Skocz do zawartości

Poparzeni słońcem trzy


Elwood

Rekomendowane odpowiedzi

Morrisy nigdy nie były bustami, ot typowe picki 11-15

To, że statystycznie dobrze wypada po TO nie znaczy, że jest dobrym trenerem w NY. Ostatnie 6 zwycięstw, poza LA, to powiedzmy sobie szczerze spotkania, które powinno się wygrać, jeśli się walczy o PO

Oceniam Hornego za czas w Suns. Tam potrzebny był autorytet, którego Jeff nie miał. Miał za to Greena z jedynym w swoim rodzaju sezonie, Frye`a idelanie pasującego do układanki i zadowolonych i zdrowych Dragicia i EB. Tylko tyle i aż tyle.

Btw niby 48w ale najważniejsze porażki zaliczone w ostatnim tygodniu rozgrywek z bespośrednimi rywalami do PO to były kasztany zwyczajnie. Z Grizz w ostatniej minucie oddać 5 niecelnych rzutów(3 po timeoutach), z Dallas podobnie. 

 

No powiem ci że chyba ludzka pamięć jest wybiórcza. Wtedy wszyscy praktycznie uważali Suns za najgorszy zespół ligi z Milesem Plumlee na centrze z Dragiciem który miał opinię niezdolnego do prowadzenia ofensywy i dobrych pnr

 

A tu u Ciebie nagle ten skład urasta do super dopasowanego???

 

Ogólnie Twój obraz jest taki:  to nie zasługa trenera że bracia Morris poprawili swoją efektywność, i Dragić poprawił efektywność a taki Plumlee czy Green rozegrali najlepsze sezony swojego życia

 

Ten skład to się nadawał do bilansu ok 15 zwycięstw a nie ok 50 i to z EB wyłączonym na pół sezonu

 

Hornacek to świetnie poukładał oczywiście do spółki z Longobardim. I jakoś wtedy miał wystarczający autorytet zarówno u Bledsoe czy Morrisów

A potem GM Suns dokonał serii najgłupszych wymian w historii. Dokupienie IT co wkurwiło Dragicia i ten już nie miał ochoty grać w Arizonie, oddanie Frye , wymiania wyboru LAkers i IT za................Knighta???? Nie wiem czy GM Kings nie jest zazdrosny bo nawet on tak debilnych wymian nie robił

 

Hornacek świetnie reagował na wydarzenia na boisku w czasie sezonów w Arizonie i świetnie to robi teraz w Knicks. Dobrze rotuje, gracze poprawiają swoją efektywnosć w ataku. Świetnie ich rozwija. Nie jest mistrzem defensywy i to jego błąd

Ale zarzut o braku autorytetu jest absurdalny bo drużyna implodowała wewnętrznie z wielu powodów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jednym z tych powodów były decyzje Hornacka

Insiderzy Suns jedno, Wy drugie

tak samo w zeszłym roku do pewnego momentu Tucker "to był gość"

macie swojego gościa

 

Mój obraz i postrzeganie go przez Ciebie to 2 różne sprawy.

 

Rotowanie, chemia - to wszystko było poruszane w temat rok i 2 lata temu. Chcesz poczytać - zachęcam do lektury.

 

Świetnie poukładał, świetnie rotował - widziałem "kolejki" chcących go podpisać i nie jestem zaskoczony

Spytaj konia, jak świetnie "reagował" Horny na wydarzenia na parkiecie

 

Morris case - więcej minut, więcej rzutów, większe uwolnienie w ataku + rotowanie na zmęczone wyjściowe składy przeciwnika z racji zmian kadrowych Suns i decyzji sztabu

 

plusy hornego - wynik ponad stan, pomoc w rozwoju GD, pomoc w promocji Morris twins, uptempo i złapanie przeciwnika na wykroku (casus Blazers z zeszłego sezonu)

minusy hornego - brak reakcji na sytuacje na parkiecie w czasach suns, gówniany autorytet (porównywalny do dannego ainge, przy czym DA miał cięższy charakter), przesunięcie Dragicia na sg na większość posiadań, zmiana konia pociągowego i przy pomocy gmów rozjebanie chemii

 

inaczej grasz jak masz gma z nazwiskiem i autorytetem, zadowolone mordy i mądrych weteranów

inaczej, jak masz dużo młodych łbow, twój weteran zwiedził europę i jest generalnie mierny a gm transferuje w championship menagerze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mogę wszystko

mój dom, moje reguły, mój wyjazd do meksyku

nawet moja niepełnoletnia meksykanka ssała czapkę z daszkiem

nie masz tego w golden state

ino suns

len zostaje na 7 metrze, by nie trafić trójki? suns

tucker robi kluczowe 3 zbiórki, dyma leonarda w dryblingu i fauluje kawhiego przy próbie trójki? suns

warren, potem booker robi kawhiego w 2 kroku po dryblingu? where u at, dpoty?

