będzie dłużej myślał ) odwalą. 

Z cap space i tak musiałem coś zrobić, a że nie miałem ochoty kopać się na FA o Elfridów Paytonów, to wolałem sprawdzonego kreatora do 2nd unitu wziąć przy okazji zostawiając swoją konkurencję z jednym PG :).

Jeśli chcesz wracać do czasów Bostonu to nie radzę bo Ci zaraz 2/3 ligi wyciągnie brudy jakie Ty robiłeś. Zresztą, jak śmiesz, jaki tupet trzeba mieć aby oceniać czyjeś trejdy po oddaniu Lillarda. 

EoT i zmień adresata bo już Cię zgasiłem parę razy do czego się nawet nie odniosłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.