Skocz do zawartości

ZDJECIA FORUMOWICZOW :)


travcka

Ta sonda jest potrzebna, by temat sam nie zniknal po jakims czasie.  

73 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ta sonda jest potrzebna, by temat sam nie zniknal po jakims czasie.



Rekomendowane odpowiedzi

Szak umiem zmniejszać zdjęcia... ale w tym momencie mam na kompie tylko Winampa z takich dodatkowych programów i nie bardzo miałam w czym zmniejszyć :) jak zainstaluje coś graficznego to pochwalę Ci się zmniejszoną fotką 8)

 

Swoją drogą dzieci nie moje :D Ale można ich liczyć jako nowych fanów Szóstek ....

 

 

Gumbi :oops:

 

a stopa jakiejś młodej mamy... leżała na lóżku obok bratowej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, mi też przysyłają ciągle swoje zdjęcia, też mnie to denerwuje

cena sławy :P

 

Wiesz jaką prawdę masz im wpajać od małego. Answer rulez

Chcesz żeby żyły w zakłamaniu? To nie komuna, że wciskanie kłamstwa jest na porządku dziennym :)

 

A dla tych co nie mogą otworzyć zdjęcia: KRASZKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem pożyczony aparat cyfrowy to sobie pstryknąłem parę fotek. niestety tylko na jednej wyglądam jak człowiek, ale jak zrobim konkurs na najgłupszą to pokażę pozostałe :)

ok, tak wyglądam bez kamer, 3 milimetrów pudru itp. uśmiech ten sam jakby.. ?

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto i moje zdjęcia dużo wcześniej już obiecane z hali Memphis Fedex Forum:

 

 

Na tym pierwszym widać jak macham do Shana Battiera, ale ten niestety nawet się nie odwrócił :wink:

 

http://gimmie.republika.pl/enba/DSCN1938.jpg

 

Tu zdjęcie z koleżanką podczas ggdy w tle odbywało się już zakończenie trenigu Grizzlies

 

http://gimmie.republika.pl/enba/DSCN1977.jpg

 

I jeszcze jedno zdjęcie z koleżanką

 

http://gimmie.republika.pl/enba/DSCN1978.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wyżej umieszczoną prośbę odpowiem w tym temacie, mimo iż to nie właściwe miejsce.

 

Byłem w Memphis przez całe 4 miechy. A co widziałem? No ćóż poza wszystkimi graczami Memphis z odległośći 2 metrów (lubię się tym chwalić :wink: ), widziałem tylko i wyłącznie Mephis. I choć w tym mieście nie ma za dużo do oglądania to i tak nie mogę narzekać. Byłem ponadto (oprócz treningu Grizzlies z którego są te zdjęcia) na walce bokserskiej Roya Jonesa Juniora, którą ten jednak przegrał (ciekawe czy wogóle jest naszemu gronu forumowemu znany ten bokser). Cóż ponadto... chyba nic wartego tutaj pisania, a szczególnie co by miało powiązanie z koszykówką, ale słowem podsumowania mogę dodać, że USA to zupełnie inny świat w porównaniu do Polski i Europy pod względem kultury, ludzi, jedzeni;.. po prostu wszystkiego.

 

Ps. Mam autograf Mika Millera :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wyżej umieszczoną prośbę odpowiem w tym temacie, mimo iż to nie właściwe miejsce.

 

Byłem w Memphis przez całe 4 miechy. A co widziałem? No ćóż poza wszystkimi graczami Memphis z odległośći 2 metrów (lubię się tym chwalić :wink: ), widziałem tylko i wyłącznie Mephis. I choć w tym mieście nie ma za dużo do oglądania to i tak nie mogę narzekać. Byłem ponadto (oprócz treningu Grizzlies z którego są te zdjęcia) na walce bokserskiej Roya Jonesa Juniora, którą ten jednak przegrał (ciekawe czy wogóle jest naszemu gronu forumowemu znany ten bokser). Cóż ponadto... chyba nic wartego tutaj pisania, a szczególnie co by miało powiązanie z koszykówką, ale słowem podsumowania mogę dodać, że USA to zupełnie inny świat w porównaniu do Polski i Europy pod względem kultury, ludzi, jedzeni;.. po prostu wszystkiego.

 

Ps. Mam autograf Mika Millera :D

No to i tak fajnie, autograf Millera to jest coś. Może nie byłeś w NYC, Philly :roll: albo innej wielkiej metropolii ale Memphis też jest ok no i jak napisałeś przekonałeś się jak to jest w USA. Ja już planuje wyjazd od dawna ale na razie nie ma możliwości, mam nadzieję, ze za 2 lata się uda...

