Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

na tamten czas to jordan bell był w c*** kotem, mirotic gral gowno, do tego mial kontuzje, a rivers najlepszy okres w karierze.

Jordan Bell nigdy nie był w c*** kotem. To były twoje bajki, takie same jak o Vonlehach, Kyle Andersonach i innych Dotsonach tej ligi.

Natomiast Mirotic - Rivers, tu historie w pełni znasz tylko ty i bulek, ale w momencie ogłaszenia tego dealu przez Ciebie, bulek liczył na jakieś fair play i wycofanie deau, bo wtedy to Mirotic był na szczycie, a Rivers zarabiał koło 12mln za sezon i był średnim rezerwowym.

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Camby, ale co Ty chcesz tymi swoimi wstawkami udowodnić?:D w sensie dla mnie przezabawne są te komentarze i nie mogłem dokończyć biegania śmiejąc się z tych niektórych komentarzy, ale potwierdzają one tylko jak zajebistym GMem jestem :) 

Tbh, ja tam po prawdzie lubię tylko 1 mój deal, ten z Milleapem właśnie, ale to dlatego ze od początku miałem plan co z nim zrobić i jak go dalej pchnąć bo z Ignazzem wymieniłem ~10 PMow nim w ogóle tego Millsapa pozyskałem by się upewnić, ze będzie go chciał , a jak już go pozyskałem to po prostu dokończyłem swój plan- turaj tylko ten Simmons był dodatkowym plusem (zupełnie niespodziewanym) bo tbh nie liczyłem na 1st pick i to jeszcze tak gorący jak 24’ ale tu miałem sporo szczęścia bo akurat napisałem do Emesa gdzieś po północy jak on dogrywał deal z Ronnim i tak wjebalem się między wódkę i zakąskę i dostałem swoją wisienkę - co następnie Emesowi wynagrodziłem przejęciem Drummonda za capspace ;) 

 

Trochę funu, mój przyjacielu ;)

I nigdy nie kwestionowałem twoich zdolności w BeGM. Co najwyżej etykę i fakt, że w RL NBA takie ruchy są niemożliwe :)

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Jordan Bell nigdy nie był w c*** kotem. To były twoje bajki, takie same jak o Vonlehach, Kyle Andersonach i innych Dotsonach tej ligi.

Natomiast Mirotic - Rivers, tu historie w pełni znasz tylko ty i bulek, ale w momencie ogłaszenia tego dealu przez Ciebie, bulek liczył na jakieś fair play i wycofanie deau, bo wtedy to Mirotic był na szczycie, a Rivers zarabiał koło 12mln za sezon i był średnim rezerwowym.

A to akurat prawda, słynna drama Rybaka, płacz o to ze Bulek mu dealu nie potwierdza i straszenie odejściem xd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

Bo deale oceniane są na tamten czas, a nie na teraz. Sam przecież oferowałeś mi potem first picka za Blake Griffina i powiem Ci, że nie tylko ty.

Nie wiem czy mam c***a. Miałem HCA w Playoff, gracza w All-NBA team. Ty by wreszcie zagrać w PO też nie szczędziłeś assetów, ale rozumiem, że w swoim rozumowaniu też c***a masz?

Dla mnie, skoro klub osiągnął jakiś sukces, to deal się broni, a że apetyty były większe i kontuzje rozwaliły zespół? To już są zupełnie inne kwestie.

No to na tamten czas Leuer robił 10/5 w 25 min, grał swoją jak się okazało teraz życiówkę, a ja grałem o PO i miałem plagę kontuzji i zadnego centra chyba. Wiec jak nie chcesz żebyśmy oceniali na ten czas to nie wrzucaj takich wstawek, bo tak jak mówiłem takich tradeow jak ten, ze po latach wymieszanie wyglądają były pęczki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

 

Natomiast Mirotic - Rivers, tu historie w pełni znasz tylko ty i bulek, ale w momencie ogłaszenia tego dealu przez Ciebie, bulek liczył na jakieś fair play i wycofanie deau, bo wtedy to Mirotic był na szczycie, a Rivers zarabiał koło 12mln za sezon i był średnim rezerwowym.

fair play to jest wycofywanie sie z dealu?

klepnnietego dealu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

 

Trochę funu, mój przyjacielu ;)

I nigdy nie kwestionowałem twoich zdolności w BeGM. Co najwyżej etykę i fakt, że w RL NBA takie ruchy są niemożliwe :)

No mnie to serio bawiło :D zwłaszcza to „Bezskutecznie...” ogólnie czułem się jakbym czytał te wszystkie intra do Gwiezdnych Wojen :D 

