Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Tam chyba problem był z zapisem picków. Ozzy myślał, że dostaje dwa, a Tecu chyba dawał jednego z tych dwóch.

Ciężkie do oceny. Chyba deal nieważny, bo nieczytelny?

Tak się jakoś dzisiaj złożyło że trochę czasu spędziłem pomiędzy tamtym tematem a tabelką i chronologia zdarzeń była taka: Ozzzy wrzucił, Tecu potwierdził, okienko się zamknęło, Ozzy napisał że nie ma trejdu, po czym napisał że jednak jest.

Nie interesuje mnie generalnie co napisał, czy jest deal czy nie ma bo tak czy siak zrobił to po czasie. W czasie natomiast wymiana wleciała i została potwierdzona a co się działo później? Nie można anulować wymiany po jej potwierdzeniu i zamknięciu okienka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Tak się jakoś dzisiaj złożyło że trochę czasu spędziłem pomiędzy tamtym tematem a tabelką i chronologia zdarzeń była taka: Ozzzy wrzucił, Tecu potwierdził, okienko się zamknęło, Ozzy napisał że nie ma trejdu, po czym napisał że jednak jest.

Nie interesuje mnie generalnie co napisał, czy jest deal czy nie ma bo tak czy siak zrobił to po czasie. W czasie natomiast wymiana wleciała i została potwierdzona a co się działo później? Nie można anulować wymiany po jej potwierdzeniu i zamknięciu okienka.

Słuszne podejście, tylko pytanie ile tych picków idzie lub jak on wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Słuszne podejście, tylko pytanie ile tych picków idzie lub jak on wygląda.

To co poszło jest tak poszatkowane, tak pokombinowane że rzeczywiście trudno to odczytać. Jak będę wrzucał picki do wymian, to do tego wrócimy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Ashigaru napisał:

@MarcusCamby o to się będę martwił w lato

Ja bym się martwił teraz, bo jak dobrze liczę wstępnie masz 60mln w plecy czyli 30 baniek kary. To daje HC na poziomie koło 110mln, a już teraz masz wydatki na 127. I jeszcze rookie kontrakty pewnie koło 13mln. Jakieś 30mln musisz skombinować zanim Ci wjedzie zarząd komisaryczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, january napisał:

łooo Panie, nie tak drastycznie :D 

Nie chcielibyśmy Marcusa Cambeunucha :P 

Podobno to miano należy się tym co sobie obcinają coś innego niż zapowiadał Camby. 

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Ja bym się martwił teraz, bo jak dobrze liczę wstępnie masz 60mln w plecy czyli 30 baniek kary. To daje HC na poziomie koło 110mln, a już teraz masz wydatki na 127. I jeszcze rookie kontrakty pewnie koło 13mln. Jakieś 30mln musisz skombinować zanim Ci wjedzie zarząd komisaryczny :)

Oczami wyobraźni widzę uśmiechy sępów znad klawiatury na myśl o wysłanych ofertach w lato. Części już się usta zwilzyly i ślinę przymykają ;) 

Przecież to będzie lato pod tytułem kto będzie mniej pazerny ten wygra. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał:

Oczami wyobraźni widzę uśmiechy sępów znad klawiatury na myśl o wysłanych ofertach w lato. Części już się usta zwilzyly i ślinę przymykają ;) 

Po to został wymyślony ten system finansowy, by tankerzy nie mogli robić tego co teraz Blazers. Klub wydaje prawie 140mln na pensje. Mniej tylko od Sixers, Knicks i Wolves. Tylko tamte trzy walczą o mistrzostwo, a Blazers o czołowy pick w drafcie. I z poprzednich lat też mają długi.

Nie mam pojęcia jaki Ashigaru ma plan, ale oby jakiś był, bo te assety to trzeba będzie zaraz oddawać.

W sumie Conleya ktoś z cap space za darmo może weźmie, a nawet coś rzuci przed FA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

Ta wymiana Pacers - Blazers przechodzi w końcu?

Bo jeśli tak, to jest to koncertowe zaoranie dwóch organizacji na przyszłość ( Pacers i Wizards) za jednym zamachem:)

Dlaczego? W przyszłym roku nie tracę nic, tyle samo bym płacił za conley + lamb jedynie jeden rok więcej ma ten nieszczęsny kontrakt paula wiec o co biega z tym zaoraniem pacers ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Dlaczego? W przyszłym roku nie tracę nic, tyle samo bym płacił za conley + lamb jedynie jeden rok więcej ma ten nieszczęsny kontrakt paula wiec o co biega z tym zaoraniem pacers ??

Głównie o picki w drafcie, bo:

1) z tego co widzę bilanse finansowe, to trzylatkę skończysz na minusie

2) dwaj Twoi najlepsi gracze w tym sezonie to Chris Paul i Derrick Rose, z czego można wnioskować, że peak tej drużyny oglądamy własnie teraz

3) nie masz swojego 1st round picku ( oddane lub swapy) w 2020 roku i w latach 22-26.

Sytuacja na przyszłość robi się generalnie cieniutka.

