Skocz do zawartości

Poparzeni słońcem trzy


Elwood

Rekomendowane odpowiedzi

przecie do lakers nie idzie..

Czekałem na taki post i się nie zawiodłem. 

 

Po prostu Suns są nijacy jako organizacja, w dodatku fatalne stroje i cała otoczka. Słabo byłoby tam oglądać Cuza. Niech lepiej skasuje te 200 mln w Kings. 

- halo Mitch? Chcecie Cousinsa?

- co w zamian?

- Zub...

- <dźwięk rzucanej słuchawki>

Zubaca przy jednoczesnym spuszczeniu Mozgova oddałbym z pocałowaniem w rękę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekałem na taki post i się nie zawiodłem. 

 

Po prostu Suns są nijacy jako organizacja, w dodatku fatalne stroje i cała otoczka. Słabo byłoby tam oglądać Cuza. Niech lepiej skasuje te 200 mln w Kings. 

Zubaca przy jednoczesnym spuszczeniu Mozgova oddałbym z pocałowaniem w rękę. 

DMC miałby swojego ziomala Bledsoe ;) W grudniu chyba mówił nawet, że chciałby połączyć siły z nim, albo Wallem. Racja, że nijacy (choć koszulki nawet nawet imo) i transfery często nielogiczne jak w SacTown. 

Edytowane przez Raf85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Stroje Sens mi pasują :-D ale coś bardziej interesuje czytałem trochę a i tak nie mam pojęcia co oni planują z rycerzem od kilku męczy DNP?

Jego mina na ławie też nie ciekawa

Knight jest w tej chwili najgorszym graczem NBA i ma suty kontrakt. A kosztował Suns wiele. On nigdy poza chwilowym okresem w Bucks nie był choćby przeciętny a i wtedy głównie to zawdzięczał łatwości zdobywania punktów. Szybko mu to zanikło a że bronić i kreowac nie potrafił nigdy to i nie dziwota że go nikt nie chce od nich brać

W sumie same plusy że nie gra

Z drugiej strony jak Phoenix weźmie w drafcie takiego Balla to będą mieć ciekawy ogólnie eksperyment. Skład oparty na samych guardach. Może Booker będzie grał na czwórce

 

Dziś fajnie gonili ten Boston ale trzeba przyznać że Ullis kontra Thomas wygląda pociesznie . Pojedynek liliputów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wszystko fajnie ale jak nie gra knight to żeby go się pozbyć to trzeba będzie pick dorzucić bo i kontrakt długi. Nie lepiej go pokazać że rzucać umie chociaż i ktoś może by go lyknal, dał mu szansę

A z tym najgorszym bez przesady trochę Suns oglądam ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wszystko fajnie ale jak nie gra knight to żeby go się pozbyć to trzeba będzie pick dorzucić bo i kontrakt długi. Nie lepiej go pokazać że rzucać umie chociaż i ktoś może by go lyknal, dał mu szansę

A z tym najgorszym bez przesady trochę Suns oglądam ;-)

Z nim na parkiecie są jakieś -14 na 100 posiadań i jakieś 350 pkt ogólem .Nie chciałbym się nad nim pastwić ale z nim na parkiecie każdemu się jest cięzko uwolnić

 

A jego obrona jest naprawdę słaba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z drugiej strony jak Phoenix weźmie w drafcie takiego Balla to będą mieć ciekawy ogólnie eksperyment. Skład oparty na samych guardach. Może Booker będzie grał na czwórce

 

 

Booker średnio się spisuje na 3 a co dopiero jakby miał grać na 4 ;) Jedyną pozycją dla niego na ten moment jest 2. Zaś co do wyboru rozgrywającego w drafcie, wszystko zależy czy Suns zamierzają wytransferować Bledsoe oraz z jakim numerem będą wybierać. Na ten moment najlepszym featem do zespołu Słońc wydaje się być Josh Jackson. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Booker średnio się spisuje na 3 a co dopiero jakby miał grać na 4 ;) Jedyną pozycją dla niego na ten moment jest 2. Zaś co do wyboru rozgrywającego w drafcie, wszystko zależy czy Suns zamierzają wytransferować Bledsoe oraz z jakim numerem będą wybierać. Na ten moment najlepszym featem do zespołu Słońc wydaje się być Josh Jackson. 

JA żartowałem z tym Bookerem na czwórce.... To raczej odniesienie do tego że oni są napakowani na pozycjach 1-2. Nawet na SF już są niekoniecznie mocni. NA PF jest Chriss który jaki by nie był to chyba nigdzie nie grałby w s5 i nawet pewnie nie byłby trzecim podkoszowym w większości ekip

Im by się przydała jakaś wymiana Bledsoe za podkoszowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA żartowałem z tym Bookerem na czwórce.... To raczej odniesienie do tego że oni są napakowani na pozycjach 1-2. Nawet na SF już są niekoniecznie mocni. NA PF jest Chriss który jaki by nie był to chyba nigdzie nie grałby w s5 i nawet pewnie nie byłby trzecim podkoszowym w większości ekip

Im by się przydała jakaś wymiana Bledsoe za podkoszowego

Spoko :smile: Wiadomo, że pod koszem nie jest za dobrze. Len nie spełnia pokładanych w nim nadzieji a zapewne w lato będzie chciał te 8-10 milionów. Chandler jest w porządku jako mentor i jego bym się nie pozbywał. Chriss wciąż popełnia głupie błędy w obronie i łapie wiele niepotrzebnych fauli jednak te rzeczy da się w przyszłości wyeliminować (przynajmniej mam taką nadzieję). W ostatnich meczach z bardzo dobrej strony pokazał się zaś Alan Williams, który jako zawodnik z ławki na pewno się w przyszłości przyda. 

 

Edytowane przez Sylvinho.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz Bled nie na sprzedaż jak ktoś ogląda Suns

Kazdy jest na sprzedaz. A Eric lada chwila bedzie przed wielka wyplata a nie gwarantuje skoku powyzej top10 loterii wiec bez jaj. Oddac poki ma wartosc. Jak Suns wylosuja jedynke to myslisz ze nie zaryzykuja wymiany. Pojscie w mloda ekipe z normalnym trenerem moze miec sens. Trwanie w tym co jest i nieogrywanie mlodych to bylaby najgorsza decyzja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.