Skocz do zawartości

[WCF] Golden State Warriors (1) – Oklahoma City Thunder (3)


barcalover

  

80 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Golden State Warriors - Oklahoma City Thunder

    • GSW - Thunder 4:0
      2
    • GSW - Thunder 4:1
      7
    • GSW - Thunder 4:2
      31
    • GSW - Thunder 4:3
      13
    • GSW - Thunder 3:4
      10
    • GSW - Thunder 2:4
      16
    • GSW - Thunder 1:4
      1
    • GSW - Thunder 0:4
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego nie mozecie po prostu cieszyć się tą ewentualną serią tylko robić wyliczanki kto jest najwazniejszy tam ?

raz Durant ma mega mecz gdzie robi Westbrook 5/20, a poźniej Westbrook sieknie 36/11/10 gdzie Durant gra przecięnie i tyle

oboje grają znakomicie, tak jak wcześniej pisałem że to Durant jest tym pierwszym to teraz po prostu widze tam drużyne, którą dowodzą dwoje tak samo a nie jednego lidera + gorszą reszte

a jako że Westbrook nie gra na tej pozycji co LeBron to jest to pojedynek LeBron vs Durant ;) 


co do tych zachwytów nad thunder a szczególnie ich trenerem, to jaki on miał wpływ na to, że Waiters nagle zaczął wyglądać jak profesor na obydwu końcach parkietu? bo bez tego oni by nie przeszli spurs, a wydaje mi się, że zasługa trenera w tym niewielka, o ile jakakolwiek.

On dobrze gra ? myślałem że trzeba zrobić 6/20 żebyś stwierdził że ktoś dobrze zagrał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tych zachwytów nad thunder a szczególnie ich trenerem, to jaki on miał wpływ na to, że Waiters nagle zaczął wyglądać jak profesor na obydwu końcach parkietu? bo bez tego oni by nie przeszli spurs, a wydaje mi się, że zasługa trenera w tym niewielka, o ile jakakolwiek.

 

Royce Young we wczorajszym podcascie u Lowe'a stwierdził, że Donovan ma ogromną rolę w zmianie Waitersa - podobno najwięcej z nim właśnie rozmawia indywidualnie po treningach and it's not even close.

 

Ogólnie polecam podcast - Jeff Van Gundy np. stwierdził w nim, że seria Warriors-Thunder wg niego w tym momencie jest 50-50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Howard mi przypomniał jak epicko moi Suns przejebali prowadząc 3-1 z niejakimi Rockets w 1994-95. A mieliśmy wtedy zostać 2 raz mistrzami w ciągu 3 lat. Tak więc nie jest to jeszcze czas na pogrzeb i absolutnie mnie nie zdziwi jeśli Worries wygrają 4-3, w końcu bądź co bądź to jest mistrz. Wystarczy zacząć po prostu trafiać przecież o to w tym wszystkim chodzi, bo misie z Oakland wyglądają jakby im ktoś zabrał moc strzelecką. A jeśli przegrają no to cóż okaże się, że kurczak grał z kontuzją, z która 99% zawodników nawet nie zasiadłaby na ławce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tych zachwytów nad thunder a szczególnie ich trenerem, to jaki on miał wpływ na to, że Waiters nagle zaczął wyglądać jak profesor na obydwu końcach parkietu? bo bez tego oni by nie przeszli spurs, a wydaje mi się, że zasługa trenera w tym niewielka, o ile jakakolwiek.

wlasnie tutaj jest zasluga wielka trenera, i zasluga Duranta Westbrooka i tego jakimi sa liderami, jak daja przyklad druzynie

 

ogolnie to jest zajebisty mix Westbrook jest wokalny a Durant to typowy lead by example

 

Donovan jest przec***em, widac jak zmienil ta druzyne i jak potrzebowal czasu, na jednej konferencji jak opowiadal jak chcial zbudowwac relacje z graczami i potrzebowal na to czasu, jak staral sie kazdego poprowadzic w pewnym kierunku w jaki sposob ma grac, gosciu jest zajebisty i samym tym jak sie wypowiada na konferencjach zjada Popa chocby

 

w ogole fakt ze tak zaszachowal Popa i Kerra ze nie maja zadnej odpowiedzi jest niesamowity, patrzenie na ta bezradnosc Spurs i Golden

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dziś 3-2.. Tak jak w innym temacie było wspominane, że w tym roku w PO gra przy własnej widowni jest bardzo znacząca.. Daje ogromną przewagę, a drużyna taka jak GSW, która w najbliższych trzech meczach ( w tym dwóch u siebie ) nie może przegrać ani jednego nie może sobie na to pozwolić.

