Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę ze wpisów dużo wiec coś ode mnie. 

1. kultura organizacji. 

Bardzo dużo krytyki ze strony @człowiek...morza oraz @LeweBiodroSmoka gdzie już znacie wyniki 2022/23. 
 

moim zdaniem kultura organizacji to walka o najlepszy poziom sportowy i wyniki oraz dbanie o zawodników. Własnych nie obcych. 
niektorzy GM zapominają ze start zespołu każdy z nas miał w innym momencie. Inny zespół inne możliwości. 
Z moimi spurs zacząłem zabawę z beGM od strasznych czasów dla organizacji : koniec Duncana ManuGino i Parkera oraz w pierwszym sezonie na dokładkę wymuszone odejście Leonarda najlepszego gracza ligi. Po całorocznej kontuzji dodam. 
2. dziwie się Tobie @czlowieku...może... morza ze zamiast być wdzięcznym za transfer zgodnie z życzeniem gracza do big market to atakujesz jednego z przedstawicieli mniejszego rynku ( nie małego biorąc pod uwagę metropolie i ogólna gospodarkę Teksasu). Teksańczycy to dumny Naród i pamiętliwy. Ataki będą pamiętane i lepiej nie wychodź po zmroku na Teksańskie pustkowia bo spotkasz się z tarcza mechaniczna ;) 

3. 

@LeweBiodroSmoka drugi dziś potężny krytyk :  - mylisz. Się. Nie wymieniam co sezon składu jak twierdzisz. 
przede wszystkim dbam o własnych zawodników: spójrz

początki gry. 
spurs znaleźli uznanie w głosowaniu na:

LMA co było kluczowe dla owej kultury jako ciągłość starego i nowego

dalbym maxa Leonardowi ale dyskusja zmusiliście mnie do jego sprzedaży mimo ze nie przeplacilem Millsa Gasola oraz nie miałem konfliktu szatni ze stara gwardia  mimo to wasz werdykt - musi odejść gdzie ominąłem zarządzając klubem tych kłopotów które rl spurs zrobili  

zrobilem nawet więcej: ściągnąłem aby walczyć o Leonarda bardzo drogiego Millsapa!!! Aby grać o wynik  i go zatrzymać  

4. fAM

każde głosowanie swoich wolnych graczy spotkało się z akceptacja oferty co bardziej niż twoja pokrętna ocena świadczy o organizacji  

spurs płaca dodatkowo sowicie i mimo ze możecie krytykować wysokość kontraktów to nie zarzucicie mi brak szacunku dla swoich graczy - o to lista wygranych swoich agentów:

LMA

Murray

Len

Gay 

Brogdon 

każdy Przedłużony!!! wszyscy oni otrzymali stosowne wysokie pensje! Gracze doceniają  lewy nie bardzo ;) 

przegrana walka o nowa dusze czyli Butler / trudno z lakers wygrać  

Wysokie pensje? ( czy realny Wiggins ma za złe ze go Minny oddała do Golden gdy zarabia 150.000.000?)  nie! Jest wdzięczny ze mu tyle zaproponowali wiec nawet odejscie gracza z wysoka pensja z punktu widzenia gracza i agenta jest ok  

dodatkowo rynek przyjął z zadowoleniem ofertę Monte Morrisa którego przegrałeś ze mną  wiec jeżeli krytykujesz spurs a przegrywasz gracza którego bardzo kochasz ( wielokrotnie to powtarzałeś) to widocznie byłeś słabszy  

zwroc uwagę tez ze opisałem sytuacje z Jam Murrayem ze gracza którego AWARYJNIE bo za Leonarda szybko ściągnąłem w zamian miałem prawo analizując braki w obronie i rozegraniu ( Jokic świetnie maskuje ten brak bo sam świetnie rozgrywa) oddać nie wchodząc w 170.000.000 kontrakt.

dygresja do @BMF proszę nie oceniaj kultury GM do błędu z pierwszych miesięcy naszej gry gdzie blednie zrozumiałem zasady finansowe  gra była tworzona wtedy i nie ma to nic wspólnego z kultura zespołu  - a ze w lutym 2020 w dalszym ciągu wielu GM tych finansów nie zrozumiało to tylko mnie tłumaczy i pozbyłem się wstydu ;)  

prosze nie karz mnie podwójne za niezrozumienie zasad regulaminu wtedy teraz przy dyskusjach o kulturze  ZARZĄDZANIA klubem  