yo soy

wyjazd do meksyku, klepnięcie odwiecznych wrogów (jakby szczakowianka miała odwiecznego wroga w realu madryt)

gasol broni z rękami na wysokości jajec, all no defense team poniżej

gasol, bo nie podnosi dłoni

nowitzki, bo nie podbiega i już w głowie ma uber trójkę po drugiej stronie parkietu

melo, bo raz na kwartał podnosi się ze schylenia więziennego i rusza głową przy zasłonach

booker, bo jest tłustym gnojem, który będzie moim zbawcą

it, bo jego wzrost predysponuje go do wąchania jajec w co drugiej akcji obronnej

 

any way

 

ulis w crosach wali w twarzoksiążkę parkera aż smutno. francuzy się brzydko starzejo

kawhi jest zamulony w ataku, spowolniony jakby wagę miał115 kg. a to sf i powinien się uwalaniać łatwo z krycia

bender i chris są zajebiści

chandlera kocham, chcę mieć z nim dziecko, i mimo bycia w low10 środkowych ligi, to jest to zajebiście użyteczny gracz  pierścień z ramienia cavs nalezy mu się jak psu buda

 

len c***, ale mniej nerwowy niż wcześniej. widze światełko w tunelu (if u know what i mean)

 

generalnie idziemy na 7 pick, który spierdolimy

mamy core warren/booker/len/ulis/eb/chris/bender

mam pusto w szklance

idę se dolać, rozjechaliśmy spurs, przeskakuję na philly

 

koniu, boowka, chytry, basty, sylvinio - tęsknię za wami, przez wasz brak jestem 1 men army i mnie ely wytyka słabość supportu drużyny

pozdro 600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

koniu, boowka, chytry, basty, sylvinio - tęsknię za wami, przez wasz brak jestem 1 men army i mnie ely wytyka słabość supportu drużyny

pozdro 600

Na pocieszenie... Ja lubić Booker, Chriss, Bledsoe i czasem na nich spoglądać jak grają . Jak wywalą tego obecnego GM'a i Watsona po sezonie to może coś tam w tej Arizone zacznie się układać. Teraz dojdzie jeszcze madafaka z ponoć mega draftu :V

Edytowane przez Raf85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pocieszenie... Ja lubić Booker, Chriss, Bledsoe i czasem na nich spoglądać jak grają . Jak wywalą tego obecnego GM'a i Watsona po sezonie to może coś tam w tej Arizone zacznie się układać. Teraz dojdzie jeszcze madafaka z ponoć mega draftu :V

Tu Cię zdziwię. Przywykłem do Earla. Taki trochę syndrom sztokholmski, ale:

dorasta wraz z drużyną

dobrze gotuje

Len przy nim wygląda lepiej

coraz lepiej rotuje młodymi

ma te swoje sety z czwórkami po rogach i zasłoną od AL na 8 metrze, który potem idzie na lewą stronę i ściąga obrońcę a po prawej stronie boiska jest gra na 2 obrońców

 

Dać mu szansę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fuck

fuck fuck

madafak fuck fuck

 

JAZZ DEFENSE
#1 defensive efficiency 
#1 DEFG%
#1 Opp FG% in restricted area
#1 Opp FG% in paint
#2 preventing 3 atts
#1 preventing corner 3

 

 

 

To dobrze. Może sie dotrze jak J-Kidd. Wstyd mi, ze nie wspomnialem Bendera w którego wierze. Suns zbierają graczy co zdobywają moja sympatie :smile:

Bender i Chriss pysznie się układają po rogach do trójki, Dragan ciekawie wchodzi tez przez szczyt. Wątły jest, chwilami mocno zagubiony z piłką. Ale ta drużyna ma czas. Shiet, Lakers i Philly również. Za 4 lata, gdy po Memphis zostanie tylko przewietrzona hala, Spurs będą startować Perdue a Westbrook skończy na okładce Vogue, Suns, Lakers i Philly będą zdobywać ligę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrazy współczucia. Nie dość żę JJ wstał z martwych w 4 kwarcie to jeszcze trafił trójkę niewiarygodną. Dobrze broniony tracił równowagę i trafił. A potem Gobert będąc dobry krok za Chrissem zapodał mu taki blok ( pomijajac ten blok to jestem fanem teg ochłopaka - nie wiem czy nie najciekawszy młodziak u Was - od Warrena będzie lepszy a może i od Bookera bo widać że cięzko haruje i rozwija się z tygodnia na tydzień

 

Miałem wrażenie że dziś sami młodzi u Was biegali

 

PS No idziękuje , że nikogo nam do szpitala nie wysłaliście jak to mieliście w zwyczaju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.