Skocz do zawartości

[07/08] FBL 3


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

Mich@lika (Odom wypada na pierwsze 2 tygodnie, Wade prawdopodobnie na cały listopad)

Masz nieaktualne wiadomości mój drogi. Odom i Wade po dwa tygodnie, nie żaden cały listopad.. Pierwszy i tak zrobi 6500 fp a drugi 8000 :o Wogole to wole Wade który jak jest robi 130 fp niż T-Maca króty ciśnie po 90 i jego plecy (:

 

 

Sprawa wygląda zatem tak, że mam aż 4 graczy o potencjale 100+ fppg.

Nowikiem, Wade, Jeffersonem, Odom i tyle w tym temacie 8) Ten pogrubiony to już pokazuje, że 25/15 zrobi jak nic.. :twisted:

 

Pozatym twój Utl wygląda słabiutkooo.. zreszta na takie rozmowy przyjdzie czas po sezonie (:

 

 

J-rich potrafi krecic super staty, ale musi byc zdrowy.

JR jest super. Pamietam rok temu -7 a na drugi mecz 136 i tak z dwa razy chyba :wink: Mimo wszystko wydaje mi się, ze straciłes na tej wymianie.

 

 

Słabo na PG po tej wymianie? Myślę, że MVP Finałów stać na dużo, a to co zrobił w poprzednim sezonie (71 ppg) to absolutne minimum. Co za tym idzie nie musi być słabszy od Millera i nie uważam, by tu się wiele zmieniło, ani, by był tu problem.

Parker i jego 5 OT.. to myśmy juz przerabiali.. będziesz szukał wzmocnienia na PG - przypomnisz sobie moje słowa..

 

tyle hej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mich@lika (Odom wypada na pierwsze 2 tygodnie, Wade prawdopodobnie na cały listopad)

Masz nieaktualne wiadomości mój drogi. Odom i Wade po dwa tygodnie, nie żaden cały listopad.. Pierwszy i tak zrobi 6500 fp a drugi 8000 :o Wogole to wole Wade który jak jest robi 130 fp niż T-Maca króty ciśnie po 90 i jego plecy (:

Ja tam wole T-Maca i jego plecy niż Wade'a i jego bark z kolanem. 8) Poza tym radziłbym się przestawiać na statsy bliższe z ostatnich PO (ok. 75 fppg) niż RS (110) i podaj mi swoje aktualne źródło. Bo ja gdzie bym nie patrzył widzę, że Wade dopiero w połowie listopada wraca do treningów kontaktowych i dopiero 10-14 dni od czasu ich wznowienia będzie mógł grać.

 

Nowikiem, Wade, Jeffersonem, Odom i tyle w tym temacie 8) Ten pogrubiony to już pokazuje, że 25/15 zrobi jak nic.. :twisted:

Tylko 15 rpg? :? No nie umniejszaj aż tak jego możliwości. ;) 25 ppg też będzie "jak nic" (z akcentem na "nic"). ;)

 

Pozatym twój Utl wygląda słabiutkooo..

Nooo... kto by chciał mieć na utilu takich cieniasów jak jakiś Bosh? :roll:

 

Parker i jego 5 OT.. to myśmy juz przerabiali..

5 TO? To mi się kojarzy z Dwyane'em Wade'em. Kto go ma, przypomnij mi? ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wole T-Maca i jego plecy niż Wade'a i jego bark z kolanem. 8) Poza tym radziłbym się przestawiać na statsy bliższe z ostatnich PO (ok. 75 fppg) niż RS (110)

Czy w PO Wade nie grał z kontuzją, tak całkiem przypadkiem?

 

 

Tylko 15 rpg? :? No nie umniejszaj aż tak jego możliwości. ;) 25 ppg też będzie "jak nic" (z akcentem na "nic"). ;)

Chcesz się założyć, że Al będzie najlepiej zbierającym graczem ligi?

 

Pozatym twój Utl wygląda słabiutkooo..

Ok to ja wstawiam Kammana na C, Jeffersona na PF i mam Nowik na UTL :wink: Tak to wiesz, możemy dwa dni pisać..