 

Game 6.. To właśnie w sobotę czeka nas najciekawszy mecz w Oklahomie.. Kto wie, czy nie najważniejszy mecz sezonu, bo w końcu to tu dzieje się walka o mistrza. Finał Zachodu może i raczej będzie ciekawszy niż późniejszy finał NBA.

 

Zazdroszczę wszystkim, którzy będą mogli obejrzeć na żywo Game 6 OKC vs GSW w Oklahomie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warriors maja w tej serii obrone kalibru najgorszej druzyny w lidze [Lakers], ale problemem jest jak gra Curry? Huh? Czy gra slabiej niz zwykle? Oczywiscie, ze tak, ale nawet nie jest w Top2 rozczarowan wsrod gwiazd wlasnej druzyny! Bo Klay ma 31,5% za 3, a Draymond 33% z gry i slabsza obrone niz prawie DPOY. Jak wszystkie trzy gwiazdy graja ponizej znanego poziomu to um wlasnie tak sie przegrywa serie... i gratki za OKC za zaskoczenie wszystkich swoja intensywnoscia/obrona.

 

Wait what?

 

GOAT Caliber, słońce Peru, The One and Only gra kał jako lider swojej drużyny i top2 rozczarowań to wannabe superstar i 2 opcja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Howard mi przypomniał jak epicko moi Suns przejebali prowadząc 3-1 z niejakimi Rockets w 1994-95. A mieliśmy wtedy zostać 2 raz mistrzami w ciągu 3 lat.

 

Nie chciałbym sypać soli na ranę, ale rok wcześniej Suns wygrali dwa pierwsze mecze z Houston... oba na wyjeździe. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez ten smieszny coach Nick czy jak to coś się zwie zawsze znajdzie pozytywy w grze stefana (kto normalny by robił video o tym ze jest on elitarnym defensorem..) nawet jak ten robi mecz 30% skutecznosci

szkoda ze nie wstawił sytuacji jak został minięty jak tyczka i automatycznie robiła się przewaga na wide open strzelca bo musieli pomagać stefkowi

Nie rozumiem jak można się wzorować na tym dnie jakim jest to coś

oczywiście tego jak Westbrook robi dunka po turnoverze emwipi też się nie uwzględni, bo po co

lepiej dać coś gdzie ma 3-9 i w difens inny ogarnie żeby podnieść range Stefkowi

 

pewnie po tym jak dziś lub w sobote dostaną wpierdol zrobi video "WHY STEPH CURRY IS STILL BEST PLAYER IN THE LEAGUE"

Edytowane przez jadowitazmija
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, masz czarno na białym sytuacje, w których Curry krył Westbrooka i dalej idziesz w zaparte?

 

Jak Coach Nick jest taki beznadziejny, to zrób lepsze zestawienie i udowodnił swoją rację. W przeciwnym razie się nie odzywaj, bo to co robisz, to czysta ignorancja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez ten smieszny coach Nick czy jak to coś się zwie zawsze znajdzie pozytywy w grze stefana (kto normalny by robił video o tym ze jest on elitarnym defensorem..) nawet jak ten robi mecz 30% skutecznosci

szkoda ze nie wstawił sytuacji jak został minięty jak tyczka i automatycznie robiła się przewaga na wide open strzelca bo musieli pomagać stefkowi

Nie rozumiem jak można się wzorować na tym dnie jakim jest to coś

oczywiście tego jak Westbrook robi dunka po turnoverze emwipi też się nie uwzględni, bo po co

lepiej dać coś gdzie ma 3-9 i w difens inny ogarnie żeby podnieść range Stefkowi

 

pewnie po tym jak dziś lub w sobote dostaną wpierdol zrobi video "WHY STEPH CURRY IS STILL BEST PLAYER IN THE LEAGUE"

 

Dyplomatą to ty nie jesteś :D

 

Ale o tym samym pomyślałem. To już nie pierwszy raz jak Coach Nick udowadnia że jest GS loverem.