Jednocześnie wejdziesz do play-offs, czyli Wizards nie wejdą, czyli będą na potężnym minusie finansowym i też ich sytuacja będzie do dupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Po to został wymyślony ten system finansowy, by tankerzy nie mogli robić tego co teraz Blazers. Klub wydaje prawie 140mln na pensje. Mniej tylko od Sixers, Knicks i Wolves. Tylko tamte trzy walczą o mistrzostwo, a Blazers o czołowy pick w drafcie. I z poprzednich lat też mają długi.

Nie mam pojęcia jaki Ashigaru ma plan, ale oby jakiś był, bo te assety to trzeba będzie zaraz oddawać.

W sumie Conleya ktoś z cap space za darmo może weźmie, a nawet coś rzuci przed FA.

Mam plan. Nie wiem czy uda się wszystko w 100%, ale wiem co trzeba zrobić. Dziękuję za troskę. 

Pytanie co by się stało, jeśli bym tego nie zrobił? Komisarze oddali by 1st r picki z topu draftu lub zawodnika z topu by mi "pomoc"? Przecież to oczywiste że każdy by windował cenę by jak najwięcej ugrać. Jak by miało to wyglądać? Jeśli ma być tak jak myślę... to mój plan wykonam na asapie... Wolałbym wiedzieć teraz czy będzie wola dojechania takiego zespołu czy jednak wsparcie na jasnych warunkach. 

Mnie bardziej martwi gdzie ja upcham tych ponad 30 zawodników z draftu w 6 lat... z czego 20 z pierwszej rundy. To będzie wyczyn. 

1 godzinę temu, fluber napisał:

Ta wymiana Pacers - Blazers przechodzi w końcu?

Bo jeśli tak, to jest to koncertowe zaoranie dwóch organizacji na przyszłość ( Pacers i Wizards) za jednym zamachem:)

Przeszła wymiana. Wszystko zgodnie z oczekiwaniami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Picki celowo oddałem jakieś bardzo odległe, bo przez nastepne dwa lata można je jak bedzie trzeba jakos odrobić zawsze. Reset jak bedzie trzeba to się wciśnie zawsze, graczy za których dostać można assety nie brakuje. Narazie walczymy o najwyższe cele. 

Nie wiem, jak było, ale:

pick, który masz w tym roku w 1 rundzie to będzie prawdopodobnie pick numer 30 ( LAL/SAC worse), więc wątpię, żeby Blazers go chcieli

pick, który masz w 2021 nie był do oddania, bo nie masz picku 2022 ( Stepien rule), a swap dla Ashigaru nic by nie dawał, bo Blazers za rok na pewno jeszcze nie będą wysoko w tabeli

picku w 2022 już i tak nie miałeś, więc nie mogłeś oddać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fluber napisał:

Nie wiem, jak było, ale:

pick, który masz w tym roku w 1 rundzie to będzie prawdopodobnie pick numer 30 ( LAL/SAC worse), więc wątpię, żeby Blazers go chcieli

pick, który masz w 2021 nie był do oddania, bo nie masz picku 2022 ( Stepien rule), a swap dla Ashigaru nic by nie dawał, bo Blazers za rok na pewno jeszcze nie będą wysoko w tabeli

picku w 2022 już i tak nie miałeś, więc nie mogłeś oddać.

Masz racje nie mogłem w sumie nawet nic innego zaoferowac ale nie tym rzecz. Chodzi mi o to ze nie martwię się za bardzo o picki widząc ile jest drużyn, które mają za dużo pickow i będą je wyprzedawać i widząc jaki jest przeplyw pickow w naszej lidze, zwłaszcza latem w okresie przed draftem. Co dwa miesiace jest okres transferowy i jak bedzie trzeba to nie bedzie z tym problemu. A chris paul owszem ma kurewski kontrakt ale dopoki się nie połamie nie martwię się, bo nie sadze żeby w ciągu najbliszych dwóch sezonów stał się nagle minusowym graczem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Masz racje nie mogłem w sumie nawet nic innego zaoferowac ale nie tym rzecz. Chodzi mi o to ze nie martwię się za bardzo o picki widząc ile jest drużyn, które mają za dużo pickow i będą je wyprzedawać i widząc jaki jest przeplyw pickow w naszej lidze, zwłaszcza latem w okresie przed draftem. Co dwa miesiace jest okres transferowy i jak bedzie trzeba to nie bedzie z tym problemu. A chris paul owszem ma kurewski kontrakt ale dopoki się nie połamie nie martwię się, bo nie sadze żeby w ciągu najbliszych dwóch sezonów stał się nagle minusowym graczem. 

fatalne myślenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, january napisał:

Nie no, z podatkiem to z premedytacją  145 mln wydajesz na +- najgorszy team ligi, współczucia i wyrozumiałości ligi raczej nie oczekuj,  wręcz przeciwnie:) srogiego ostrzeżenia dla przyszłych hardtankerow co by chcieli taki skandaliczny myk powtorzyc :)

Zamien ligę na naród i wypisz wymaluj komunizm. 

By żaden wywrotowiec nie podniósł ręki na lud grający beGM. 

Tylko nie strzelajcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.