Skocz do zawartości

Poparzeni słońcem trzy


Elwood

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko tylko nie Jackson, przed draftem marzyłem żeby był dostępny z 4-ką, dzięki trejdowi C's i Philly udało się go wybrać.

Co do propozycji trejdów - najbardziej podobała mi się wersja z Frankiem z nix, jeśli chodzi o bezpośrednie deale z Cavs sam nie wiem, Irving to superstar, na pewno powalczymy o PO ale czy nie lepiej jeszcze troszkę wyczekać?

 

Irving to mega zły pomysł i totalna pułapka - dodanie go nie gwarantuje playoffów, a tylko stwarza cholernie dużą presję, której ten młody core nie wytrzyma i Kyrie zwieje za dwa lata

 

co do Jakcsona z czwórką - ja bym tam brał DSJa - za kilka lat byłby najlepszy backcourt w lidze

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scoring first PG to jest ostatnia rzecz jaką temu zespołowi potrzeba.

Branie Smitha z 4 mając Bledsoe i Ullisa to byłby klasyk arizoński - doskonały wstęp do tankowania w przyszłym roku, pewnie w lutym sprzedawalibyśmy na gwałt Erica i Bookera.

Najlepszy backcourt w lidze to niekoniecznie jest klucz do szczęścia, Portland mają 2/3 najlepszy i niewiele im to pomaga. W Wizards jest solidnie i chyba tylko solidnie, ale w dużej mierze dlatego, że ich obrońcy grają nie tylko po jednej stronie parkietu.

 

 

 

 

Edytowane przez PangLoss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scoring first PG to jest ostatnia rzecz jaką temu zespołowi potrzeba. Branie Smitha z 4 mając Bledsoe i Ullisa to byłby klasyk arizoński - doskonały wstęp do tankowania w przyszłym roku, pewnie w lutym sprzedawalibyśmy na gwałt Erica i Bookera. Najlepszy backcourt w lidze to niekoniecznie jest klucz do szczęścia, Portland mają 2/3 najlepszy i niewiele im to pomaga. W Wizards jest solidnie i chyba tylko solidnie, ale w dużej mierze dlatego, że ich obrońcy grają nie tylko po jednej stronie parkietu.

 

Curry/Thompson czy CP3/Harden są za nimi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scoring first PG to jest ostatnia rzecz jaką temu zespołowi potrzeba. Branie Smitha z 4 mając Bledsoe i Ullisa to byłby klasyk arizoński - doskonały wstęp do tankowania w przyszłym roku, pewnie w lutym sprzedawalibyśmy na gwałt Erica i Bookera. Najlepszy backcourt w lidze to niekoniecznie jest klucz do szczęścia, Portland mają 2/3 najlepszy i niewiele im to pomaga. W Wizards jest solidnie i chyba tylko solidnie, ale w dużej mierze dlatego, że ich obrońcy grają nie tylko po jednej stronie parkietu.

 

Bledsoe jest i tak na wylocie, Ulis to maks back up

 

Suns nie mają point guarda przyszłości, chyba że spróbują go sobie zrobić z Bookera [karkołomne imo, nie jest tak dobry w pnr i wolę go offball]

 

no ale za rok będzie też Doncic, który według niektórych jest białym Magickiem Johnsonem i będzie grać na pg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irving to mega zły pomysł i totalna pułapka - dodanie go nie gwarantuje playoffów, a tylko stwarza cholernie dużą presję, której ten młody core nie wytrzyma i Kyrie zwieje za dwa lata

 

 

Całkowicie się z tym zgadzam, też nie jestem fanem Irvingiem w PHX. Przebudowa w końcu wydaje się przebiegać dobrze, ni spier.lmy tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oceniałem dotychczasowe wspólne dokonania, nie perspektywy. Jutro CP3 zerwie wiązadło, straci sezon i za rok podpisze z 76ers nie grając meczu w sezonie - będzie to oznaczać, że byli lepszym duetem niż Lillard/CJ czy gorszym?

 

 

 

 

Edytowane przez PangLoss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie się z tym zgadzam, też nie jestem fanem Irvingiem w PHX. Przebudowa w końcu wydaje się przebiegać dobrze, ni spier.lmy tego.

