Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, ignazz napisał:

Brogdon Murray Collins. Wszystko pochodzi z assetow za Leonarda. Wypraszam sobie. 

Brogdona pozyskałeś z FA.

Murraya wymieniłeś na John Collinsa.

Kiedyś patrzyłem na co poszły te trzy picki i rozeszły się na raczej mało wartościowe opcje. Pamiętam tylko Steina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

Tam były ostre zgryzy w szatni. Przecież Tony Parker, który sportowo już wiele nie znaczył, jechał z Kawhi Leonardem jak z burą suką publicznie w mediach. Ignazz znając konflikt działał dużo lepiej niż Buford. Do tego Spurs nie chcieli dać maxowi Kawhiemu i chyba posady jemu wujkowi. Ignazz mógł poczekać na Kawhi Leonarda.

Lepsza sytuacja niż RL Spurs, ale można było to rozegrać lepiej.

Do dzisiaj nie wiadomo co tam sie wydarzylo i jakie byly motywy. Leonard to gracz, ktorego nie da sie odczytac i mi trudno nawet kibicowac. Sytuacja ze Spurs, nawet na mecze nie chcialo mu sie stawic, odejscie z Raptors, gdzie juz w tym roku Siakam>George, granie na czas z Lakersami. Nie lubie takich kombinacji. 

Po czasie to wszysko mozna bylo lepiej zrobic

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, tangiers napisał:

Do dzisiaj nie wiadomo co tam sie wydarzylo i jakie byly motywy. Leonard to gracz, ktorego nie da sie odczytac i nawet kibicowac. Sytuacja ze Spurs, nawet na mecze nie chcialo mu sie stawic, odejscie z Raptors, gdzie juz w tym roku Siakam>George, granie na czas z Lakersami. Nie lubie takich kombinacji. 

Po czasie to wszysko mozna bylo lepiej zrobic

Ja bym szedł na mistrzostwo, mimo wszystkich negatywnych narracji. Po prostu okienek na mistrza jest tak mało, że trzeba wyciskać szanse jak cytrynę.

Ja nawet Davisa byłem gotowy stracić za darmo, by móc się bić o mistrza. Dopiero kontuzja Walla spowodowała, że spasowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ignazz napisał:

ani dead money. Zawsze płacili graczom za grę. 

co to za różnica czy gość jest jako deadmoney czy jako active, hajs i tak dostanie...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tangiers napisał:

[Do dzisiaj nie wiadomo co tam sie wydarzylo i jakie byly motywy. Leonard to gracz, ktorego nie da sie odczytac i nawet kibicowac.

co to za bzdury?

dobrze, że ostatnimi laty można Popa i Buforda czytać jak otwarte książki

robili z niego sterowalnego psychola, to ich tak samo potraktował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, polishllama69 napisał:

co to za różnica czy gość jest jako deadmoney czy jako active, hajs i tak dostanie...

 

Chodzi mi o postawę walki o wynik a nie korzystanie z okazji i branie za mini zysk handlu martwymi duszami. Pełne wykorzystywanie slotów 

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

co to za bzdury?

dobrze, że ostatnimi laty można Popa i Buforda czytać jak otwarte książki

robili z niego sterowalnego psychola, to ich tak samo potraktował

Dziwna opinia. 

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Ja bym szedł na mistrzostwo, mimo wszystkich negatywnych narracji. Po prostu okienek na mistrza jest tak mało, że trzeba wyciskać szanse jak cytrynę.

Ja nawet Davisa byłem gotowy stracić za darmo, by móc się bić o mistrza. Dopiero kontuzja Walla spowodowała, że spasowałem.

Pisaliście ze gracz w koszulce spurs nie wyjdzie 

Oddanie go do Toronto potwierdziło narracje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Brogdona pozyskałeś z FA.

Murraya wymieniłeś na John Collinsa.

Kiedyś patrzyłem na co poszły te trzy picki i rozeszły się na raczej mało wartościowe opcje. Pamiętam tylko Steina.

