Skocz do zawartości

Sezon 2016/17  

32 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile zwycięstw osiągną w tym sezonie Nets?

    • 0-10
      3
    • 11-15
      10
    • 16-20
      10
    • 21-25
      6
    • 26-30
      3
    • powyżej 30 :)))
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Oddać Brooks ale jako, że jakiegoś typka który od razu by wymiatał nets nie dostaną z draftu za niego to warto podpisać DH przy masie kasy jaką Nets będą mieli i liczyć, że wyniki będą jakoś zaskakujące. Tank nie ma tu sensu z wiadomych przyczyn. A do DH dodać jakiegoś Lina czy innego typka na PG ( Delly?) i próbować o coś powalczyć.

 

Zeby o coś (czyli co najmniej PO) powalczyć to do Lina/Dellyego i DH to trzeba by dodać LBJ/Durexa/PG13 a raczej nikt z nich nie pójdzie za Brooka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam się do tego przekonywać. Wierzę, że Marks wybierze najlepsze rozwiązanie, koleś budzi moje zaufanie.

 

Z Howardem jest tylko jeden wiadomy problem. Kolesiowi znów spada skuteczność rzutów osobistych ( http://www.basketball-reference.com/players/h/howardw01.html ). Moja żona jest w zaawansowanej ciąży i rzucając dla zgrywy zrobiła wczoraj lepszą średnią na 10 rzutów  :mushroom:  (to, że przed ciążą robiła lepszą to nic specjalnego). Ja nie wiem czy taki gościu, z takim podejściem to jest dobry ziomek dla młodych graczy.

 

MARKS, DZIAŁAJ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie spokój z tym Howardem. Brook zostaje tam gdzie jest i już lepiej jego z Linem czy kimś innym połączyć.

Howard to był fajny parę lat temu, a nie teraz i biorę Brook'a przed nim. Lopez jest z Nets od dawna i go bardzo cenię.

Edytowane przez Raf85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie spokój z tym Howardem. Brook zostaje tam gdzie jest i już lepiej jego z Linem czy kimś innym połączyć.

Howard to był fajny parę lat temu, a nie teraz i biorę Brook'a przed nim. Lopez jest z Nets od dawna i go bardzo cenię.

You can't say Brooklyn without Brook :grin:

 

Nie no wiadomo, że lepszy z braci Lopez jest zajefajny i bez porównania fajniejszy niż powalony Howard, ale zaczyna mnie to przekonywać. W końcu to nie jest czas na zawojowanie NBA. Może Marks już wie, że żadnych liczących się FA nie ściągnie? Bo obecnie to jasna sprawa, Lin i DeRozan i można myśleć o PO. No ale właśnie... życzenia a rzeczywistość.

 

Realnie to pewnie:

Można mieć Howarda + jakiegoś gościa z draftu w miejsce Lopeza.

Można mieć X + jakiegoś gościa z draftu w miejsce Younga.

Za rok można mieć depresję i czytać Schopenhauera.

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

charakter swoją drogą, a zdrowy Brook to też b. dobry center. Po historii z Deronem, JJ nie wiem czy Marks chce wchodzić w graczy z podobną mentalnością. Z drugiej strony nie widzę Howarda pchającego się do życia w NY i znowu brania na siebie presji fanów i mediów. On wg mnie pójdzie w small market Portland, Charlotte czy Atlanta. Prochorow ponoć też sobie ceni duet Brook-Young , nie chce aby ich oddawano, a jeśli nawet to nie po to aby sprowadzić Dwighta.

Edytowane przez Raf85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marks zna historię o JJ i Deronie tylko z opowiadań :rolleyes-new:  Ale tak serio to nie spodziewam się, żeby facet osadzony w kulturze organizacji SAS od razu rzucał się na takiego gościa jak Howard. Jeżeli to zrobi to tylko dlatego, że uzna, że to najlepszy z możliwych centrów do zakontraktowania w przypadku pożegnania Lopeza.

 

Następne dni dadzą odpowiedzieć, czy Lopez i Young zostają i Marks spróbuje złapać jakiegoś dobrego FA, czy jeden z nich leci za pick, czy może jeden i drugi zmienia organizację a Nets stawia na jakąś młodzież.

 

Ciekawi mnie jeszcze wątek graczy z Euroligi. Sądzę, że chociaż jeden zawita na Brooklynie i oby był to Malcolm Delaney. Lepszego PG chętnego do gry w Nets raczej nie znajdą wśród FA (a nawet jeżeli to przyda się zmiennik, przecież Larkin idzie kaleczyć gdzie indziej, Jack też musi szukać szczęścia w innej organizacji jak się wyliże).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tony Brown wyprowadza się z Nowego Jorku i zostaje asystentem Scotta Brooksa w Wizards. Będą mieli z niego pożytek. Jeżeli ktoś dał radę męczyć się ze śledzeniem losów Nets w tym roku to można było zobaczyć jak drużyna odżyła za Browna. Gdyby w Bostonie nie wypadł JJ to jestem przekonany, że byłoby kilka winów więcej. Facet sprawiał dużo lepsze wrażenie od Hollinsa, którego zapamiętałem jako wyjątkowo twardogłowego osobnika.

