Skocz do zawartości

Offseason 2016


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

 

c) Przyjście KD do Clippers spowodowało by ,że Clippers byli by najlepszym zespołem na Zachodzie (CP3,BG,J.J Redick zostają) a zostanie w OKC nie zmieni siły zespołu na zachodzie

 

e) Obwód CP3 , J.J Redick KD to najsilniej obsadzony obwód pod względem rzutów z dystansu

 

c) najsilniejszy zespół na zachodzie z 5 grajkami z pogranicza d-league bo na lepszych rezerwowych nie ma kasy

e) Curry i Thompson to chyba lepszy obwód w rzutach dystansu. ale moze nie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c) najsilniejszy zespół na zachodzie z 5 grajkami z pogranicza d-league bo na lepszych rezerwowych nie ma kasy

e) Curry i Thompson to chyba lepszy obwód w rzutach dystansu. ale moze nie??

c)Do takiego składu zawsze się znajdzie jakiś vetów.

e) Ale Curry, Klay i Igoudala już na pewno nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://basketball.realgm.com/wiretap/242457/Dwyane-Wade-Prepared-To-Discuss-Contract-With-Rival-Teams

 

Czyżby Wade nie był tak przywiązany do Heat jakby się wydawało? Mi byłoby strasznie szkoda jego odejścia z tej drużyny. W końcu to ikona. Ale ciekawe gdzie by byli nim zainteresowani. Taka sobie trójka Dwyane'a plus duże wymagania finansowe mogą być problemem. Ciekawe jak to się skończy.

 

Obie strony muszą się szachować. Wade zamykając się na tylko na Heat dałby im łatwą drogę, aby ci dali mu coś w stylu 36/3, a ten musiałby to wziąć, bo w końcu chce grać tylko dla Heat. Tak gada, że będzie dyskutować z innymi, aby dostać od Heat jakiś sensowny kontrakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, teraz każdy zostanie solidnie przeplacony, Barnes też, a,on gwarsntuje pewien poziom

 

Wolę jego niż parsonsa

Hmm teraz zauważyłem że H.Barnes który na eye test grał byle jaki sezon ale w statach się nie obsunął prawie w ogóle, a PPG ma nawet career high (oczywiście ledwo co = mikry rozwój). Oczekiwania wobec niego były wysokie po zajebiaszczych PO w rookie sezonie. Można go w sumie przepłacić. Na korzyść Parsonsa przemawia może trochę lepsza gra z piłką w łapach. Może. Jest łamliwy, przez co nie wiemy jak gra teraz w PO bo z czasów HOU świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hassan dosatnie wszędzie maxa, więc tylko miejscówke wybiera. W Miami niby najlepiej ale może ma dość bycia pod butem Pata.

Może NY? Raczej o mistrza i tak nie pgora poza Heat więc może wybrać NY

Whiteside chce do Dallas --- i jeśli tam dostanie maxa to już nigdzie indziej nie będzie rozmawiał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

00:00 - czekamy, zobaczymy, może nie wszystkich pojebało. Może uda się ich podpisać za ludzką kasę

00:01 - telefax z Dallas, max dla HW - ok, w sumie miał dobry rok, dobrze wpasowuje się w wymogi ligi

00:02 - pełne spodnie, ale nie może być tak źle, Chandler dostał 12,5 baniacza a on już jest średni na obu frontach, nie może być źle

00:03 - 16 mln za rok dla Mózgowa

00:12 - po zmianie spodni siadam ponownie do stołu

00:13 - Noah = 18 mln na sezon

00:31 - w organizmie nie mam już płynów. Co mogłem, wypłakałem, wyrzygałem, z dupy mi poszło.

00:32 - to może od tyłu sie zbudujemy, jakiś obrońca w rozsądnej cenie?

00:35 - prawie 26 mln dla Beala na jednej nodze co roku przez 5 kolejnych lat...

00:36 - a mi powiedzieli, że "masz 10 baniek, weź 2 graczy na ławkę i reszty przynieś..". Co to za drabina?

00:37 - sznur z Leroy Merlin powinien utrzymać mój ciężar

07:57 - ostatni dzień roboczy przed urlopem. A potem tylko Wroclove oraz "browar wóda stos wymiocin..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.