 

 

Anyway zobaczymy czy OKC da się stłamsić bo coś mi się wydaje że pierwsze minuty to będzie nawałnica GS. 

 

btw. nagle Donovan nie outcoac***e tylko Weitersy grają lepiej? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o tym samym pomyślałem. To już nie pierwszy raz jak Coach Nick udowadnia że jest GS loverem.

 

Coach Nick lubi zespoły, które grają "the right way" - takie trenerskie zboczenie. No ale tu jedyne co mamy, to kilka wyciętych akcji, łącznie z tymi, w których Westbrook zdobywał punkty. Zero komentarza. Czy jakieś sytuacje, w ktorych Curry był mijany, zostały pominięte? Może, nie wiem. Ale pokażcie mi beznadziejnego obrońcę, który potrafi ustać Westbrookowi w 5-6 akcjach w jednym meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ok, wstawił sytuacje 1v1 FG

tylko teraz sam to patrze  i Westbrook miał 6 FT po tym jak Curry nie dał rady i go faulował lub do spółki z kolegą

czyli na samym Currym RW zrobił 13pkt, mimo tego że on jeszcze częsciej krył Waitersa czy Robersona, których zostawiał na takich pozycjach że tamci spokojnie mieli pozycja na punkty 

Zrobił to video w celu pokazania że Steph zagrał jednak dobry mecz w obronie (???) mimo że nigdy takiego czegoś nikomu nie robił (nie widziałem nigdy Irving guarding Lowry : game2) więc jaki ma cel robienie na siłe takiego video aby pokazać że w poszczególnych sytuacjach 1v1 Westbrok miał 3-9, mimo że zdobywał punkty np. po turnoverach Curryego w transition, a to się jakoś nie wliczało do video)

kompletnie tego k**** nie potrafię rzozumiec i dla mnie to jest tak głupie bronienie jak dla was moje "hejtowanie"
no bo w końcu skoro Westbrook nie trafił jumperka gdy Stefan go krył = dobra obrona mimo że chwile poźniej objechał go i podał na czysty kosz do jakiegoś Robersona

gdzie tu kuwa logika

 

rozumiem, że video gdyby miało pokazać jeszcze inne sytuacje miałoby 20minut ale mam innego wytłumaczenia na zrobienie tego  niż to że jest GS loverem i śpi z różańcem w ręce aby jego wszystkie videło analizy nie poszły na marne jak jego kochany Stef odpadnie 

Edytowane przez jadowitazmija
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coach Nick lubi zespoły, które grają "the right way" - takie trenerskie zboczenie. No ale tu jedyne co mamy, to kilka wyciętych akcji, łącznie z tymi, w których Westbrook zdobywał punkty. Zero komentarza. Czy jakieś sytuacje, w ktorych Curry był mijany, zostały pominięte? Może, nie wiem. Ale pokażcie mi beznadziejnego obrońcę, który potrafi ustać Westbrookowi w 5-6 akcjach w jednym meczu.

 

Ja tam nic Ci pokazywał nie będę:) Tym bardziej, ze za beznadziejnego Stepha w D nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, masz czarno na białym sytuacje, w których Curry krył Westbrooka i dalej idziesz w zaparte?

Jak Coach Nick jest taki beznadziejny, to zrób lepsze zestawienie i udowodnił swoją rację. W przeciwnym razie się nie odzywaj, bo to co robisz, to czysta ignorancja.

Żadne statystyki ani fakty nie przekonają nas ze czarne jest czarne a białe jest białe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ok, wstawił sytuacje 1v1 FG

tylko teraz sam to patrze, i Westbrook miał 6 FT po tym jak Curry nie dał rady i go faulował lub do spółki z kolegą

czyli na samym Currym RW zrobił 13pkt, mimo tego że on jeszcze częsciej krył Waitersa czy Robersona, których zostawiał na takich pozycjach że tamci spokojnie mieli pozycja na punkty 