 

Trochę szkoda, nie spodziewałem się, że Marks zatrudni go jako HC ale liczyłem, że dostanie fuchę asystenta.

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale Brooklyn jest drużyną najbardziej w dupie z wszystkich w NBA. Brak picków, a też brak jakichkolwiek młodych, w których widać potencjał na franchise playera. 

 

Ja oddałbym Brooka Lopeza za jakieś picki draftowe z tego sezonu z najwyższych miejsc, aby rozwijać zespół wokół nowego franchise playera. Brook i tak nie daje szans na granie o cokolwiek wysokiego, a jako lider nie gwarantuje wejścia do PO i może się połamać w każdej chwili.

 

Trudno będzie wyciągnąć cokolwiek ciekawego, a Nets i tak nie daje nic słabe granie, bo nie mają picków. Ja oddałbym Lopeza, a na jego miejsca sprowadził Dwighta Howarda, który chce spełniać ważną rolę ofensywną w drużynie i takową mógłby pełnić w Nets, a może też dzięki temu odrodziłby się. Miałby pod koszem Tadka i mogliby stworzyć razem niezły duet. Do tego na SF niech rozwija się Hollis-Jefferson, a na SG postarałbym się o sprowadzenie J.R. Smitha, który teraz jest w swojej życiowej formie i przy bryndzy na PG-SG w Nets byłby kluczowym zawodnikiem. Nie mam jedynie pojęcia, co zrobić na pozycji PG, gdzie jest tragedia w Nets - Delaney lub Teodosić - trzeba postawić na posiłki z Europy, a jeden z nich może wypali i zacznie coś znaczyć w NBA.

 

PG - Delaney/Teodosić

SG - JR Smith

SF - Hollis-Jefferson

PF - Thaddeus Young

C - Dwight Howard

 

Taka piątka powinna gwarantować walkę o PO.

Edytowane przez Wyparlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona Younga wolałaby zostać w NY :P

https://twitter.com/Mrs__Young30/status/745982592617328640?ref_src=twsrc%5Etfw

 

Na celowniku Nets jest podobno Jan Vesely, obecnie Fenerbahce, wybrany w 2011 roku z 6 numerem w drafcie przez Wizzards.

 

Trzeba zapalić świeczkę za jasny umysł Marksa w tym trudnym czasie. Z wymiany dobrego, lubianego przez kibiców gościa na pick można czasem mieć wielkie rozczarowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TT śledzę także :smile:

 

Nie dziwie się, że chce zostać w NYC, nawet raz mnie odpowiedziała na Twitterze. Lubi gadać z fanami więc nie jest jakaś nadęta :smile:

 

Vesely za jakieś fajne pieniądze czemu nie, Nets i tak wyjścia nie mają :smile:

 

EDIT:

Hornets są gotowi oddać #22 pick + kogoś z dwójki Lamb / Hawes bo chcą mieć więcej miejsca w cap space. Nets mają sporo i mogą spokojnie to przejąć. 22 i Lamb byłoby extra :grin:

Edytowane przez Raf85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lamb jest chyba bardziej rozwojony jak już. Hawes może jako center grać, to może jeszcze Lopez pójdzie szukać lepszej przyszłości poza Brooklynem? :tongue:

 

Mimo wszystko dla mnie transfer taki sobie, to nie jest jakaś rewelacja dla Nets. Dla Hornets - tak.

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lamb jest chyba bardziej rozwojony jak już. Hawes może jako center grać, to może jeszcze Lopez pójdzie szukać lepszej przyszłości poza Brooklynem? :tongue:

 

Mimo wszystko dla mnie transfer taki sobie, to nie jest jakaś rewelacja dla Nets. Dla Hornets - tak.

Hawes nie chcę tylko napisałem kogo chcą oddać Hornets i dla mnie w tym wypadku jedynie Lamb wchodzi w grę. Lamb to fajny gracz jak dostawał minuty całkiem fajnie sobie radził , ma 24 lata. Z #22 pickiem można wybrać też młodziaka do rotacji.

Edytowane przez Raf85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapuję. Mimo wszystko taki średnia ta wymiana. Young jest dużo lepszy niż Lamb, 22 pick IMHO tego nie równoważy. Zobaczymy co zrobi Marks :grin:

To nie ma być wymiana za Younga. Napisałem przecież, że Hornets chcą ich oddać bo chcą mieć więcej pieniędzy w cap space na swoich FA. Nets mogą im rzucić np. #55 z niegwarantowanym Jackiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.