Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, fluber napisał:

Na pewno wiemy o Russellu w Lakers oraz Townsie i Mitchellu w Magic

W sumie nie głupi pomysł, aby padały takie zobowiązania ze strony GMów.

Z innej beczki. Jak January nie ruszy większości przedszkola za jakieś zacne nazwisko, to nawet nie to że Lakers znów odpadną w SWCF, ale LeBron będzie na maksa wkurwiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Eld napisał:

A Giannis? Mamy jakąś listę graczy którzy w beGM nie mogą być trejdowani? Jeśli tak to o nią poproszę.

SlaKB stracił Middletona za darmo, bo Qcin zapomniał mu złożyć oferty pełnego maxa, więc ... odda mu Giannisa za karę. XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fluber napisał:

Na pewno wiemy o Russellu w Lakers oraz Townsie i Mitchellu w Magic

W cyklonie karuzeli transferowej BeGM dwie młode Gwiazdy Orlando Magic nie biorą udziału i spokojnie wypoczywają aktualnie na zasłużonych wakacjach, jako jedni z nielicznych  wiedzą w barwach jakiej drużyny rozpoczynać będą obóz przygotowawczy. Mają również komfort wiedzy gdzie spędzą swoją koszykarską karierę i nie będą musieli się ciągle pytać kim są ci nowi kolesie w tych samych koszulkach klubowych, co oni. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na gorąco, bo dogrywam ważny deal i od tego chce zacząć zanim zabiorę się na poważniej za Giannis-dramę. Przeczytałem sporo wątku i wasze uwagi na PW, także widzę, że to już jest niemal stan wojny i walka o interesy, a nie próba wymiany zdań.

Miałem Davisa, który myślę miał przez te ostatnie nasze sezony wartość zbliżoną do Giannisa. Ten sezon należał do Greka, ale jeśli cofniemy się rok wstecz to w 90% rankingach Davis stał wyżej i wtedy też miał dwa lata kontraktu do końca umowy. i powiem Wam, że nawet wtedy nie dostałem zbliżonej oferty za to co SlaKB potwierdził sprzedać Giannisa. Tak więc jak jeden GM mi napisał, że nawet jakby Qcin dawał Lillarda, Tatuma i 10 first picków to byłoby to za mało, to ja już wiem, że tu jest obłęd w oczach. Ten sam GM niedługo napisze, że Giannis na pewno będzie chciał odejść z Bucks do jakiegoś big marketu. Tak jak ja od początku gry słyszałem nieważne co robiąc, że Davis u mnie nie zostanie. Tak Panowie, Wy wiecie o kim teraz mówię.

Pod względem trade value ja tu nie widzę pół podstawy do weta. To jest bardzo mocny pakiet.

Oczywiście są czynniki cholernie niekorzystne do tego wszystkiego. SlaKB dopiero co zrezygnował, a teraz wraca i robi coś takiego. Giannis nie trafił na trading block, nie został zbadany rynek. Jak jest więcej kupców łatwiej negocjować i można byłoby od Qcina wydusić jeszcze więcej. Po trzecie Bucks nie są jak Pelicans czy Blazers w sytuacji, że pewna historia się kończy i ta przebudowa jest nieunikniona. Ok, stracili Middletona ( inna sprawa, że moim zdaniem nie jest wart tych pieniędzy ), ale wciąż mając Kembę, Giannisa są jednym z czołowych faworytów do mistrzostwa. Zaoranie w tym momencie jest po prostu mentalną porażką, nieważne nawet ile tych assetów by było.

Tyle od mnie na początek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Jestem autentycznie oburzony takimi postami. Tak samo jak teraz o Giannisa w Bux będę walczyć, to walczyłem o brak debilnej wymiany Kury na wschód.  

Czemu siedziałeś cicho jak Spurs dealowali Leonardem, a Rockets Hardenem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Bux nie podpiszą FA przez dekadę i dostaną trade request od każdego top100 gracza (Kemba, Tatum etc) którego będą mieć z marszu.

Spurs Leonardem? Bije Ci jak podajesz tu ten przykład.

Rox Hardenem? Inna sytuacja niż Giannisa, ale Regisowi napisałem, że na FAsów nie ma co liczyć ode mnie przez wiele lat.

jak Portland dealowalo Lillardem, albo OKC Westbrookiem ? Na czym polega różnica ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Dopiero kiedy Walla sprowadziłeś, bo wtedy wiedziałem, że sportowo nie ugrasz szans na Davisa

Akurat zdrowy Wall byłby zajebisty, zwłaszcza że są z jednej stajni.

Ale oczywiście po kontuzji Jasia musiałem rzucić ręcznik w tej sprawie, bo po co  Antek miałby marnować prime obok połamanego gracza na kontrakcie superstara.

Mimo wszystko chodzi o zasadę, bo nie wiem czym Davis różni się od Giannisa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

 

Finanse? Poziom gracza? Poziom drużyny? 

Eeee, Harden vs Giannis

finanse - na plus w Rockets , na plus w Bux

poziom gracza- MVP level, MVP level

Poziom drużyny - Finalista Konferencji, Finalista Konferencji

Reakcja Januarego- PM do Regisa ze nie zagłosuje na FA - 3 stronna gownoburza na forum połączona z szantażem ujawniania PMow i grożenia Spółdzielni .

 

Co tu się nie zgadza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.