 

no dokładnie, hasło "the Timeline" i wskazane dużo cierpliwości - ja tam nie kibicuję na co dzień Suns, ale śledzę ich ostatnio z uwagi na ten fantasy team, który po Tobie odziedziczyłem i też nigdzie mi się nie śpieszy ;)

 

z Bookera będzie chyba all-star, z Bendera i Jacksona dobrzy starterzy, ale cała trójka jest jakieś co najmniej 3 lata od wejścia w prime, więc generalnie wskazany luzik i nie spi****lenie sobie finansów głupimi decyzjami tylko tank po dobry pick w następnym drafcie a potem czekanie aż pospadają te ciężkie kontrakty w 2019

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie, hasło "the Timeline" i wskazane dużo cierpliwości - ja tam nie kibicuję na co dzień Suns, ale śledzę ich ostatnio z uwagi na ten fantasy team, który po Tobie odziedziczyłem i też nigdzie mi się nie śpieszy ;)

Swoją drogą, odjebałeś tam kawał tak dobrej roboty że szapoba. No ale EB i trochę szrotu Ci spyliłem na początku ^^

 

Booker - koleś zagadka dla mnie. Uwielbiam go, na bank kupie jakiś jersey, followuje wszędzie gdzie się da, ale kwa nie widzę go jako running pointu naszego zespołu w przyszłości :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, odjebałeś tam kawał tak dobrej roboty że szapoba. No ale EB i trochę szrotu Ci spyliłem na początku ^^

 

Booker - koleś zagadka dla mnie. Uwielbiam go, na bank kupie jakiś jersey, followuje wszędzie gdzie się da, ale kwa nie widzę go jako running pointu naszego zespołu w przyszłości :/

 

dzięki, no Twoje trjedy wcześniejsze były też mega dobre, zwłaszcza oddanie Dudleya za Nurkica i spuszczenie Knighta ;)

 

ale musiałem nieco zresetować team bo z Gallo i Nurkicem zaczęli za dużo wygrywać, a czołg musi jechać dalej, bo jeszcze za wcześnie na poważne granie :D

 

 

a wracając do real ligi Booker może być świetną drugą opcją, ale jakoś nie widzę go jako superstara

 

i faktycznie ciężko go odgadnąć, bo adv statsy go cholernie nie lubią i nie wiadomo ile w tej jego grze jest wartości, ja się tam np 70pt game nie jarałem wcale

 

ale z drugiej strony typ ma 20 lat, jest bardzo utalentowany i cholernie pewny siebie, a to zazwyczaj dobrze rokuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bledsoe jest i tak na wylocie, Ulis to maks back up

 

Suns nie mają point guarda przyszłości, chyba że spróbują go sobie zrobić z Bookera [karkołomne imo, nie jest tak dobry w pnr i wolę go offball]

 

no ale za rok będzie też Doncic, który według niektórych jest białym Magickiem Johnsonem i będzie grać na pg

 

Tak, Bledsoe jest na wylocie, ale to nie znaczy że Smith jest właściwym PG dla tego zespołu. Bledsoe generalnie całkiem fajnie się rozwinął, niestety problem z nim jest taki że w lato gdy Suns będą najbardziej predestynowani do podpisania jakiegoś FA w 2019 roku (później już będzie ciężko po maxie Bookera i tykających kontraktach dla pozostałych rookasów) on będzie FA z aspiracjami na minimum kontrakt Lowryego, 30tką na bliskim horyzoncie i heroiczną historią rehabilitacji kolan i za te pieniądze nie wniesie do zespołu jakości usprawiedliwiającej

Tyle tylko, że Suns póki co go nie sprzedali i wydraftowanie PG byłoby jak votum nieufności dla Bledsoe i w pewnym sensie podcinałyby skrzydła dla Ullisa. Zwłaszcza gdy masz na tablicy do wzięcia talent top3 na pozycji na której masz deficyt dokładnie na talenty jakie pokazuje Jackson.

Gdyby Suns sprzedali Bledsoe za pick z top10 w tym roku to pewnie ktoś z zestawu Smith/Fox/Francuz byłby w grze w zależności kto się obsunie ale z 4ką nie dało się wybrać lepiej.

