Skocz do zawartości

Sezon 2016/17  

32 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile zwycięstw osiągną w tym sezonie Nets?

    • 0-10
      3
    • 11-15
      10
    • 16-20
      10
    • 21-25
      6
    • 26-30
      3
    • powyżej 30 :)))
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Też się zastanawiam o co chodziło. Dochodzę do wniosku, że chcieli po prostu zaistnieć w 1 rundzie xD.

 

Young: dobry kontrakt, lubiany, nie robiący problemów.

W zamian? Trochę więcej miejsca w salary i niewiadoma z dobrym rzutem.

 

Jedyne wytłumaczenie na moje jest takie, że to miejsce w budżecie się przyda bo mają kogoś ugadanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jeszcze nie są. Wszystko zależy od wyniku rozmów z FA. Jedyny sens jaki widzę w pozbyciu się Younga to zrobienie miejsca na 2 maxy. Jeżeli będą to sensowni gracze to jednak będzie lepiej niż było :) Jeżeli będzie to (o czym się plotkuje) Rajon Rondo i Jan Vesely, w dodatku na dłużej niż rok, to może być tylko zabawniej xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lidze letniej w Nets, obok Yogiego, zagra także niejaki Beau Beech.

 

Tymczasem czytam sobie o LeVercie i Nets są chwaleni za ten ruch. Koleś podobno jest naprawdę utalentowany, jedynym jego problemem jest noga. Upora się z tym - będzie zajebiście. Nie upora - lipa.

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastawiłem się już na Malcolma Delaney'a ale Rodriguez spoko, oglądałem kilka gier z jego udziałem i był wyróżniającą się postacią.

 

Może Jack też zostanie, ma gwarantowany mały piniondz jak na to co wnosi. No wiem, on, LeVert, jeszcze paru gości i mamy Hospital Brooklyn. Ale Jack niby poskładał kolano (co podkreślają media, nie w HSS) i wg plotek stał się opcją rozważaną przez Marksa np. jako mentor dla Whiteheada. A co do Isaiah, można mieć wrażenie, że Nets bardzo liczą na tego ziomka. Już wiadomo, że będzie starterem w lidze letniej i jak nie da totalnie dupy to zostanie drugą opcją na w lidze. I dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem dwie drogi przed Nets.

1. Zostają Young i Lopez i na rynku szukamy uzupełnień dających szanse walki o PO. Jest kasa, fajna miejscówka - myślę że ktoś by się skusił.

2. Oddają Younga i Lopeza za swoje picki ( albo chociaż jeden) do Bostonu i idą w ostry tank.

 

Oddanie Younga stawia po znakiem zapytania obie drogi.

1 - bo każdy kto zastanawiał się nad wyborem Brooklynu przemyśli to raz jeszcze. Oddają fajnego Younga za przeciętny pick w przeciętnym drafcie - chyba nie wygrywanie tu i teraz im chodzi.Zresztą do kogo mam tam iść - łamliwego i pewnie mocno wkur.... Brooka.

2 - za samego Brooka Celtics picków nie oddadzą - mam nadzieję.

 

Przyszłość przed Brooklynem rysuje się piękne.... z perspektywy Bostonu.

Tym bardziej, że nie wiadomo w co dalej zagra Marks. Czy będzie zapełniały skład przeciętniakami z Europy czy przepłacał trochę lepszych z nba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to można patrzeć jak na wymianę Thaddiatora na LeVerta. W pierwszym odruchu można chcieć zbadać Marksa alkomatem. Ale to jednak nie takie proste. Jeżeli ten drugi będzie zdrowy to będzie z niego radocha i to jest taki typ zawodnika, jakiego w drużynie brakuje. Z kolei za Younga zagra pewnie Chris McCullough. Zobaczymy jak to wyjdzie i jacy FA wpadną w sieci.

 

Brook wk***? Marks podobno z nim omawiał temat więc nie sądzę.

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastawiłem się już na Malcolma Delaney'a ale Rodriguez spoko, oglądałem kilka gier z jego udziałem i był wyróżniającą się postacią.

 

Może Jack też zostanie, ma gwarantowany mały piniondz jak na to co wnosi. No wiem, on, LeVert, jeszcze paru gości i mamy Hospital Brooklyn. Ale Jack niby poskładał kolano (co podkreślają media, nie w HSS) i wg plotek stał się opcją rozważaną przez Marksa np. jako mentor dla Whiteheada. A co do Isaiah, można mieć wrażenie, że Nets bardzo liczą na tego ziomka. Już wiadomo, że będzie starterem w lidze letniej i jak nie da totalnie dupy to zostanie drugą opcją na w lidze. I dobrze.

Rodrigueza znam głównie z NBA bo europejskiej nie oglądam choć nieźle sobie radzi z tego co wiem. To jest plus, że ligę już na i kiedyś grał w NY tylko dla Knicks. Co Delaneya to imo drzwi nadal są otwarte.

 

Też coś czytałem, że JJ może zostać. Whiteside człowiek z Brooklynu i potencjał jest choć czytałem, że czasem może być u niego z shot selection jak u Westbricka czy Bryanta. Ja osobiście jaram się bardziej LaVertem bo lubię go od dawna m.in za jego fajne imię :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ciężko jest jarać się LeVertem, niech najpierw zagra kilka gier to zobaczymy. Na ligę letnią chyba nie zdąży się wylizać :P

 

Whiteside jest zajefajny i musi grać :D

 

Rodriguez niby nie wyklucza Delaney'a ale jak dodać jeszcze Jacka to robi się tłok i Isaiah ma trudniej. A to nie jest dobrze.

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, Sloan będzie FA. Spoko grał za Browna ale każdy, o którym pisałem wcześniej jest z lepszy lub bardziej perspektywiczny.

 

W temacie FA jeszcze jest Rondo. Podobno chce grać w NY a Nix po wzięciu Róży w to nie wejdą. IMHO dobrze robią, kolo jest toksyczny dla klimatu w szatni. W Nix może jeszcze słuchałby PJ'a, w Nets kto ma go trzepnąć? Brooklyn Knight jest już zwolniony, on mógłby go postraszyć w ciemnym zaułku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ciężko jest jarać się LeVertem, niech najpierw zagra kilka gier to zobaczymy. Na ligę letnią chyba nie zdąży się wylizać :tongue:

 

Whiteside jest zajefajny i musi grać :grin:

 

Rodriguez niby nie wyklucza Delaney'a ale jak dodać jeszcze Jacka to robi się tłok i Isaiah ma trudniej. A to nie jest dobrze.

Obaj zamiast napisać Whitehouse napisaliśmy Whiteside xD

 

Sloan jest FA raczej nie zostanie. Co Whiteside jak nie w NBA to będzie się ogrywał w D-League,a także może grać jako dwójka.

 

Myślałem, że LeVert już zdrowy. To nic pozostaje czekać na jego powrót.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontakt max Rondo nie jest problemem bo hajs jest i jak nikt inny się nie znajdzie to spoko, tylko niech dostanie go na rok z opcją organizacji na dwa a nie ma np. 4 lata. Problem jest jego charakter, tylko dlatego obawiam się jego wpływu na team.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast Rodrigueza wole już kogoś z NBA, chociażby tego Lina.

Na Sergio patrzyłem tylko pod kątem zmiennika , a jako startera wolałbym też takiego Lina.

 

Tu jest problem bo Rondo ma już 31 lat , więc pewnie będzie chciał umowę na 3-4 lata.

Edytowane przez Raf85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.