 

5 TO? To mi się kojarzy z Dwyane'em Wade'em. Kto go ma, przypomnij mi?

Chcesz porównywać Parkera do Wade'ya? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1zaraz mnie kily przekonasz że rzeczywiście złego trejda zrobiłeś :P co do konfrontacji wade-mc'grady to myślę że nie ma konfrontacji. wade jednak z wyleczoną kontuzją inny wymiar w fantasy.

2co do melo to fakt że poszedł w 4 rundzie jest istotny bo to odzwierciedla jego możliwości.

3. rola millera maleje z tego co czytałem, chcą powoli ograniczac jego czas i zastępować go młodszymi(co nie znaczy że z początkiem sezonu)

4.do swojej mocy na pg mnie nie przekonasz, co z tego że parker jest mvp finałów skoro nie przekłada się to na jego wartość fantasy. wybacz ale 70 fp to możliwe że z bencha dostane a nie ze starterów.

5.pewnie że dobry kwartet to nie minus, ale gdy ma sie wyrównany oktet to strata pojedynczego gracza tak nie boli, a co by nie mówić to trochę strat możesz mieć

 

ja wogole nie wiem o co ci chodzi, ja piszę że dobry trejd zrobiłeś i chwale skład, a ty mi się starasz wmówić że kiepski trejd przeprowadziłeś:) jak bardzo ci zależy to moge napisać że tak kijowego trejdu jeszcze nie widziałem z twojej strony wbrew temu co myśle, ale nie wiem czy o to ci kaman ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w PO Wade nie grał z kontuzją, tak całkiem przypadkiem?

Czy ostatnio nie miał półrocznej przerwy z koszykówką przypadkiem? Klik - nie wygląda na kogoś w życiowej formie.

 

Chcesz się założyć, że Al będzie najlepiej zbierającym graczem ligi?

Nie ma problemu, chociaż nijak ma się to do 15 rpg.

 

Ok to ja wstawiam Kammana na C, Jeffersona na PF i mam Nowik na UTL :wink: Tak to wiesz, możemy dwa dni pisać..

Nie wątpię, tylko jak bym tego nie ustawił, ktoś z trójki Duncan-Gasol-Bosh musi być na utilu.

 

5 TO? To mi się kojarzy z Dwyane'em Wade'em. Kto go ma, przypomnij mi?

Chcesz porównywać Parkera do Wade'ya? :shock:

Nie, chce ci uświadomić, że Parker nijak ma się do 5 topg, za to ktoś z twoich ma coś z tym wspólnego.

 

Może starczy tego przedsezonowego trashtalku?

 

Zajmon, mi chodziło tylko o to, że umniejszasz moje wybory w drafcie. :P Też myślę, że zrobiłem dobry trade (inaczej bym go nie zrobił), ale zdaje sobie sprawę z tego, że różnie mogą się sprawy potoczyć i podjąłem duże ryzyko. Co do Parkera, to jego minimum 70-75 fppg przy porównywalnym zmienniku to IMO jest wystarczająca opcja, jeśli ma się taki kwartet i J-Richa, z którym wiąże duże oczekiwania. A 70+ u ciebie na benchu? Szczerze mówiąc nie wierzę, aby choćby cała ósemka miała u ciebie te 70+. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A 70+ u ciebie na benchu? Szczerze mówiąc nie wierzę, aby choćby cała ósemka miała u ciebie te 70+.

kily kurna pamiętaj że mówisz do obecnego mistrza fbl 4 :P a tak na serio to nie wiem kto by nie miał robić. Roy licze koło 80, durant ponad 70, biedrins też troche ponad 70, a nawet gdyby nie to foyowi się szykuje monster seazon, szczegolnie po trejdzie rickiego, lee w połowie 60, może wyżej bo jemu tylko minut brakuje. tak więc nie wiem kto by miał być u mnie słabym ogniwem, może roy, ale tylko ze względu na kontuzje i może durant ze wzgledu na nieogranie, ale jak sie ogra to licze na 20+ punkty 5+ zbiórki ze 2 asysty i po bloku i stealu. tak wiec tez powyzej 70.