Ja etykę mam zajebista, nigdy się z żadnego dealu nie wycofałem ani nigdy nikogo nie okłamałem w negocjacjach - to, ze patrzę na wymiany z kilku perspektyw i się nie napalam na dane nazwiska licytując sam z sobą to wiesz:D 

ogolnie 2 razy się napalilem tylko na danego gracza, raz Eld zdaje się odrzucił drugie rundy i Crowdera za Exuma (albo 1:1 już nie pamietam czy milem jakieś drugie rundy wtedy xd) a drugi raz teraz wiem, ze przelicytowałem sam siebie z pewnym graczem ze Wschodnien Konferencji, No ale to jest miłość do danych graczy i tego w pickach nie policzysz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

No to na tamten czas Leuer robił 10/5 w 25 min, grał swoją jak się okazało teraz życiówkę, a ja grałem o PO i miałem plagę kontuzji i zadnego centra chyba. Wiec jak nie chcesz żebyśmy oceniali na ten czas to nie wrzucaj takich wstawek, bo tak jak mówiłem takich tradeow jak ten, ze po latach wymieszanie wyglądają były pęczki. 

Wiesz, ja pełnego kontekstu nie pamiętam, ale jestem tu od początku i ten deal nie wyglądał dobrze.

Pozwolisz, że jednak więc zostanę przy swoim? Nikt nie broni ułożyć swojego rankingu, gdzie razem z Qcinem możecie wstawić same moje deale :)

@BMF lata jak oszalały by likeować każdy post, że deal Griffina to jednak on wygrał :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, MarcusCamby napisał:

@BMF lata jak oszalały by likeować każdy post, że deal Griffina to jednak on wygrał :D :D :D

W dniu 26.09.2020 o 01:22, BMF napisał:

Ja nie oceniam swojego prowadzenia Clippers jakoś dobrze (nie oceniam też źle, ot co część rzeczy zrobiłem bardzo dobrze, część źle) i ... patrząc na sytuację Pelicans, zdecydowanie polecałbym podobny samokrytycyzm. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Tecu napisał:

Chwalipięta 😀

Gdzie jest teraz Beverley a gdzie Rondo? 😀

Na tamten moment wyglądało to bajecznie.

Teraz to Ci ten Rondo z nieba spadł więc poproszę o jeszcze jednego 2nd roundera ;).

Jeszcze z czasów Celtics miałem dość udany deal po Adamsa i Bojana Bogdanovića, odzyskując 1st roundera BOS, zdejmując jednego swapa oddając Nurka i Lou od Kucia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Ja nie wiem gdzie jest moja kombinacja z wymiana zhaire smitha na sabonisa i kuzme:) 

Z tego co pamiętam to większość uważała, że Karpik Cię ograł tym dealem.

Zhaire miał ogromny hype od początku. Sixers za Niego dali przecież Mikala Bridgesa.

A Sabonisa i Kuzmę ciężko bym chwalił, skoro przeważnie obu hejtowałem :P Chyba nawet w sporej części dzięki mnie Litwin podpisał to extension ;)

Like od @Alonzo! Dzięki kolego! Liczę na mi wybaczysz! 😘 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie do tej pory najlepszy deal to był ten jak ktoś pozyskał Bama za spadający kontrakt Nurkica.

Ten deal był tak dobry, że Rada go zawetowała, bo stwierdziła, że Nurkic jest więcej wart 😀

I do tego wywaliła tego GMa, który smiał wierzyć w Bama ☹️

Dlatego powiem Wam z perspektywy czasu. Gówno się znamy, tylko niektórzy mają więcej a niektórzy mniej szczęścia. 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosz, widzę ze teraz trwa festiwal się spuszczania nad swoją zajebistoscia :) 

btw, Camby robiłeś ze mnie takiego Cygana a tu wychodzi ze w top10 mam tylko 1 dealik i to jeszcze z Człowiekiem Morza którego pokonanie w wymianie nikogo specjalnie nie bolało :)

1 minutę temu, Tecu napisał:

Wg mnie do tej pory najlepszy deal to był ten jak ktoś pozyskał Bama za spadający kontrakt Nurkica.

Ten deal był tak dobry, że Rada go zawetowała, bo stwierdziła, że Nurkic jest więcej wart 😀

I do tego wywaliła tego GMa, który smiał wierzyć w Bama ☹️

Dlatego powiem Wam z perspektywy czasu. Gówno się znamy, tylko niektórzy mają więcej a niektórzy mniej szczęścia. 😀

Brawo, jako jedyny broniłem wtedy Eryko ze to zajebisty dealik dla niego i o co cho w ogóle, to oczywiście January i Camby się obrazili i przegłosowali wyrzucenie Eryko xd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.