Zrobił to video w celu pokazania że Steph zagrał jednak dobry mecz w obronie (???) mimo że nigdy takiego czegoś nikomu nie robił (nie widziałem nigdy Irving guarding Lowry : game2) więc jaki ma cel robienie na siłe takiego video aby pokazać że w poszczególnych sytuacjach 1v1 Westbrok miał 3-9, mimo że zdobywał punkty np. po turnoverach Curryego w transition, a to się jakoś nie wliczało do video)

kompletnie tego k**** nie potrafię rzozumiec i dla mnie to jest tak głupie bronienie jak dla was moje "hejtowanie"

no bo w końcu skoro Westbrook nie trafił jumperka gdy Stefan go krył = dobra obrona mimo że chwile poźniej objechał go i podał na czysty kosz do jakiegoś Robersona

gdzie tu kuwa logika

 

rozumiem, że video gdyby miało pokazać jeszcze inne sytuacje miałoby 20minut ale mam innego wytłumaczenia na zrobienie tego  niż to że jest GS loverem i śpi z różańcem w ręce aby jego wszystkie videło analizy nie poszły na marne jak jego kochany Stef odpadnie 

 

Zupełnie niepotrzebnie marnujesz mnóstwo energii na zdyskredytowanie autora. Osobiście mam gdzieś, jakie intencje miał Coach Nick. Dostałem surowy materiał i sam potrafię z niego wyciągnąć wnioski. A to co na nim widzę, to kawał dobrej defensywy w wykonaniu Curry'ego.

 

Czy to ostatecznie zamyka dyskusję na temat obrony Stepha lub ma być dowodem na to, że jest dobry? Nie, to już sobie sam dopowiedziałeś.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdobywał punkty np. po turnoverach Curryego w transition, a to się jakoś nie wliczało do video)

kompletnie tego k**** nie potrafię rzozumiec i dla mnie to jest tak głupie bronienie jak dla was moje "hejtowanie"

Mówicie że Curry słabo broni więc macie filmik w którym pokazane jest jak bronił.

Filmik się nie spodobał więc pojawiły się nowe zarzuty, o straty.

Jeśli mówimy o tym ze Curry tracił piłkę i szły kontry to przecież nie jest jego słabość w obronie tylko jak już w ataku.

Trzeba się zdecydowac co mu zarzucamy, jeśli obronę to nie podciągajmy pod to strat, bo straty do umiejetności obronnych się nie zaliczają, a statystyki pokazują że Kura ma w zasadzie tylko jeden prawdziwy problem którym są właśnie straty

Z tego jednego elementu próbuje się udowodnić że źle broni, oraz że beznadziejnie rzuca, mimo że wszystko inne jak się spojrzy na analizy nie wygląda źle.

 

p.s. O tym czy ktoś jest hejterem czy jednak loverem decyduje to jak bardzo w ocenie różni się od tego co widać w statystykach które sa bardziej obiektywne niż nasze wrażenia oparte na emocjach, wybiórczosci i zawodnej pamięci. Jeśli ktoś w ocenach się różni na plus lub na minus właśnie zasługuje na jeden z tych przydomków.

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie tutaj jest zasluga wielka trenera, i zasluga Duranta Westbrooka i tego jakimi sa liderami, jak daja przyklad druzynie

 

ogolnie to jest zajebisty mix Westbrook jest wokalny a Durant to typowy lead by example

 

Donovan jest przec***em, widac jak zmienil ta druzyne i jak potrzebowal czasu, na jednej konferencji jak opowiadal jak chcial zbudowwac relacje z graczami i potrzebowal na to czasu, jak staral sie kazdego poprowadzic w pewnym kierunku w jaki sposob ma grac, gosciu jest zajebisty i samym tym jak sie wypowiada na konferencjach zjada Popa chocby

 

tylko zobacz jak nagle Waiters eksplodował w playoffs. nawet w ostatnich miesiącach sezonu słabo rzucał i tak sobie bronił, a w playoffs zaczął być efektywnym scorerem i elitarnym defensorem (przeciw niemu rzucają o 9 punktów procentowych gorzej niż normalnie!). pewnie, może Donovan wszystko tak dokładnie obliczył, że miało zaskoczyć z pierwszym dniem playoffs, ale zobacz nawet co się działo w serii ze spurs, gdy Westbrook odstawiał Rodmana. tam było o włos od tragedii. oczywiście Donovan swoje zrobił z tymi lineupami (choć te same kombinacje, ale z kimś innym w miejsce Waitersa już nie były tak dobre), ale bez tej niezwykłej przemiany Diona oni nie zaszliby tak daleko. nie wiem, ja w tym zasługi trenera nie widzę, prędzej coś w stylu, że Waiters to nowy Toney.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.