Brogdona Ignaś ściągał od Ashigaru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

Chodzi mi o postawę walki o wynik a nie korzystanie z okazji i branie za mini zysk handlu martwymi duszami. Pełne wykorzystywanie slotów 

równie dobrze można powiedzieć, że GM X jest gotowy na poświęcenia aby wygrywać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Dziwna opinia. 

a jak była narracja o Wujku? dlaczego tak się wystraszyłeś i jak najszybciej chciałeś ubić deal z Leo? bo śledziłeś doniesienia z obozu Spurs, a one zbyt radosne nie były

no a branie DeRozana to już każdy opisał, tu nie ma o czyn dyskutować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

a jak była narracja o Wujku? dlaczego tak się wystraszyłeś i jak najszybciej chciałeś ubić deal z Leo? bo śledziłeś doniesienia z obozu Spurs, a one zbyt radosne nie były

no a branie DeRozana to już każdy opisał, tu nie ma o czyn dyskutować

Ale co to ma do naszych spurs teraz jeżeli sami twierdzicie ze zrobiłem lepiej niż realny klub. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

Ale co to ma do naszych spurs teraz jeżeli sami twierdzicie ze zrobiłem lepiej niż realny klub. 

ja tak nie twierdzę, trzeba było sprzedać Jamala jako top prospecta lub czekać na gracza w którego będziesz wierzył bez względu na wszystko

rozumiem Twoje obawy ówczesne, ale tak samo ja nie poczekałem z KP i połamał mi się Jrue, czasem nie przewidzisz ryzyka, ale nie podejmując go tym bardziej wiele nie ugrasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ignazz napisał:

Pisaliście ze gracz w koszulce spurs nie wyjdzie 

Znając życie takie narracje, to uskuteczniał człowiek morza, a teraz Cię klepie po plecach o dobrym dealu, śmiejąc się z Ciebie w duchu.

Ja od początku mówiłem, że powinieneś walczyć o mistrzostwo. Miałeś Dragic-Danny Green-Leonard-Aldridge i kogoś jeszcze. I z tego co pamiętam narracja Kawhi Leonarda wcale nie była tak silna, a po jego powrocie do zdrowia rozeszłaby się po kościach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Alonzo napisał:

Wiem :( 

Chętnie Rayjonowi zaproponuje w nowym sezonie nowy kontrakt 2way, jeżeli trafi na rynek FA. 

Deal po Noela zwyczajnie wymusił ruchy, których wcześniej nie planowałem. Mimo wszystko młody Tucker ma możliwość gry większych minut w przebudowujących się Clippers w tym sezonie, niż u mnie. Deal po Noela był dla mnie zbyt ważny, by zawahać się z powodu gracza, który mimo wszystko wchodzi dopiero do ligi. Pewne poświęcenia są czasami niezbędne. 

Ten ruch to pokazal przede wszystkim to, ze nie ma co obiecywać takim anonom czegokolwiek, Ty to zrobiłeś, szybko złamałeś obietnicę i cóż, musisz ponieść jakieś konsekwencje w odbiorze organizacji przez agentów graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, MarcusCamby napisał:

Znając życie takie narracje, to uskuteczniał człowiek morza, a teraz Cię klepie po plecach o dobrym dealu, śmiejąc się z Ciebie w duchu.

mozesz nie nastawiac innego gm'a przeciwko mnie, tym bardziej gdy uskuteczniasz swoje bzdurne teorie?

jestes za pewne jedynym gm'em ktory pisze, ze leonard by zostal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Obowiązywał go kontrakt, więc musiał zostać

nie no, zostać by nie został, ale nie było nakazu aby go puszczać od razu, mógł to zrobić nawet w trakcie rs, ale przecież doniesienia min. Ramony były takie, ze typ ma poważną kontuzje, która ukrywa, Karol Śliwa nawet na tej podstawie wróżył mu koniec kariery w jednym z podcastów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.