 

W obecnej NBA jeśli budujesz drużynę o PG nie warto się martwić, nigdy w historii pula talentu na tej pozycji nie była tak bogata. Sztuką jest dobrać i wkomponować odpowiedni typ do reszty zespołu aby nie tylko sobie ale i innym otwierał grę i możliwości rozwoju. Suns mają aktualnie SG i SF (zakładam na wyrost, że Jackson jest materiałem na kogoś w okolicach Igoudali), pytanie na najbliższy sezon to czy z Chrissa i Bendera będzie przynajmniej jeden ponadprzeciętny podkoszowiec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle tylko, że Suns póki co go nie sprzedali i wydraftowanie PG byłoby jak votum nieufności dla Bledsoe i w pewnym sensie podcinałyby skrzydła dla Ullisa. Zwłaszcza gdy masz na tablicy do wzięcia talent top3 na pozycji na której masz deficyt dokładnie na talenty jakie pokazuje Jackson.

 

Sztuką jest dobrać i wkomponować odpowiedni typ do reszty zespołu aby nie tylko sobie ale i innym otwierał grę i możliwości rozwoju. Suns mają aktualnie SG i SF (zakładam na wyrost, że Jackson jest materiałem na kogoś w okolicach Igoudali), pytanie na najbliższy sezon to czy z Chrissa i Bendera będzie przynajmniej jeden ponadprzeciętny podkoszowiec?

Jak masz do wyciągnięcia fajnego rozgrywającego, to nie martwisz się takim Ullisem albo podobnym grajkiem. Suns wybrali Jacksona i jest to dobry wybór, będzie im przydatny na pewno. 

Z tego, co widziałem w minionym sezonie to Bender prezentował się tragicznie, a Chriss dawał jakoś radę, choć też z trudem. Na bazie tej obserwacji mógłbym powiedzieć, że lepszym zawodnikiem będzie Chriss. Bender miał naprawdę ciężkie zderzenie z realiami NBA, choć nie skreślam go jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli miałbym zgdywać to Bender będzie dobrym starterem, a Chriss coś odjebie i wyleci z ligi

 

u Bendera jest shooting stroke i IQ, miał bardzo fajne podania w SL, musi trochę tężyzny nabrać, ale jest fajny materiał na grajka, 1szym rokiem w lidze bym się nie sugerował

 

u Chrissa za to chyba zbyt nierówno pod czachą, zerowe IQ i niektóre reakcje na boisku dobrze nie wróżą - wielka niewiadoma w tej chwili, ale kasy bym na jego rozwój za dużo nie postawił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli miałbym zgdywać to Bender będzie dobrym starterem, a Chriss coś odjebie i wyleci z ligi

 

u Bendera jest shooting stroke i IQ, miał bardzo fajne podania w SL, musi trochę tężyzny nabrać, ale jest fajny materiał na grajka, 1szym rokiem w lidze bym się nie sugerował

 

u Chrissa za to chyba zbyt nierówno pod czachą, zerowe IQ i niektóre reakcje na boisku dobrze nie wróżą - wielka niewiadoma w tej chwili, ale kasy bym na jego rozwój za dużo nie postawił

Wypisz wymaluj młody STAT. Picków też nie broni.

Obecnie jak jesteś wysoki i w pierwszym sezonie robisz 10 punktów, wsadzasz w dziurę jak w swojo staro i trójkujesz na prawie 33% (Barkley aproves) to żeby wyleciec z ligi musisz malować chuyem i palić marichunanen. Zwłaszcza w wieku, w którym w sklepie Ci Heńka 0,0 mogą sprzedać.

 

Śta się napalili na Dragona, spoko. Ale porównanie go z Bruno C to macie wciry na pszerfie za szkołą na boisku

 

Temat na nowy sezon się kreuje w głowie, żeby syfu nie robić jak konkurencja z innych ekip ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie do STATa to bym go nie porównywał

 

przecież Amare miał Roty w 1szym sezonie i wsadzał każdego na plakat

 

a u Chrissa znakiem rozpoznawczym jest skwaszona wkurwiona morda i durne zagrywki na boisku - za dużo tu genu Bynuma/Whiteside'a jak dla mnie i ten jego charakterek i brak inteligencji to duży red flag

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.