@LeweBiodroSmoka

Jokic to wspaniały gracz i jak cześć GM mających swoje kotwice sprawia ze masz samograja gdy gramy w Denver 2018-20  korzystasz z uroku Denver dziś a  ja jestem na dorobku i szukam lidera którego mi żałujecie  

rzucasz kamieniami wiec rzucę i ja!

moim zdaniem masz świetny zespół ( moje głosy sprawdź ) ale Jokica wkurzyłes trzy razy  

zarzucasz mi wymianę składu a co zrobiłeś jako GM?

wypominasz mi oddanie Murraya którego sam oddales wcześniej ( hipo hipo hipokryzja) biorąc kontuzjowanego KP  

jokic i KP obaj z Europy Wschodniej zapewne by się polubili bardzo bo to podobne twArde skurczybyki tak samo mówiące z obcym akcentem 

na bank ziomki for life! ;)

co robi GM? Zaraz wymienia druga strzelbę żonglując bez potrzeby Bledsoe Zach LaVine i ostatecznie Jrue  

mysle ze oddanie Murraya a potem KP dla Joka to coś więcej niż moje oddanie branego w pośpiechu i nie tak związanego z klubem gracza ( Draft Denver) 

dodatkowo tak ustawiłes  finanse mimo moich kłopotów ze nawet NIE ROZWAZALES brania świetnie pasującego Millsapa  pisząc ze Ciebie nie stać  - ja dla Leonarda brałem  Ty - nie!

A jeżeli chcesz mi w dalszym ciągu wypominać moje nieskładne czasem wystąpienia to tylko wspomnę ze zawsze walczyłem o wynik na maxa podczas gdy Tobie zdarzyło się rzucić ręcznik i opis w WCF !!!

nigdy przenigdy bym serii nie poddał  

Aby na koniec być bardziej plastyczny w tłumaczeniu kultury zespołu to gdybyśmy grali w 2005 roku w beGM to ja bym siedział na Duncan Manu Bowen Parker  i nigdy bym nie zrobił tego co Ty! Czyli wymienił ManuGino (twoja druga opcja) na kontuzjowanego Granta Hilla ( KP) a potem na Jasona Kidda udając ze nic się nie stało  bo Duncan gra  

i w druga stronę  - jakbyś się czuł gdybym krytykował twoje ruchy gdybys miał pare Melo AI3 gdzie Melo zarządalby wymiany i byś z całych sił najpierw ratował sytuacje a potem raczej słusznie nie wiązał nadzieje z Iversonem ;)  

byłbyś łatwym celem jak spurs bez Duncana i Leonarda  

ps. Nic nie pisałem lewy o braku koncepcji na zespół tylko bardzo znudziły mnie ataki seryjne i skoordynowane na mnie raczej z powodów charakteru wpisów niż obiektywnej krytyki ruchów  

dodatkowo człowieku ... morza: Ciebie za te wypowiedzi by @Przemek_Orliński wywalił 4 raz w tym roku bo:

atakujac zespoły jak spurs OKC BoSton strasznie psujesz sobie partnerów do gry wiec się potem nie dziw ze lakers ( bardzo dobra zmiana w postawie GM na dużo większa dyskrecje wzmocnień niż twoje szczekanie) znajdują partnera do świetnych wymian  

nie wyobrażam sobie aby GM pisał o świetnym graczu coś innego niż to ze powinien trafić do swojego klubu. Nolan bierze już karton i obiegówkę

resume: zawsze walczyłem o wynik oraz o każdego gracza którego chciałem pozyskać a cześć niepozytywnych rozstrzygnięć było nie po mojej stronie:

Totalny pech z Leonardem! Innym przykładem chociażby Zmiana wartości pozyskanych wyborów: unprotected 2020 CHAR który z lotto Kucia stał się late Flubbera @fluber gratulacje !!! Lub zły los i brak Ziona u @BMF czyli lotto protected CLIP 2020 ;) 

los chciał ze spurs ominęło szczęście ale nie można odmówić mi starania  

napisze coś bardzo smutnego na koniec: obecnie uwazan ze zrobiłem więcej aby osiągnąć sukces niż Real spurs co dla mnie fana klubu od 1988 to strzał w mordę  

 

 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, ignazz napisał:

Innym przykładem chociażby Zmiana wartości pozyskanych wyborów: unprotected 2020 CHAR który z lotto Kucia stał się late Flubbera @fluber gratulacje !!!