 

ps. a co do wyborów w drafcie nie umniejszam, na pewno nie gorsze od moich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedrona mnie jakoś nie przekonuje do tych 70, ale zobaczymy - na pewno szanse na 70+ całej ósemki masz, ale sądzę, że większe prawdopodobieństwo ma jednak moja wersja. :P Skład masz na pewno wyrównany, ale też z dużą ilością niewiadomych z Durantem na czele. BTW - wydaje mi się, że na Royu się troszkę przejedziesz (z tymi oczekiwaniem 80 fppg), podobnie jak na swoich dwóch pierwszych wyborach w drafcie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nad tym myślałem, widocznie znudziła mu się gra:P Albo daje nam fory (:

 

No tak sobie myslalem, ze skoro z wyjsciowym skladem mialem praktycznie pewne 1 miejsce to wole sie pomeczyc... to chyba dobrze nie? ;) Teraz bedzie przynajmniej jakas walka o czolowe lokaty ;P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, u was można takie transfery przeprowadzać?

Nie powinny być przypadkiem vetowane?

Przed sezonem można wszystko,

potem obowiązuja normalne reguły gry

Nie wiem, jakiego "ducha" komiszowania przyjął u was Gimmie, ale tak się przyglądam i nie widzę w tym trejdzie nic zdrożnego. Aczkolwiek nie orientowałem się, jakie jej uczestnicy mają składy i który co tam zyskuje. Ale widać, że w rozrachunku jest tak, że za Jamisona oddawani są dwaj trochę mniej produktywni, ale przyzwoici, rotacyjni gracze. Nie ma tutaj dysproporcji. I w przeciwieństwie do tego, co pisze Michalik akurat jest tutaj zachowana formalna zasada (a nie że można wszystko), by średnie fp z obu stron wymiany mieściły się w granicach 15%.

 

Jamison (80fp) + McDyess (46fp) + X (60fp) = 186

Hinrich (70fp) + Wallace (67fp) + Hamilton (64fp) = 201

 

Jakby McDyessa nie było, to by pasowało jeszcze lepiej. Co do słów hieronima, to ja to odbieram jak najbardziej jako żart, bowiem wszyscy wiemy, że istnieje w regułach coś takiego, jak: "Odnośnie zasadach ogólnych - nie akceptuje się współpracy między poszczególnymi GM-ami, tworzenia się grup i podgrup w danej lidze – każdy ma sobie radzić sam." :) To tyle mojego wcinania się. Fajnie, że macie wymiany. Im wyższa liga, tym ich mniej, bo każdy się czai :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, ze zartowalem Szak ;). Po prostu kosztem szerszego skladu szukam pojedynczych wzmocnien. Skoro obu stronom trejd pasuje wiec czemu nie? Trzeba byc spostrzegawczym troche i tyle. Skoro gracz Rimwrecker po ostatnim trejdzie zostal z jednym SG na caly team i to w dodatku Ginoblim, to zaproponowalem mu transfer, ktory by polatal troche jego dziury kosztem jednego lepszego zawodnika, bo McDyess to byl tylko dodatek, ktory dawno usunelem ze skladu. Dzieki temu "kolega" teraz ma o wiele szerszy sklad niz przedtem, poprzednio bylo biednie, i kto wie czy nie wyjdzie na tym lepiej? Za to ja znalazlem sie w odwrotnej sytuacji niz przed trejdem i procz takiej pewnej "siodemki" graczy nie mam pojecia kogo wstawic jako tego "osmego" bo pachnie przecietnoscia. W dodatku dobralem sobie dwoch FA dla dopelnienia tej przecietnosci. Jak to sie mowi, kto nie ryzykuje ten nie ma, jesli nie bede mial zbyt wielu kontuzji to moze sie uda, w przeciwnym razie bede walczyc o utrzymanie.

 

W ogole to powodzenia wszystkim zycze, juz niedlugo startujemy ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.