 

PS. O tym bokserze nie slyszałem, ale w ogóle się boksem nie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to ten co bał się walczyć z Michalczewskim :twisted:

 

 

Bał się tak samo walczyć z Michalczewskim jak i Michalczewski z nim 8) Chodziło po prostu o to, że obydwaj przez wiele lat byli zdecydowanie najlepsi na świecie w swojej kategorii wagowej i dzielili między siebie chyba wszystkie pasy mistrzowskie w swojej wadze, a co za tym idzie wiązały się z tym ogromne pieniądze i cała komercyjna otoczka. Kiedy zaś by się razem spotkali ktoś musiałby stracić tytuły i ogromne pieniądze i właśnie dlatego promotorzy Darka nie chcieli się zgodzić na walkę w stanach (tam sędziowianie raczej na bank było by na korzyść Jonesa), a promotorzy Jonesa na walkę w Europie (ten sam powód). Tak więc nie wiadomo kto był lepszy (mam nadzieję, że się mylę), ale z tego co czytałem kiedyś w internecie opinie jakiś fachowców trochę lepiej prezentował się Jones bo był szybsy. No ale to już przeszłość i teraz żaden z nich nie ma już żadnych tytułów, ale chłopaki posiadają przynajmniej wspaniałą przebytą karierę 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to ten co bał się walczyć z Michalczewskim :twisted:

 

 

Bał się tak samo walczyć z Michalczewskim jak i Michalczewski z nim 8) Chodziło po prostu o to, że obydwaj przez wiele lat byli zdecydowanie najlepsi na świecie w swojej kategorii wagowej i dzielili między siebie chyba wszystkie pasy mistrzowskie w swojej wadze, a co za tym idzie wiązały się z tym ogromne pieniądze i cała komercyjna otoczka. Kiedy zaś by się razem spotkali ktoś musiałby stracić tytuły i ogromne pieniądze i właśnie dlatego promotorzy Darka nie chcieli się zgodzić na walkę w stanach (tam sędziowianie raczej na bank było by na korzyść Jonesa), a promotorzy Jonesa na walkę w Europie (ten sam powód). Tak więc nie wiadomo kto był lepszy (mam nadzieję, że się mylę), ale z tego co czytałem kiedyś w internecie opinie jakiś fachowców trochę lepiej prezentował się Jones bo był szybsy. No ale to już przeszłość i teraz żaden z nich nie ma już żadnych tytułów, ale chłopaki posiadają przynajmniej wspaniałą przebytą karierę 8)

Tak Zółwiu ale zapomniałeś, że Jones robil dwukrotny start do wyższej kategorii wagowej i nigdy mu się to nie udało. Był to jeden z oficjalnych powodów odmowy walki z Tigerem gdyż Jones tłumaczył się, iż w swojej kategorii już nic nie ma do zdobycia. Liczył na to, że kiedy utyje z 10-12 kg bez problemu pokona Bustera Douglasa, który na pocz. lat 90- tych sensacyjnie wygrał z Tysonem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Zółwiu ale zapomniałeś, że Jones robil dwukrotny start do wyższej kategorii wagowej i nigdy mu się to nie udało. Był to jeden z oficjalnych powodów odmowy walki z Tigerem gdyż Jones tłumaczył się, iż w swojej kategorii już nic nie ma do zdobycia. Liczył na to, że kiedy utyje z 10-12 kg bez problemu pokona Bustera Douglasa, który na pocz. lat 90- tych sensacyjnie wygrał z Tysonem

Nie zapomniałem, po prostu o tym nie wiedziałem, bo aż tak wielkim fanem Jonesa to nie jestem. Ale dzięki za informacje Max za informację :)

 

Jasne Szaku, że widziałem. Między mną i nim był tylko jeden rząd siedzeń a siedział w tej samej linii więc był jakieś 1,5 metra odmnie :D Pstryknołem mó z tej radości pare fotek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze został tylko Duduś, ktory nie chce się ujawnić

A ja mam przeczucie, ze Dudus to juz nie bedzie wygladal zbyt sympatycznie. :wink:

 

... ale moze to przez ava z Dennisem. :P

O kurcze to pamietacie o niejakim Dudusiu :lol: ?

Jak mi powiecie jak mam to wrzucic na stronke to nie ma problemu, tylu fankom rozdalem zdjecia i autorafy wiec co mi zalezy. :wink:

A sie nie ujawnil ,bo w sumie do tego dzialu nie zagladam ,teraz cos mnie tknelo zeby wejsc i za kare mnie popamietacie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duduś prosta sprawa szukasz serwera na którym można wrzucić fotki. Ja mam na republice (do małych rzeczy dobre), następnie jak w oknie pisania wiadomości jesteś to masz dwa wyjścia

1. jak chcesz wrzucić linqa do zdjęcia z serwera to urzyważ opcji URL (zalecane bo nie obciąża forum :wink: )

2. Możesz też wrzucić zdjęcie tak, żeby pokazywało się na stronie. Do tego służy opcja Img

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.