 

Przecież ja 1st pick Charlotte 2020 oddawałem do Cavs we wrześniu, także nie wiem, kiedy go pozyskiwałeś, ale ja już miałem kompletny skład, jak oddawałem ten pick, więc nie wiem na co liczyłeś:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Chyba jednak @tangiers mimo sprzeciwu wziął sobie moje komentarze o rotacji do serca, bo ostro wziął się za wzmocnienia. Fajny deal z Crowderem.

Jak Irving sie zesral, to przy dobrej drabince jest okienko na final, a potrzebowalem szybszego na nogach forwarda niz Markieff, stad wzmocnienia. Portisa na razie nie chce dluzej tlumaczyc, ale po wszystkich rozmowach lepszych opcji nie bylo, a chcialem sie koniecznie wzmocnic. Szkoda, ze Holmes jest dalej niewiadoma i mam przeczucie, ze mu zrobia shutdown.  

Poza tym Crowder rzuca jak Peja w tym trymestrze.

p.s. Lubie cie, ale z tym wzieciem do serca to juz nie przeciagaj struny ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

yo, właśnie wyjebał 2 podpisanych latem typków, których latem wygrał w głosowaniach vs wiele innych teamów :) 

w tym okienku juz takie sie odwalaja, wiec watpie czy wymiana Markieffa mnie pograzy na FA ;]

1 minutę temu, january napisał:

Do mnie nie pisałeś?

My ze soba przeciez nie robimy tradow ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

yo, właśnie wyjebał 2 podpisanych latem typków, których latem wygrał w głosowaniach vs wiele innych teamów :) 

Chyba o Markieffa walczył tylko z mną, jeśli liczyć poważne oferty.

Muscala? Szczerze myślałem, że gość będzie już po za ligą.

Oddanie graczy za wzmocnienia to coś, co można usprawiedliwić. To oddanie graczy za future picki jest słabe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Nie licz, że wygrasz ze mną jakieś minimum... :P 

Sam sciagnales wlasnie Theisa, ktorego jeszcze niedawno wyjebales. Moge rowniez ukorzyc sie latem i zaproponowac Muscali czy Diallo nowe minimum jak bedzie mozliwosc ;] A Markieff dostal ode mnie najwyzszy kontraktem podczas zeszlego FA, wiec raczej tez nie bedzie narzekal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, january napisał:


-niedotrzymywanie obietnic (no tu Alonzo z Tuckerem choćby teraz grubo pojechał)

Wiem :( 

Chętnie Rayjonowi zaproponuje w nowym sezonie nowy kontrakt 2way, jeżeli trafi na rynek FA. 

Deal po Noela zwyczajnie wymusił ruchy, których wcześniej nie planowałem. Mimo wszystko młody Tucker ma możliwość gry większych minut w przebudowujących się Clippers w tym sezonie, niż u mnie. Deal po Noela był dla mnie zbyt ważny, by zawahać się z powodu gracza, który mimo wszystko wchodzi dopiero do ligi. Pewne poświęcenia są czasami niezbędne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MarcusCamby nie wiem co sie smiejesz melepeto.

 

Teraz, tangiers napisał:

Ten Juancho to chyba 3/4 ligi byl oferowany. Wiara GMa ;]

Wiara była, jest i będzie, a mecze w Socie jedynie potwierdzają, ze mialem 100 % racji. Niemniej tutejszym gm'om brakuje honoru by ową rację przyznać.

Owszem,  w wielu rozmowach był proponowany, co w żadnym wypadku nie oznaczało braku wiary - dlatego za byle gówno nie odszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.